Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Elipsemt2[Pl][Dedyk]127Lvl Atlantyda Drop Broni 75!


Vide_Cull_Fide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer jest nie godny polecenia. Gracze którzy wydają na IS są nietykalni, dostaja itemy ktorych nie ma w IS itp. Bo strajku dużej części serwera o zbanowanie gracza BBC. Administracja zmienila mu jedynie nick i zmniejszyla o 10lvl jednak w zamian otrzymal miecz żalu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer jest nie godny polecenia. Gracze którzy wydają na IS są nietykalni, dostaja itemy ktorych nie ma w IS itp. Bo strajku dużej części serwera o zbanowanie gracza BBC. Administracja zmienila mu jedynie nick i zmniejszyla o 10lvl jednak w zamian otrzymal miecz żalu.

 

o co ch chodzi ?? bo nie kapuje ciebie jest takie cos jak drop itemkow wiec jak nie wiesz to sie nie udzielej.

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

juz all dziala

 

 

Zostanie dodane noca zbrojki na 61 u npc pierscien teleportacji i naprawione robienie gildi

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Zostaly dzis dodane zbrojki bronie 61+6 bronie +0 szkata 9ogonow pierscien teleportacji do NPC naprawiono bug z gildiami zostana dodane nowe zbrojki

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Zapraszam do chunjo...

Ludzie, powiedzcie mi, czy kuca trzeba normalnie robić ? : <

Opublikowano

nie pobierasz patche od wierzchowcow i smiga jak nie masz 11 lvl konia napisz do admina na PW to ci doda

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Jaki admin ma nick? Coś jest nie tak, bo nie mam ani konia ani wierzchowca ;f

Opublikowano

sciagnalem launchera i mam blad ( to jest jak spol )?

 

 

omg sciagnolem patche i jakis notatnik sie sciagnał

 

np :jak wpisuje pasy id:e haslo :e

 

to konto nie istnieje a jak wpisuje pasy moje ---- ------ to błąd!

Postacie metin2 Priv

 

Mutusahai -na all priv woj od 1lvla mental od 80+ z dobrym eq bodziak

Rapten-na all priv ninja dagger only

Shuhatihai-na all priv sura czesto wp

Mensuhati-na all priv szaman po 90 heler od 1 smok

 

CELESTIAL -BYLO MINELO 96LVL SZAMANKA Bufaq najleprza na serwerze eq z woja

woj-164 EQ PRO OKRADZIONY PRZEZ ManiaqPL

Opublikowano

Serwer całkiem , całkiem zaraz zobaczę.

sygnanew.jpg

1286652807u198706.pngPiszę poprawnie po polsku.Spróbuj też , to nie trudne

Opublikowano

Siemka mam 3 pytania

 

 

-Czy jest mozliwosc dropniecia np zatrutego na 75lvl??

-Czy na servie zmaleja ceny (dokladnie to kd)

-Czy beda organizowane jakies eventy?

Daj - jeśli pomogłem

Opublikowano

Siemka mam 3 pytania

 

 

-Czy jest mozliwosc dropniecia np zatrutego na 75lvl??

-Czy na servie zmaleja ceny (dokladnie to kd)

-Czy beda organizowane jakies eventy?

Daj - jeśli pomogłem

Opublikowano

Ja mam pytanie dotyczące militara - jakie są dostępne sposoby jego zrobienia? Mam nadzieje, że obejdzie sie bez robienia misji z medalami jak na PLu. Prosze o informacje na ten temat.

 

Krolik - bronie na 75lvl dropią z tego co wiem po 86lvlu na drugim poziomie atlantydy.

 

 

Jak narazie serw mi sie podoba z tego względu że jest pusto i większość ludzi jest "rozgarnięta". Nie pasują mi ceny bo jeżeli żeby ulepszyć większośc itemów na +7 (choćby głupie kolczyki) musze kupić perłe za 40KK to cos tu jest nie tak. No i ceny KD przesadzone grubo.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

OsamBinZło ile masz już serwerów? To jest chyba twój 5. ale ten jest udany a nie jak madakamt2 (madaka to nie serwer a [cenzura])

LEAGUE OF LEGENDS

EU Nordic and East: Bambus3k 30lv ON KARTHUS FOREVER

EU West: xspellmasterx 30lv off

Aktualnie stawiam serwer mc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...