Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czego Wam Brakuje Na Mpcforum ? ;)


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lepiej było by dodać zamiast od 1k postów to np. po roku (od daty rejestracji).

 

BTW.

Jak można dofinansować MPC ? :)

1 rok to wg mnie nie old

 

Sam jestem już prawie 3 lata, nawet fajny numerek użyszkodnika mam ;> 2753

 

 

Albo pod postem opcja, czy autor zgadza się na ocenianie go.

jasne, to by były troll tematy bez mozliwosci zminusowania idiotyzmu

 

 

- Radio

- Jakies Zabawy etc. (Skojarzenia , liczenie do 100.000)

- Old Skin (czarno - żółty) (Mozna by bylo zrobic jakis nowy zamiast Fluo na podobienstow starego)

- Jakiejs Rangi np. od 5K Postów OldUser lub inne

- Usuniecie mozliwosci Dawania -

- aby 100% nie było jako perm tylko blokada np na 1-2 miesiace bez mozliwosci zrobienia nowego konta ;)

Olduser od postów, noo gratuluje.

Radio - Lato z radiem i pozdrowienia na shoutboxie

Zabawy - Polecam przedszkole

Old Skin - fuck yea

Dawanie minusów powinno być, ale niektórzy nie rozumieją na czym to polega, można by było to zastąpić czymś w deseń "pomógł"

I tak da się założyć drugie konto ;> Wystarczy chcieć ;>

Skoro forum o hackach to dodam że no programistów by się przydało, bo niby forum o hackach a tak na prawde ciśniemy z innych for, sam podpatruję z deathsoftu co ciekawsze hacki do WoWa.

 

PORNO I WAREZOM MÓWIMY STANOWCZO NIE!

Pojawienie się Porno i Warezów spowodowałoby nie mały zamęt, byłby to zamęt grubymi nićmi szyty !

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Można trochę zmienić to ... żeby nie było takich dużych przerw między kolejnymi "poziomami".

 

6 miesięcy - OldUser Bronze

12 miesięcy - OldUser Silver

18 miesięcy - OldUser Gold

24 miesiące - OldUser Black

30 miesięcy - OldUser Platinum

36 miesięcy - OldUser Diamond

 

Nah. Widać kto kiedy się zarejestrował i nie trzeba do tego czterdziestu rang. I tak już jest za dużo.

jebać randomy, e?

 

mam nasrane w bani.com

Opublikowano

Powinno się zakazać moderatorom odrzucania wszystkich aplikacji.

W niektórych działach nowy użytkownik niema szans uzyskania wyższego stopnia, ponieważ moderator/moderatorzy nie dopuszczają nowych kid modów.

Rozumiem, że dział może być mały, i starcza 1 osoba do ogarnięcia, ale nigdy niema pewności, że nowy moderator nie byłby lepszy od tego, który kiedyś uzyskał rangę.

I do czego jest dział sugestie? :D

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

hmm jeszcze MPC moglo by zrobic wlasny serwer Team Speak'a 3 (Bardziej rozwiniety od 2) , dla graczy . Jednoczesnie mozna by bylo grac i rozmawiac ;) Oczywiscie by byly tam zrobione rozne eventy Idol / Tyrania etc a zarazem PodCasty ... ;)

Opublikowano

Co do old usera to mam lepszy pomysł - gwiazdki

 

Mała gwiazdeczka koło nicku.

 

1rok na mpc - brązowa

 

2 - srebrna

 

3 - złota

 

jak wyskoczy kiedyś 4 to będzie taka z dodatkiem jakimś

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zgadzam się z UP :) Świetny pomysł !!

Do tego nick w jakimś fajnym kolorze.

Opublikowano

Po co nicki kolorować, teraz są ładne ^^

Moglibyście zrobić osobne poddziały na tutoriale. Były by tam same tutoriale, dzięki czemu można by wszystko łatwiej znaleźć i to by było np. alfabetycznie poukładane :)

 

No i oczywiście usunąć tą reputacje, bo każdy tylko zbiera te plusy, żeby mieć ich więcej, a nie żeby pomagać...

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

@KomputeromaniaK

Po co nicki kolorować, teraz są ładne ^^

 

Nie każdy lubi różowy xD

 

Moglibyście zrobić osobne poddziały na tutoriale. Były by tam same tutoriale, dzięki czemu można by wszystko łatwiej znaleźć i to by było np. alfabetycznie poukładane

 

Na jakie tutoriale ?

W każdym poddziale (np. programowanie czy jak to się tam nazywa) masz tutki, w Fan Art masz tutki .... wszystko jest wg. mnie fajnie poukładanie w działach na dany temat.

