Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czego Wam Brakuje Na Mpcforum ? ;)


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Taka mała ciekawostka jakiej mi brakuje :)

 

Filtrowanie prefixów > wybór jakie mają być pokazywane by się przydał , że pokazuje wszystkie prócz zaznaczonych a nie tylko 1 typ :)

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Mi brakuje następujących gier:

 

THAW

 

Mount&Blade Warband

Pokój i bezpieczeństwo, bracia.

Działamy w mroku by służyć światłości. Jesteśmy Assassynami.

Nothing is true, Everything is permitted.

Requiescat in Pace

yuma30.png

 

Walnij delete.png

Opublikowano

Mount&Blade Warband

Ale czy do M&B są cheaty? Kody owszem... I to jest gra raczej single player

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

forum jest jakie jest i za to go lubie i za zmeinianie dodawanie czegoś nowego dla mnie jest swietnie ; ))

1K odwiedzin

^^ ale podnieta ;d

 

150 postów i Beginner ^_^

Postawienie mi + oznacza to, że doceniasz moją pomoc co mnie motywuje do lepszej pracy na forum ; ).

Opublikowano

@szutek - grupy mi się podobają a jeśli chodzi o doświadczenie, wystarczy, że expimy jak w M.... może wgl zróbmy takie kuleczki z piaskiem i jak ktoś wbije czery to (...) ....

Chcesz mnie pozbawić mojego kilkumiesięcznego dorobku? :<

I co popłakał byś się? To tylko plusy. Najlepiej usunąć liczbę postów i reputację, ciekawe ile osób zostałoby na MPC.

 

@Top

Jeszcze jedno, usunąć te głupie dopisywanie dużych liter w każdym słowie w tytule tematu, czyli np. jak chcę napisać [bla]Bla bla iRokushou to wychodzi [bla]Bla Bla Irokushou. To przydałoby się zmienić.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Najlepiej usunąć liczbę postów i reputację, ciekawe ile osób zostałoby na MPC.

 

Pisałem już o tym kilka razy, ale wątpię, żeby doszło to do skutku. Przecież liczy się ilość (userów), nie jakość, a taka zmiana mogłaby ostro poszargać ich liczbę.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Przynajmniej była by grupa ludzi z którymi można się dogadać i nie było by tego pieprzonego spamu. Ale tak jak pisał Mateq przecież liczy się liczba userów.

Chcesz mnie pozbawić mojego kilkumiesięcznego dorobku? :<

Tak, mi by to pasowało

; )

Opublikowano

Brakuje mi braku kolorowych prefixów.

Straszny chaos wprowadzają i nie jest przyjemnie przeglądać tematy, jeżeli z każdej strony atakuje cie jakaś barwa tęczy <_<

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

Porządnej skórki dla wersji mobile!

 

Logowanie się + prawa moderatorskie!

MPC na telefonie, jak to wspaniale brzmi, banowanie w każdym miejscu na świecie, na bieżąco z wszystkimi botami :)

 

To ja poproszę :P

 

No co ty , ja gdy miałem moderatora wieczorami siedziałem na komie ;) teraz też i korzystam z fluo i się nie tnie , prawa moderatorskie działają na starym skinie ;)

Opublikowano

a mi brakuje top reputacji ale w - . Skoro ktoś zbiera - to tez się chce pochwalić tym w jakiejś topce

PS: Dajcie minusa :)

GIRL, SEX, GAME, SEX, GIRL, SEX, GAME, SEX(...)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Mi brakuje w forum ... Muzyki :) Jak oglądasz forum trzeba włączyć muzyke, a tak by było jakieś radio i można by było włączyć i wyłączyć. Coś do nastroju

cerberusek2435.png

 

Zbieram - :) To tylko jedno kliknięcie.

Opublikowano

1. Zakryte wszystkie linki dla gości forum (Chodzi o to żeby napisał jakiś komentarz, czy hack działa, może dał też ocenę)

2. Usunięcie kolorowych prefixów (Co to wgl. ma być ? Wygląda potwornie i wprowadza mega chaos)

3. Dodawanie + czy - z uzasadnieniem (Ty się starasz, przychodzi noob, da ci - (Czy plusa, zależy co zbierasz) którego nie chcesz i co ?)

4. 100% warnów to nie powinien być perm ! Maksymalnie ban na 1-2 miesiące (Każdy może dostać warna, nawet użytkownik z 10k postów, więc jak dostanie perma to trochę lipnie by było)

5. Nazwa tematu (Chodzi o to że jak napiszemy zdanie np. "Mam warny na MPC" to zmienia nam to automatycznie na "Mam Warny Na Mpc")

6. Możliwość usunięcia reputacji (Niektórzy w ogóle jej nie chcą)

7. Stary żółto-czarny skin (Nie było mnie wtedy na forum, ale znam jego wygląd)

 

Wszystkie punkty ułożone według przydatności.

KONTO NIEUŻYWANE !!!

 

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

Opublikowano

Hmmm...

 

Ja myśle, żebyście mogli zrobić dłuższe sygny (chodzi mi o pojemność)

Oraz zrobić nowe tła, a także żeby można było zrobić własne tło na swoim profilu :P

Pozdrawiam: Cahil :)

Opublikowano
Oraz zrobić nowe tła, a także żeby można było zrobić własne tło na swoim profilu

O ile się nie mylę takie coś mają ludzie z rangą moderator i wyżej.

1. Zakryte wszystkie linki dla gości forum (Chodzi o to żeby napisał jakiś komentarz, czy hack działa, może dał też ocenę)

Jak będą umieszczane(linki) w kodzie to nie będą widzieć.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

@UP

A to co jest:

http://www.mpcforum.pl/forum/167-via-www/

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano
A tak ogólnie to brakuje mi Mou jako Globala

Mou dalej jest Globalem, więc nie wiem o co Ci chodzi? O kolor nicku?

O ile się nie mylę takie coś mają ludzie z rangą moderator i wyżej.

MPC Media Team

@Up

Dostań się do w/w grupy i będziesz mógł.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Dobrze byłoby dodać pole GG w "Ustawienia profilu/Informacje dodatkowe"

Nie wymagam "+", lecz...

...Jeśli dajesz "-" napisz(w PW lub pod postem) za co, nie ukrywaj się(nie bądź lamus)

Kocham mpcforum.pl!!! 18706.pngKocham mpcforum.pl!!!

ff2user.png30070.png

27885.jpg4857.jpg

33674.jpg38448ada0392744b.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...