Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficjalna dyskusja: Systemowe Blokady Kont Za Użycie Niedozwolonego Oprogramowania"


HarryPotter:*xD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi też żadnego konta jeszcze nie ruszyli a gram właśnie z DMG :D Usunąłem sobie plik errorlog z folderu z metinem :)

Kliknij "Lubię to!" jeśli moja odpowiedź Ci pomogła... ;-)

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dostalem bana na glownej postaci i na bufie gdzie malo co uzywalem hackow a na innej gdzie lecialem codziennie na hackach nie dostalem bana ! troche pojeb... oni banuja tak konta zeby cie to zabolalo ! wiedza ktore konta sa powiazane i banuja najlepsze z tych a zostawiaja inne zeby nie rezygnowac z gry !

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ja mialem kiedys bana za sh ale to dlatego ze bylem ch2 i wlaczylem speeda na 7

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

Zdziwicie sie :) dostalem bana ( mialem sklep na nocke ustawiony wchodzie po poludniu kick I ban na woja 69 lvl na ktorym kupilem 150 sm i eq nareszczie zrobilem ) Oprocz tego jeszcze jakies 12 - 15 kont ;) tydzien temu to samo ban na dropie za " HaXY" i GLowna postac 76 lvl Banned... i 20+ kont :) Moge screeny wrzucic. Wiec nie mowicie ze banuja po 10 - 15 osob ^^

Metin2.Co.Kr

 

Kupie ! ;

 

Ku Czar. Ostrze

Pomoc Smoka ;

 

Fms +6 - 9 Kd Pod Expa ( najlepiej +5 )

 

Oz Błogo, Czarowana Zbroja

Zbroje Dla Sury ( Mistyczna, Mglista, Twarzy Ducha, Duchowa ) +0 - 6 + Pz + Defa +5

Branze Z Bialego Zlota + 1,5k - 2k Pz

Srebrny Naszyjnik + 1,5k - 2k Pz

Skorzane / Drewniane Buty + 1,5k - 2k Pz

 

 

 

Nick ; Spok0jnyWP

Lvl ; 47 +

Koń ; Bojowy ( 12 lvl )

 

Nick ; Nerw0wyBuff

Lvl ; 26

Koń ; Brak

 

JINNO !

 

 

 

Aktualizacja; 5 Sierpnia 2011

Opublikowano

Wkoncu cos robia z tym metinem[a szkoda ;)], ale chinskie i tak dalej biegaja ;] , ja dostalem bana na 1 konto Fb a a hackow uzywam na 10+ kontach

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

dostalem bana na glownej postaci i na bufie gdzie malo co uzywalem hackow a na innej gdzie lecialem codziennie na hackach nie dostalem bana ! troche pojeb... oni banuja tak konta zeby cie to zabolalo ! wiedza ktore konta sa powiazane i banuja najlepsze z tych a zostawiaja inne zeby nie rezygnowac z gry !

 

tak też tak uważam zbanowali mi 3 konta na których nigdy nie użyłem hacków tj postać główną i shopy a te konta co działały na hackach pozostały nie zbanowane

Opublikowano

Ktoś pisał, że są za tępi za sprawdzanie logów.. Obalam tą tezę tym oto cytatem z głównego forum metin2pl.

"Uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym programiści dokonali weryfikacji logów systemowych pochodzących z HackShield i dzięki nim nałożyli setki blokad kont za używanie niedozwolonego oprogramowania.

 

Blokada jest w 100% słuszna i bezdyskusyjna. Odwołania kierowane do Team Metin2.pl w sprawie tych blokad będą zamykane z informacją kierującą do tego tematu.

 

Jako ostrzeżenie, blokada ma charakter krótkoterminowy. Przy kolejnej kontroli logów, powiązane ze sobą konta otrzymają stałe blokady. "

 

Pozdro 500 gińcie!^^

H00xer0.png
Opublikowano

Dobre pytanie , jak ktos cos wie to tez prosze , bo gralem na kamer modzie ktory ma obejscie i wydaje mi sie ze pliki zadne nie powinny sie wyslac.

Opublikowano
ONI nie maja prawa banowac nikogo na podstawie logow wink.gif

Buahahaha, a Ty nie masz prawa wyrzucić złodzieje, ze swojego domu ?

My jesteśmy na ich podwórku, Oni ustalają zasady...

Mogą FuBu zbanować, a On może ich cmoknąć w dupkę.

@TOP:

Ja bana nie dostałem, ale może dlatego, że przez ostatnie 3 miesiące grałem z 1h ;)

52287137559562145640.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...