A tak jeżeli byłoby to wszystko razem to raczej nic byś tam nie znalazł :P

Opublikowano

-Dodanie napisu pod postem gdy był raportowany --- "Ten Post Został już Zgłoszony"

 

 

-Aktualizacja rankingu reputacji (użytkownicy zbanowani nadal w nim są) ,TOPKE wydłużyć tak do TOP20 , oraz usunięcie tej na - ( jest wiele dzieci które mszczą się i potrafią dniami dawać cały limit - )

 

-Dodanie możliwości zmiany nazwy tematu (po co męczyć MODÓW takimi błahostkami ?

 

-Edytowanie "Black List" w której możemy zablokować danego usera który nie będzie widział naszych postów , oceniał ich, wchodził na profil

Opublikowano

mi brakuje tego że jak kiedyś było mniej spamu a teraz taki spamer ci wejdzie i na pół strony spam ze ,,ale debil" itd

za takie gówniane pisanie bez sensu powinien być warn a nie zostawiać bez niczego post

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Eee, czy ja powiedziałem że lubię różowy? :P (Nie no ale jest spoko, ale jestem neutralny) Poza tym kolor nicku nie jest różowy, tylko ranga pod avatarem :)

 

PS: Tylko w tabelce "Użytkownicy przeglądający ten temat: x" i "x aktywnych użytkowników"

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

1. Kontynuacja Podcastów.

 

2.Zwiększyć tytuły tzn. wyżej niż Postmaker.

 

3.Dodać wybór zbierania plusów czy minusów lub całkiem je usunąć.

 

3.Shutbox wiem, że był ale był chyba tylko 2dni dla userów potem tylko dla rang wyższych.

 

To tyle od mojej strony :)

 

 

Opublikowano

3.Dodać wybór zbierania plusów czy minusów

Pozdrawiam serdecznie. ;o

 

 

 

Poproszę stary system reputacji; tylko pochwały albo usunąć w pizdu.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano
TOPKE wydłużyć tak do TOP20

 

Po jaką ku*wę ? Sry za słownictwo ...

Po co to komu ?

 

TOP 10 na ten moment:

18243 andrzejt17

4518 lostdharma6

2390 Joaquin Phoenix

1957 KaMeR1337

1906 Bambus3k™

1903 Paul.

1848 Schittset

1797 DrMagK2

1466 ziolek190

1338 KOZAKkox

 

WSZYSCY NAJBARDZIEJ AKTYWNI W DZIALE .... Metin 2.

Weźcie sobie zróbcie osobne rankingi od razu co ?

Jara Was to że macie kilka tyś. plusów od dzieci neo w wieku 1-7 lat ?

 

Usuńcie te wszystkie reputacje itp.

To nie ma najmniejszego sensu przecież.

 

______________________

EDIT

______________________

 

@DOWN

I takie pomysły to ja rozumiem :)

POPIERAM !

Opublikowano

coś w rodzaju działu muzyka gdzie użytkownicy mogliby wymieniać się ciekawymi kawałkami.

16.04.2010r - 666 postów :-).

Opublikowano

Ale wiecie Metin2 jest najbardziej zaspamionym działem na forum więc nie ma co gadać o tej reputacji, a poza tym kokosz i tak nie usunie :D

 

@Up: Może i by wypaliło, ale to by miało polegać na wystawianiu nazw kawałków? :P

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

Nazwy kawałków, playlisty, filmiki z "JuTuba", nowości .... WSZYSTKO O MUZYCE :)

 

Pomysł b.dobry. W sumie sam bym często odwiedzał ten dział :D

Opublikowano

Każdy tu pisze, że reputacja nie ma sensu, ale jednak mam pomysł aby to zmienić:

Jeśli da się + lub - przekierowuje na stronkę, gdzie piszesz powód swojej decyzji (tzn chodzi mi o okienko coś w stylu pisania PM). Jeśli ktoś uzna, że dostał - (lub +, ale kto to zgłosi) bez powodu ze wcześniejszym wglądem w sprawę modka to dla wystawiającego leci -. Notoryczne, bezsensowne stawianie - karane byłoby warnem. I jeśli mój pomysł się spodoba to w związku z tym każdy powinien zaczynać od 0 reputacji.

Można by jeszcze zrobić coś z tym zdejmowaniem % za tutki - ustalić jakiś regulamin (dla modków), że jeśli tut się ogólnie spodoba, to X % ostrzeżenia będzie zdjęte. Bo teraz to zależy tylko od dobrej woli modka - no i jeszcze dochodzą uprzedzenia co niektórych lub brak czasu na takie pierdoły.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Po co nicki kolorować, teraz są ładne ^^

Moglibyście zrobić osobne poddziały na tutoriale. Były by tam same tutoriale, dzięki czemu można by wszystko łatwiej znaleźć i to by było np. alfabetycznie poukładane :)

 

No i oczywiście usunąć tą reputacje, bo każdy tylko zbiera te plusy, żeby mieć ich więcej, a nie żeby pomagać...

lecz nie zapominaj by dostac plusa trzeba pomóc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...