Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz klanu ?


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : SzymuP.Używam Intervention,m4a1,ak-47,mp5

Kontakt :

GG:7997551

Skype:matrixszy

Steam:^2Szymu^5P

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

 

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

 

O sobie: Mój nick to Minek posiadam 70lvl i 10 prestage gram bardzo dobrze jako kosownik, sprawdze się raczej w każdej roli.

 

Gram w coda od wydania gry z przerwami.

 

Skype: minek99999

 

Steam: Minek95

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Klan Polish Players Squad [PPS] poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:Recovery12

Ilość Członków:5

 

Wymagania:

Steam(w tym gra musi być na steam)

Wersja:1.2.208 ( oraz dalsze aktualizacje jakie będą.)

 

Zgłoszenie:

Aby się zgłosić piszemy na steam: Recovery12

x


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : Quoth posiadam 12lv i 7 prestiż, a moją ulubioną bronią jest acr i scar z celownikiem termowizyjnym

Kontakt :

GG:1655325

Skype:mruku39

Steam:eliternn

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Klan Virtual Violence(vV#Nick) poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:vV#Buzzzz

Ilość Członków:Jak narazie 4 ;p

 

Wymagania: Napisz do mnie a napisze ci wszystko co i jak !!!

Skype Podamy jak sprawdzimy czy nadajesz się do clanu ...

GG 24840491 (Ale piszcie lepiej na steam !!!)

Steam piterking12

TeamSpeak: Nie posiadamy ale jak ktoś posiada kanał zawsze idzie zrobić ;p

Opublikowano

Klan CoD-ProTeam poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:Qmasz to?

Ilość Członków:Narazie 1

Kontakt:

GG:38204589

E-Mail:[email protected]

Steam:dobryyyy

 

Wymagania:

GG

Steam

Połączenie z Internetem xD

 

Wersja:niezależna

 

Zgłoszenia wysyłać na E-mail, Steam lub GG.

Celem klanu jest rozwijanie umiejętności i przede wszystkim DOBRA ZABAWA!

Opublikowano

Klan over idiots!(oi!) poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie:

Leader:Wicherek, Nelthier

Ilość Członków:4

 

Wymagania:

Skype

GG

Steam

 

Kontakt:

GG: 6615263

Skype: Wicherek626

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Klan; RenBorN ( RbN )

Leader: X-Fire, ExtinctioN

 

Grupa Steam: http://steamcommunit.../groups/RenBorN

 

Wymagania:

Team Speak 3,

Słuchawki Mikrofon,

Ogar w grze,

 

Kontakt:

Ja:

GG-

36730816 - Ja

659149 - X-Fire

11836724 - ExtincioN

 

Steam-

http://steamcommunity.com/id/dexu/ - Ja

http://steamcommunit...61198016174304/ - X-FIRE

http://steamcommunit...561197994001116 - ExtinctioN

 

Oferujemy:

Własny kanał na Team Speak 3

Miłą Atmosfere,

Sparingi i treningi,

Zabawe

 

 

Klan powstał, po to aby grać w mw2 i w przyszłości Black Ops 2. Nie szukamy ludzi którzy, że tak powiem płaczą o wszystko. Szukamy ogarniętych i miłych ludzi, jesteś taki? to pisz do mnie ! :D

76561198048736832.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Klan GirlTube

Poszukuję graczy (dziewczyny) do klanu GirlTube. Z samej nazwy można się bardzo dużo domyślić. Jest to klan zrzeszający dziewczyny grające w CoD MW2, granatnik nie jest obowiązkowy, lecz bardzo mile widziany..

Leader: ^2[OPS] ^0Vitani ^6[GirlTube] oraz ^2[OPS] ^0Sarabie ^6[GirlTube]

Ilość Członków: tymczasowo 2.

 

Wymagania:

Skype - opcjonalnie

Steam

-Shit, they hate me, why?

-Because you are who you are. You don't want to be anyone else.

-Yeah... That makes sense.

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : $haa$haa 10 prestiż posiadam 70lv i moją ulubioną bronią jest ACR z Celownikiem laserowym lub holograficznym

Kontakt : Skype lub GG lub Steam

GG:35874625

Skype:kristov972

Steam:codfan_shaxy

Opublikowano

27582331054733955920.png

Klan Sniping With Skill poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Info o klanie

Leader: xSwS | DioX (Na 4D1 xSwS_Fokoos

Ilość Członków: Na razie 1

Wymagania: Umiejętność grania snajperką (Quick Scope itd.)

Skype: -----

GG: -----

Steam: fokus563

Xfire: ----

TeamSpeak: ----

Wersja:Głownie Steam, ale czasami gram na 4D1

Zapraszam i pozdrawiam

52355735709006418626.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich! Szukam klanu. Mam maly level w mw2, bo kiedys gralem na AlterIwNET. Dobilem tam lv 70, 3prestige. Pozniej wyszedl mw3 i tam mam prestige 10 lv 74. W mw2 mam tylko 23lv (1 prestige), ale umiem w to grac, dlugie lata doswiadczenia, zaczynalem na cod 4. Posiadam kulture osobista ;) Szukam raczej troche wiekszego klanu, przynajmniej kilka ludzi do grania. Co do broni to zalezy od mapy, ale czesto gram UMP i intervention (tak, te 2 bronie dla noobow)

 

Steam: kesior12

Nick w grze: |TG|Zebsterr!

Skype: kesek12

Xfire: kesior14

GG: 11258075

 

PS

Nie zalezy mi na czestych sparingach, wysokiej pozycji itd. Poprostu szukam kogos do grania, kto jest w miare ogarniety i umie sie zachowac ;)

1ru82p.jpg

sb.gif

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : Agnostic i moją ulubioną bronią jest Inventor , ACR I inne Wogule all Weapon

Kontakt :Nr tele 795 205 032

GG:36196505

Skype:piotr.laudy albo laudy.piotr

Steam:Musze pierw poznać :D

7427_11_05_12_6_35_34_0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...