Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Komenda Rozwalająca Serwery


damomo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Znalazlem problem... tylko teraz nie moge otwierac pliku game hmm??

 

posiadam notepad ++ i w nim sa jakies dziwne znaki nie ma zadnej komendy nie wiem jak to otwierac

 

ultra edit nie dzial....

Opublikowano

Jakby ktoś nie mógł znaleźć skryptu to podaję, mimo, że już wczoraj wrzucałem.

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/761402-release-api-infinity.html

 

Pamiętajcie też, że script kiddie nikt nie lubi.

Opublikowano

Podsunie ktos temat jak zainstalowac firewalla ? albo pliki by paninax (Z wbudowanym firewallem) moze byc ?

I na bank nikt mi nie wlaczy GM-mode ? o.O

Opublikowano

Podobno jeszcze jakąś regułkę trzeba jeszcze wpisać do tego firewalla,wiem gdzie,ale nie wiem jaką ;/ Jak będe wiedział to zrobie tuta :D

Opublikowano

hmmm Linux dla wszustkich FreeBSd dla wybranych. wiec tak firrewall umiem zainstalowac na FreeBSd ale wole na ubuntu wiecej opcji mniej bledow mozna zrobic i do tego po polsku np blokada zapytan do bazy z portow Http a dzialaja tylko te na localhost i hostingu twojej strony. i wiele innych lepiej sie robi. jak sie ma na dedyku Ubuntu Desktop i mozna all.

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Co do tego skryptu php to skoro on wykorzystuje port 13001 to ten port można wyłączyć w port mapie u mnie to zadziało.

Jednak nic to nie daje :/ na każdym porcie to można zrobić :/

Przepraszam

Opublikowano

Tak czytam czytam i widzę że nikt nic nie odkrył :P

 

Ja zainstalowałem na swoim FreeBSD wbudowanego Firewall i że tak powiem dupa.. Jeśli zablokuje dostęp to owszem skrypt nie działa.

Tyle że nawet ja nie mam dostępu do ftp i mysql bo firewall blokuje mi wszystkie porty. A jeśli odblokuje firewall to wtedy jest odblokowane wszystko i panel by infinity bez problemu dziala i niszczy mi serwer..

Myślę że tu chodzi tylko o zablokowanie portów 3306 i 22. (3306 - mysql, 22 - ftp jak ktos nie wie ;p) i jak tylko to zablokujemy bedzie już dobrze. Narazie próbuję to jakoś zrobić jakby co dam znać chyba że ktoś już ten problem rozwiązał to niech się podzieli swoją wiedzą ;)

 

@EDIT

Dodam że jak firewall w freeBSD działa wpełni to nawet zalogować się nie można na serwer ;)

[PS: jak są jakieś błędy to sorki ale zmęczony jestem ;p]

cavcav.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Myślałem że znajduje się tu komenda niszcząca serwer . Bym wpisał na Metin2 PL i by było po serwie .. hehehe ;D

 

hahaha... UP śmieszny jesteś "Global'e" są na to już dawno uodpornione ^^

 

myślisz że team byłby taki tempy ? i dałby sobie zniszczyć serwer'y takimi banalnymi komendami ? to jesteś w błędzie ;o

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano
hahaha... UP śmieszny jesteś "Global'e" są na to już dawno uodpornione ^^

 

myślisz że team byłby taki tempy ? i dałby sobie zniszczyć serwer'y takimi banalnymi komendami ? to jesteś w błędzie ;o

To było napisane dla beki ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...