Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz klanu ?


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!.
Szukam klanu w Call of Duty MW2 !
Mój nick w grze to : xxx posiadam 70lv i moją ulubioną bronią jest xxx 
Kontakt :
GG:xxx
Skype:xxx
Steam:xxx

Chcesz zareklamować swój klan?

wzór:

Klan xxx poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie
Leader:xxx
Ilość Członków:xxx

Wymagania:
Skype
GG
Steam
Xfire
TeamSpeak
Wersja:xxx

 

 

Tylko w tym topicu reklamujemy swoje klany w MW2 / lub reklamujemy że szukamy ;)

Podpinam

1290020186-U148832.jpg

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : bReeD? posiadam 1 lvl prestizu i 30 lvl i moją ulubioną bronią jest scar :)

Kontakt :

GG: 3368498

Skype:xxx

Steam: breed96

 

Napisze kilk slow o sobie.

 

Kiedys skradziono mi konto mialem 2 lub 3 lvl prestizu. Po odzyskaniu konta mialem bana na vac. Wiec gram od poczatku. Swoje umiejetnosci oceniam na bardzo dobre :) Swietnie sobie radze na znajdz i zniszcz a na death matchach przewaznie jestem pierwszy max trzeci .

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Klan TBP (The Best Players) poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Strona WWW '' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. ''

Leader:Cheetah( Na stronie Panther)

Ilość Członków: Narazie 2

 

Wymagania:

Steam Nick Panther543

TeamSpeak

Wersja:3

 

Channel jest zrobiony.. Zapraszam do klanu kazdego przyjmiemy.. liczy sie chęc gry nic wiecej. :)... zapraszajcie mnie na steam

[/url]

eminem_sig_by_flatmate-d2yuy89.png

DAJ ------

22162261.jpg

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : MPKiller545  posiadam 70lv i 10 Prestiż moją ulubioną bronią jest ACR z tłumikiem.

 

Skill: Słaby (ale idzie w góre)

 

 

Kontakt :

GG:xxx

Skype:xxx

Steam:MPKiller545

 

Info:

 

Na imię mam Marek, mam 13 lat. Level wbiłem wraz z moim bratem, ale główną częsć to ja narobiłem. Skill? Słaby ponieważ przez dłuższy czas nie grałem w call of duty, powróciłem do klasyków Unreal Tournament (2004), The Punisher, Quake III Arena, Counter-Strike. Teraz próbuje nadrobić stracony czas. Chętnie przyłącze się do jakiegoś klanu. Ale nie spodziewajcie się ode mnie mega skilli. W calla gram od czasu do czasu (ok. 2 godzin).   

Zbieram warny za offtop (rzekomy SPAM).

Opublikowano

Klan 3liteMasters poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

 

Info o klanie :

 

Leader : Miki i Grypa

Ilość Członków : 8

 

Wymagania: Wiek : +14 Mikrofon i Kultura osobista

Skype : matezxd15

GG : xxxx

Steam : matezik

Xfire : xxxx

TeamSpeak : TeamSpeak3

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : ^8iTzz^5Mittz posiadam 8prestiż i 70lv i moją ulubioną bronią jest ACR i RPG-7 ;P

Kontakt :

GG:xxx

Skype:xxx

Steam:Metro200333

A i żeby ktoś miał konsolkę lub mod loadera bo powoli mi się nudzi zwykła gra :) :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Mój odnośnik

 

Steam To GÓWNO i dobrze o tym wiesz.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan Elite Polish Team (EPT) poszukuje chętnych do ucestnictwa!!!

Admin:^7.:19^420:.^7l^4e^7k^4k^7o (1920lekko) ja to zastempca jak chcecie byc to albo do adma albo mi na pw

 

 

SKYPE: brak

GG: brak

steam: ^0>EPT< ^7l^1e^7k^1k^7o

zapraszam klan dopiero dzis powstal

DAJ + NIE BĄDŹ SKĄPY!

33931.gif

34059.png

33930.png

35877u.jpg

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : DefQon.1 posiadam 70lv 10 pres i moją ulubioną bronią jest inter.

