Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka Lepsza Przeglądarka Internetowa?


SONCO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to właśnie jest jedyny plus FF, że można wgrać dodatki... Motywy jednak już są wszędzie(Jak się umie wgrać_)

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Specjalista
Opublikowano

Ja używałem FF,ale strasznie zamulała.

Od kiedy mam Chrome jestem zadowolony-dlatego polecam ci tą przeglądarkę.

qes.png
Opublikowano

Ja używam już mozilli od 3 lat. Bardzo dobra przeglądarka. Nie wiem czy skusić się o zainstalowanie google chrome lub opery, ale to tylko kwestia czasu..

222pac.gif

 

 

 

 

 

'Nawet w ciemną noc, każdy dzień jest odpowiedni. Żeby nawet gdyby niewiadomo jak jest ciężko, trzymaj głowę w gorze...'

 

Tupac Amaru Shakur [*]

Opublikowano

Tylko i wyłącznie Opera jest to najbezpieczniejsza przeglądarka na świecie (najmniej wykrytych luk), najszybsza przeglądarka na świecie i najlepsza przeglądarka na świecie (według światowego rankingu).

Firefox i Chrome - dużo wykrytuch luk (Firefox - powyżej 30, Chrome - powyżej 50 !), Firefox - zbyt dużo dodatków które są wolne i spowalniają przeglądarkę. Chrome - Bardzo niedopracowana przeglądarka o czym świadczą wciąż odkrywane luki !

 

Ocena końcowa:

Opera - 10/10

Firefox - 6/10

Chrome - 4/10

Opublikowano

Świetna argumentacja:

-dodatki w FF zajmują pół ekranu

autor posta sam je zainstalował, pewnie nieświadomie nie odznaczył ptaszka w jakimś syfnym programie

-dodatki spowalniają FF

bo oczywiście trzeba je wszystkie instalować

-dodatków jest za dużo

...

-chrome jest najszybszy

-opera jest najszybsza

-xxx jest najszybsze

aktualnie przeglądarki są na tyle szybkie, że poza IE wszystko dzieje się praktycznie w czasie rzeczywistym, a ocena szybkości jest subiektywna, bądź np w FF widzisz jak strona się ładuje, a w Operze czekasz, a potem masz całą.

 

 

W Operze irytowało mnie jej pobieranie strony z pamięci, co powodowało konieczność odświeżenia i zmarnowania większej ilości czasu. Niektóre strony wyglądały gorzej niż na FF. Chrome to jakaś porażka pod względem "O kurczę, przeglądarka Chrome przestała działać(czy coś takiego)". Jednak ma jakieś podstawowe dodatki, co jest zaletą w porównaniu z Operą. Ja posiadam aktualnie FF + Chrome, ponieważ zawsze dla pewności warto mieć drugą przeglądarkę, aby sprawdzić dlaczego coś nie działa. Nie wiem czy jest coś takiego w innych przeglądarkach, ale w FF mam kilku użytkowników i dla każdego są oddzielne ciasteczka, inny zestaw dodatków itd. Korzystam z bety, ponieważ stara wersja wyglądała toporniej od konkurencji co mi trochę przeszkadzało. Znacie wtyczkę Lazarus? Mogę powiedzieć że uratowała mi kilkukrotnie życie, poza FF bym tego nie miał.

HooY.png
Opublikowano

Oczywiście Google Chrome

Kiedyś używałem Mozilli i niewiedzialem czemu tak muli (net 10mb) sciagnalem Google Chrome to w milisekundy sie tera laduja strony:)

Więc "Google Chrome" !

Jeżeli ci pomogłem lub wniosłem coś do tematu to kliknij "Lubie to".

 

 

mca.png

Profesjonalne tłumaczenie tekstu [Angielski -> Polski] lub [Polski -> Angielski]. Napisz na pw lub gg a sie dogadamy !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiecie zależy do czego kto szuka przegladarki.

 

Jeśli ma być szybka i tylko do wchodzenia na jakieś portale społecznościowe to polecam Mozille

 

Jeśli chodzi wam o bezpieczeństwo t bezwarunkowa (jak narazie): Opera

 

Jeśli chcecie się pobawić w dodatki i takie tam to Mozilla i Chrome

W życiu ważne jest to by ...

 

Mój blog

Opublikowano

Mozilla szybsza od google chrome czy opery. HAHAHA. Poprawiłeś mi humor ziomek.

Chrome najlepsza, dodatki mozilli zajmują połowwe ekranu przez co trzeba ciagle przejezdzac na dol czy na gore.

Zanim włączy się mozilla włącze trzy razy chrome.

 

Zobaczcie jak główną stronę mpc pokazuje chrome i mozilla.

 

Chrome - http://ifotos.pl/img/chrome_wwpnpq.png

Mozilla - http://ifotos.pl/img/mozilla_wwpnhh.png

 

Wybór nalezy do Was ;]

 

 

 

 

 

Dla twojej wiadomości te dodatki w firefox można wyłączyc. Według mnie Opera jest szybsza niż firefox, szybciej wczytuje strony, a firefox z kolei ma prosty interfejs i mase dodatków

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png
Opublikowano

coś cienko mu idzie ta konfiguracja przeglądarek , jego problem że nie potrafi dostosować sobie interfejsu przeglądarki do swoich potrzeb i instaluje dodatki ( jak widać z pakietu NERO ) i nie potrafi ich skonfigurować

moje forum nie posiada reklam wcale ( Adblock Plus ), w obu przeglądarkach strona wygląda tak samo i a nie wspomnę o innych które czasem używać; Opera czy nawet IE który od pewnego czasu stał się przeglądarką bardziej milszą i przyjazną użytkownikowi

 

nigdy nie można będzie stwierdzić która przeglądarka jest najlepsza. każda ma swoje wady jak i zalety , dobieramy je dla siebie na podstawie własnych doświadczeń z nimi a nie na podstawie opinii o nich choćby nawet nie wiem jak pochlebne dla przeglądarki były

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ja używam Chroma odkąd wszedł na rynek i jestem zadowolony.

Jedyne co mnie w niej denerwuje to vShare (do oglądania np. meczyków na necie) - dodatek który nie działa na Chrome i wtedy muszę używać Mozilli.

Opublikowano

Oczywiście że GoogleChrome tylko że mi sie rozwalilo i MPC nie włącza się i włączam przez Mozille ale ona laguuuuuuuuuuuuuuje ;]

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie na pierwszym miejscu tak

 

1.Google Chrome

2.Mozilla Firefox

3.Opera

 

 

Google Chrome, dlatego iż jest najszybszą z wszystkich wymienionych w moim poście.

Mozilla Firefox wygrywa z Opera, ponieważ jest lepsza w obsłudze i działa na niej więcej niż na Operze.

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

W przeglądarce chodzi także o to czy i eventualnie ile ma dziur, gdyż mogą zostać wykorzystane np: przeze mnie do kradzieży poufnych danych z your PC.

Osobiście opera choć co do Flock'a- muszę wyprubować.

 

 

Mistrzu w szkole mówił:

Im mniej znana przeglądarka, tym mniej hakerów szuka dziur bo mała opłacoalność. Lepiej jest szukać do IE lub Fierfoxa bo korzysta z niech dużo ludzi.
Opublikowano

Polecam firefoxa - bardzo szybki i latwy w obsludze. W porownaniu np. do internet explorera chodzi 15 razy szybciej ^^.. Z tego co slyszalem jest to 2 najszybsza przegladarka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...