Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz klanu ?


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : 051088, posiadam 42lvl, 3 resy i moją ulubioną bronią jest M93 Raffica

Kontakt :

GG: 6556778, ale nie korzystam za często

Skype: ---

Steam: forfiter88

xFire: yogurtt

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klan BestKillers poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:SuckMyPussy, Scoobymk

Ilość Członków:5

Wymagania:

GG 13738322

Steam speerman

TeamSpeak multi-ts.com.pl

Wersja: 3

 

Zapraszamy wszystkich chetnych powyzej 14 roku (po mutacji, bo glosik piskliwy jest wkurzajacy)

i troche ogarniajacych, nie musisz byc pro aby dolaczyc do nas! wystrzczy meic pojecie co i jak i chodz troche zabijac

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Klan Dark Side Killers zaprasza do rekrutacji !

_DsK#

Rekrutujemy aby pograć razem dla przyjemności , czasami nie tylko w MW2 !

Strona Klanowa :

Adres Możesz dostać od Admina !

Posiadamy Team Speak 3 , oraz własny serwer dedykowany !

Liczba członków : Około 11 , lecz nadal się rozwijamy

Formularz rekrutacyjny :

Adres Możesz dostać od Admina !

Numer GG Do Kontaktu w sprawie rekrutacji : 33206124

Logo-PNG-_hwrraqw.png

Opublikowano

Szukam klanu, ale nie takiego byle jakiego gówna trzy osoby na krzyż bo to śmiech na sali :P

Przed kompem siedzę cały dzień - czy wakacje czy nie. Gram na pirackiej wersji gdyż uważam że jest lepsza - po prostu.

Jeśli chodzi o doświadczenie to raz bywa dobrze a raz źle, jednak przeważnie jestem na 'podium'.

Mam 16 lat i oczekuję od innych podobnego wieku czyli co najmniej 13+

 

 

Preferuje tryby:

FFA; TDM; S&D; Domination; Arena i wszelkie hardcorowe odmiany.

 

Jeśli chodzi o kontakt:

Mikro: Gdzieś jest :)

GG: 4160349

Steam: Spacja13

 

Na AlterIWnet można mnie znaleźć pod nazwą > Vhin <

 

A zresztą... dołączę nawet do klanu 2 osobowego, byle by były jakieś mecze w przyszłości. ;]

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : MasterAttacker posiadam 70lv i moją ulubioną bronią jest M4A1

Kontakt :

GG: 15919034

Skype: diabolec

Steam: gram na IWNECIE

Bot creator 😀

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

My-GUN

 

 

Info o klanie

 

Leader:^4Vlad^6-^7P^1L ^2My-^3GUN ^4MultiMen^6-^7P^1L ^2My-^3GUN

Ilość Członków: 2

Wymagania:

Skype

Mikro 12+

Na końcu nicka mieć nazwę klanu ( ^2My-^3GUN )

 

 

'' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. ''

sygnasi.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan Wojownicze Zolwie Ninja poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:Makoś

Ilość Członków:7

Forum: www.wznteam.cba.pl

Posiadamy wlasny dedykowany serwer

 

Wymagania: Wejscie na nasze '' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. '' i napisanie podania

Skype

GG

Steam

Xfire Raszek19

TeamSpeak

Wersja:xxx

pc_RashuPL.png

 

18706.png

Opublikowano

Klan S.O.S ( Specjalne Oddziały Strzeleckie ) poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego klanu Info o klanie

Leader:KaShmiR

Ilość Członków:3

 

Wymagania:

1.Działąjący mikrofon,

2.Granie minimum 1 godzinę dziennie,

3.Ukończone minimum 11 lat,

4.Gra Call of Duty Modern Warfare 2

 

Co zapewniamy???

Dołączając do nas możesz być pewny, że:

- pomożemy Ci w trudnych sytuacjach

- będziemy wyrozumiali nawet gdy będziesz słabo grał

- miłą atmosferę

 

Kontakt:

GG: 31202213

Mail: [email protected]

mca.png
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : Scoobymk posiadam 70lvl z prestiżem 10 i moją ulubioną bronia jest Intervention i Tar21

GG:9133694

Steam:Scoo^2bymk^6

Wiek: 15 lat po mutacji oczywiscie:)

 

Coś o sobie: Siema poszukuje clanu ponieważ mój clan się rozpad z kłótni 2 użytkowników/ Poszukuje rozgarnietego clanu bez dzieci Neo itd> pozdrawiam Scoobymk xD

Opublikowano

Witam!

Szuakm klanu w Mw2!

Mój nick w grze to ShreK i posiadam 44 level 7 prestiżu i moją ulubioną bronią jest UMP 45 z tłumikiem

Kontakt:

GG: 31202213

Steam: dodaj mnie przez mail: [email protected]

Wiek: 13 lat

 

Coś o mnie:

Poszukuję klanu gdyż mój stary się rozpadł. Mój skill? Średni. Dotychczas walnąłem 2 nuki takto jestem w stanie co drugi mecz dojsc do harriera. Prestiżu sam nie robiłem gdyż przez przypadek wszedłem na hackerski serwer.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 (alterIWnet) !

Mój nick w grze to : Kordian posiadam 70lv i moją ulubioną bronią jest Intervention (glownie QS)

Kontakt:

GG: 15522865

Skype: kordikk1

Steam: alterIWnet, wiec steam nie podaje... Dopiero po przyjeciu do klanu.

Opublikowano

76228057.png

AlterIWnet!

Wymagania:

Wiek minimum 13 lat

Micro

Skill medium -

Zaangażowanie

Łatwość pracy w grupie

Żadnych banów na AlterIWnet

Co oferujemy?