Kontakt :

GG:11972457

Skype:n0bek...

Steam:michi125125125

 

hmmm co do nick;u to pewnie się zmieni ale czy to jakiś problem ? ;>

Pomogłem daj + ;)

Opublikowano

Klan Bad Company PL [bCPL] poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

 

Info o klanie

 

Leader:[bCPL] ^1Daro , [bCPL]^1Siaciofakap

 

Ilość Członków: Narazie 2

 

Kontakt:

GG- 6711451 lub 4419452

Skype- Brak

Steam- [bCPL]Siaciofakap lub [bCPL]Daro

Strona WWW: '' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. ''

 

 

Wymagania:

Mikrofon

Kultura osobista

Skill

+14 lat

Opublikowano

Klan *69* poszukuje chętnych graczy którzy dołączą do naszego klanu

Leader:

*69* KylarStern (mikus1258)

*69* Dr. Eckert (redgold663)

Ilość Członków: póki co 2 dlatego szukamy członków

 

Skype: mikus1258

GG: 18809641

Steam: mikus1258

Xfire: mikus1258

Strona Domowa: 69clan69.pl.tl

Strona Forum : clan69.pun.pl

Opublikowano

KLAN |PM|

 

Klan |PM| poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie '' [font=Microsoft Sans Serif][color=#FF0000]10). Zakaz reklamowania innych for, stron.[/color][/font] ''  to nasz klan . chętni niech się rejestrują 

Leader:|PM|Biox

Ilość Członków:4 więc szukam ... ;]

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 ! Na serwerze alteriwnet...

Mój nick w grze to : TheCastiel posiadam 70lv i moją ulubioną bronią jest Tar - 21 FMJ i laser

Kontakt :

GG: 1523998

Opublikowano

Klan b4H (blood for honor) poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu.

Leader: DraHma

 

Ilość Członków:15

 

Krótko o nas - przede wszystkim 1 miejsce w clan base HC 5vs5

skill high, nie szukamy początkujących tylko ludzi mających już pojęcie o grze

 

Wymagania:

team speak 3

 

chętni ?

proszę dodawać na steam ID- animatsurii

Opublikowano

Private Games

 

Info o klanie

 

Private Games nie jest klanem lecz grupą publiczą więc nie potrzeba zaproszenia

 

Grupa Private Games jest dla osób które zostały zablokowane i chcą normalnie pograć dzięki programą które to umożliwiają.

Zapraszamy wszystkich który chcą pograć na prywatnych serwerach

 

Strona WWW: '' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. ''

 

Leader:[bCPL]^1Siaciofakap

 

Ilość Członków:1

 

Wymagania:

Steam

Opublikowano

Witam, mam do zaoferowania klan w modern warfare 2 o nazwie TakeEbrace skrót /TE/.

Nasza strona: '' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. ''

W razie pytań pisać na gg:26110243

 

 

Powodzenia w grze.

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : ^2A^8narky posiadam 70lv i moją ulubioną bronią jest UMP45/AK-47

Kontakt :

GG: 13711030

Skype: yoshi9504

Steam: MaykyPOL

 

Więcej info:

posiadam 70Lv 9-tego prestiżu. W Call of Duty gram od dzieciaka... Szukam jakiegos klanu, gdzie panuje miła atmosfera i zgranie.

PS. w Call of Duty gram '4Fun' wiec nie wymagajcie odemnie kosmosu.

aa98433926034301b187916074dbadce.0.gif

 

I widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął

 

I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;

 

Wylewa się spod skrzydła ściśniona piechota

 

Długą czarną kolumną, jako lawa błota,

 

Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy

 

Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.

 

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : kajetan09 posiadam 53lv 2 prestiżu i moją ulubioną bronią jest PRD

Kontakt :

GG:xxx

Skype:xxx

Steam:kajetan09

Info:

Mam 14 lat i często gram w cod mw2. Zazwyczaj jestem hostem na prywatnym servie. Korzystam najczęściej z modów:

 

Hide and seeK

 

 

Quarantine Chaos Zombie Mod cod mw2 (wgrałem nowe fajne bunkry i flagi )

 

AI Zombie Mod

refy

Opublikowano

Klan xxx poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader: Cheetah (czyli ja :P)

Ilość Członków: 8

 

Wymagania:

Skype cheetah.z

GG

Steam panther543

Xfire NIE

TeamSpeak TAK

Wersja:3

 

Bardzo zapraszamy do klanu. Jesteśmy bardzo dobrym klanem. gramy na zasadach cb. Nie jesteśmy nowym klanem lecz dobrym :P.. Bardzo zapraszam do naszego klanu

A moze ktoś z was chce wyzwac nas na spara 2vs2? lub 3vs3 my przyjmiemy zaproszenie z wielką chęcią wiec jeszcze raz zapraszam was graczy do mojego klanu przyjmiemy nawet słabych graczy dla nas liczy sie chęc gry nic więcej

[/url]

eminem_sig_by_flatmate-d2yuy89.png

DAJ ------

22162261.jpg

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : ^8iTzz^5Mitzz posiadam 70lv i moją ulubioną bronią jest Intervention

Kontakt :GG

GG:28350167

Skype:xxx

Steam:Metro200333

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Mój odnośnik

 

Steam To GÓWNO i dobrze o tym wiesz.

Opublikowano

Klan LoC poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader: Hellifer (czyli ja :P)

Ilość Członków: 2

 

Wymagania:

Skype Nie

GG

Steam Tak

Xfire NIE

TeamSpeak TAK

Wersja:3

Forum '' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. ''

Bardzo zapraszamy do klanu. Jesteśmy bardzo dobrym klanem. gramy na zasadach cb. Nie jesteśmy nowym klanem lecz dobrym :P.. Bardzo zapraszam do naszego klanu

A moze ktoś z was chce wyzwac nas na spara 2vs2? lub 3vs3 my przyjmiemy zaproszenie z wielką chęcią wiec jeszcze raz zapraszam was graczy do mojego klanu przyjmiemy nawet słabych graczy dla nas liczy sie chęc gry nic więcej

Kontakt steam z założycielem panther543 lub skype cheetah.z

[/url]

eminem_sig_by_flatmate-d2yuy89.png

DAJ ------

22162261.jpg

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : ReapZz posiadam 70lv, 10 prestiż. Moją ulubioną bronią jest Intervetion

Kontakt :

GG:

Skype:

Steam:enner50

Mój nick steam: enner50

 

Mój nick w Grze: ReapZz..

 

 

Pomogłem ? DAJ + !

Opublikowano

Klan Company of Blood poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

 

Info o klanie

Leader:Anioł Śmierci

Ilość Członków:6

 

Wymagania:

Skype

GG

Steam

 

Kontakt :

 

Steam : Aniol Smierci

GG : 24490555

Skype : MacTavisch

 

Tworzymy drużynę 10 osób, które będą doskonalić swoje umiejętności i trenowały w tygodniu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Klan Wrath of the Dragon (WotD) poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

 

Info o klanie

 

Gra Battlefield Bad Company 2

 

Leader:MacTavisch

Ilość Członków: 6

 

Wymagania:

Skype

GG

Mumble

Wersja:1.2.2

Chęci do gry i doskonalenia swoich umiejętności.

 

Kontakt :

 

GG 24490555

Skype mactavisch90

Mumble 1.2.2 :

 

Adres : s2.svoice.pl

Port 60229

 

Wszystkich chętnych zapraszam na stronę '' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. ''

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

PlayStation3 (PS3)

 

 

Klan: CluX poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do mojego clanu na PS3, który został założony dziś!

Leader: PolskiSkurwysyn ( Mój Nick na PS3 )

Ilość Członków: 1 ( Ponieważ Założyłem Dziś :) )

 

Wymagania:

* Skype

* GG

* PS3

 

Kontakt:

Skype: Mati.Szyma

GG: 17912826

PSN(Konto na PS3[Nick na PS3]): PolskiSkurwysyn

Gracz:
League Of Legends
Metin2

iIChaampIon_eune_412_3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...