Miłą atmosferę

Zawsze jeżeli możemy to pomożemy

Nie oceniamy po 1 nieudanym meczu(każdy ma gorsze i lepsze dni)

Kanał Mumble

_______________________________________________________

'' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. ''

Forum do składania podań.

_______________________________________________________

Po więcej informacji

Steam: snaxmw2 lub eryknowiak

gg: 23237114 lub 31384871

oraz na forum do użytkownika @di'o$ lub KuCzak

Zapraszam do składania podań

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przypominam, że nie podajemy adresów www do for. Osoba, która się nie dostosuje do tego zostanie zbanowana na okres siedmiu (( 7 )) dni.

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : ^1Szp^7iegu^7[P^1L] posiadam 55lvl 2 prestiżu i moją ulubioną bronią jest Spas12 i M16A4

Kontakt :

GG:

Skype:

Steam: mikolaj1118

Wiek: 14

Skill: średni

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : Masterek posiadam 70lv i moją ulubioną bronią jest m4

Kontakt :

GG:15919034

Skype:diabolec

Steam:mikolaus1996 ale gram na AiW

Bot creator 😀

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemanko

 

Mój nick w grze to : FishRocks wcześniej GrejtFisz

Kontakt :

GG: 11718061

Moje ulubione bronie to UMP, Intervention i M4A1 swojego skilla oceniam na MED+/HIGH zależy od dnia. Na AlterIWnet gram ok. rok. Mam 63 lvl i prestiż 5.

Zazwyczaj gram na serverze AlterPolska więc jak bd dostępny na gg a nie będe odpisywal to tam mnie znajdziecie ;)

sygnao.jpg
Opublikowano

Szukam jakiegoś klanu do Alteriwnet

Nick w grze: Kuba018

Kontakt: pw na forum

Dzisiaj ponownie zainstalowałem, dawniej całkiem nieźle grałem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : Lewy :) posiadam 10 lvl 1 prestiż bo dopiero co kupiłem steam ale grałem na AiW przez jakiś rok i moją ulubioną bronią jest m4a1

Kontakt :

GG: 15919034

Skype: diabolec

Steam: mikolaus1996

Bot creator 😀

Opublikowano

Klan Elite Polish Campers poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader: ^2|E^8P^2C|^7Sens^1ible^7[P^1L]

Ilość Członków:1

 

 

Skype mikolaj1118

GG nie

Steam: Tylko dla członków

Xfire

TeamSpeak

Wersja:xxx

Opublikowano

Szukam Klanu w Call of Duty MW2 na AlterIWnet.

 

Mój nick w grze to : PaTrOL[PL] posiadam 70 Lv. z 10 prestiżem, moją ulubioną bronią jest : ak-47 z tłumikiem,ump z tłumikiem, intervention (zależy jakie mapy.)

 

Wiek: 19

Skill:Bardzo Dobry

Kontakt:

GG: 22005616 lub na MPC FORUM na wiadomość prywatną.

 

Możecie ode mnie wymagać dobrej pracy zespołowej, iż w AlterIWnet gram bardzooooo długo ;)

 

Posiadam ogromną kulturę osobistą, nie jestem tzw. według niektórych dzieci ,,dzieckiem neo''...

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie :)

 

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Klan CrazyTown (cT) poszukuje chętnych graczy!!!

Lider klanu: Oxyg1N

Ilość członków: 5

 

Kontakt:

gg: 31202213

steam: deceiverpl1

 

Wymagania:

1.Mikro.

2.Minimim 11 lat.

3.Skill: medium.

4.Gra Call of Duty Modern Warfare 2, wersja na steam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan LoD poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Alteriwnet

Leader:WasteR

Ilość Członków:narazie tylko ja : P

 

Wymagania:

Skype

GG

Xfire

Skill: Niekoniecznie trzeba byc pierwszym na każdej mapie coś trzeba umiec .

Dane admina :

Wiek:15

GG:39046265

Skype:sebastian42510

Xfire:LoD|Waster

Kontakt na GG , Skype , Xfire

Nie Chce Miec Sygnatury : )

Opublikowano

Klan HoOLS poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu!

Leader : Mason , Boo$k! , Active

 

Powstał w 2005 z inicjatywy dwóch przyjaciół , którzy postanowili stworzyć po pracy klan który by stanowił odskocznie od stresów i innych zmartwień w otaczającym nas świecie i tak narodził sie clan HoOLS z sukcesami grający na arenie SoF 2. Gramy 4 FUN i dla relaxu również jak i doświadczenia czegoś więcej serdecznie zapraszamy do naszych szeregów! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje utworzenia nowych dywizji lub wchłonięcia już istniejących. Jeśli jesteś zainteresowany, odwiedź naszą stronę oraz forum i złóż podanie w dziale Rekrutacja według podanego tam szablonu.

 

Wymagania :

Wiek +17

Kultura

Obeznanie w grze

Opanowanie

i przede wszystkim skill , jeśli masz coś więcej do zaoferowania innego niż skill , to jestes mile widziany !

 

Liczy się dobra zabawa - 4FUN & Relax !

 

Niskie pingi! , Szybkie i niezawodne maszyny , Kultura , Relax wszystko to co do zabawy potrzebne!

 

Otwieramy Dywizje CoD 4 , MW 2 i niedługo MW 3

 

Tworzymy przyszłość gamingu!

 

Gra To Nasza Pasja! Dołacz do Nas i Baw się z nami!

 

Kontakt : GG 2658031

 

 

 

Hoolash z nami ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...