Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz klanu ?


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : Bzyk posiadam 21lvl i moją ulubioną bronią jest Farms

Wiek:16+

Kontakt :

GG:155213

Skype:xxx

Steam:kola15174

 

Dodatkowe informacje:

W Call of Duty MW2 kupiłem nie dawno i dlatego mam taki niski lvl ale przedtem grałem w COD4 i byłem prawie najlepszy .

nie zwracajcie uwagi na mój poziom cały czas rośnie .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : Nicholas posiadam 10 prestiż 70lv i moją ulubioną bronią jest nie mam takiej ... :D

Kontakt :Na steam lub gg

GG:18709197

Skype:xxx

Steam:mikolo88

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Dzięki za sygne Makin :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siema!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to ^0To The Core

Posiadam 70Lv 9. prestiż.

Moją ulubioną "bronią" jest Tarcza.

Kontakt:

GG: 13711030

Skype: yoshi95

Steam: maykypol

 

@Edit. Moja Propozycja jest nadal aktualna!

aa98433926034301b187916074dbadce.0.gif

 

I widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął

 

I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;

 

Wylewa się spod skrzydła ściśniona piechota

 

Długą czarną kolumną, jako lawa błota,

 

Nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy

 

Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.

 

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 na AlterIWnet

Mój nick w grze to : beer lub Bower posiadam 70lv z 10 prestiżem, moją ulubioną bronią jest intervention, ACR, M4, mp5 i ump45

Wiek: 16

Skill: med+

Kontakt :

GG: 13363724

Xfire: flobeer

Opublikowano

Siema!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2

Mój nick w grze to KR3CIQ[PL]

Posiadam 70 lvl tzn 0 . prestiżu

Moją ulubioną "bronią" jest:UMP45,Intervetion Destre Eangle,

Kontakt:

GG: 18482720

Skype: kreciq96 (radze nie zepsuł mi sie mikrofon,chwilowo)

Steam: zordon145

27842471.png

bez reflików

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan SaD [Seek and Distroy] poszukuje chętnych graczy ktorzy dołacza do naszego klanu

 

Info o klanie :

Leader : SaD Sterglaster

Ilość członkow : 71

Steam: sterglasterpl

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : Sjerra posiadam 70lvl 6p i moją ulubioną bronią jest: Intervention(FMJ) , UMP(FMJ,pow.mag)

Kontakt :

GG:10663509

Skype:jack22271

Steam:Sierra96

Staż:

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer

23.3 godz. / 552.7 godz.

Skill:

To już kwestia do oceny.

post-288754-0-27761200-1294248165_thumb.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

klan /AuV/ szuka ludzi do Klanu

 

witajcie szukamy ludzi do klanu z dobrym skillem

wymagania:

14 lat+

TS3:

Steam

Mikro

Ogarniete Zasady CB (clan Base)

 

Kontakt:

steam : Rafall72

forum; pw

oraz na steam znaleznienie grupy Widze Cie

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : breed posiadam wysoki prestiz gram z scar,inter m93 rafica, ump45. Dowodzik ze ogarniam http://img222.imageshack.us/i/beztytuubts.png/ :)

Kontakt :

GG:3368498 (malo bywam)

Skype:xxx

Steam: breed96

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Witam wasz chciał bym polecić dołanczanie do grania 4fun tag jakiego używam to [sFoP]

 

używamy sieci hamachi dla łatwiejszego dostępu IP

Logg kalmir

pass 1234

 

również tworzymy konfe na skype mój skype to

 

kalmir13

a gg

1374973

 

jak ktoś chętny proszę o kontakt ;d każdyy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : NaaX posiadam 17lv i moją ulubioną bronią jest SCAR

Kontakt :

GG:3380894

Skype: Chwilowo niedostępne z powodu braku mikrofonu.

Steam: Brak

Opublikowano

Witam

Szukam klanu w Call of Duty MW2 AlterIwnet

Nick: Gringo18 - 70lvl, 10prestiż(doszłem do 7 a potem użyłem EasyAccount)

Ulubiona broń to Scar-H + większe magazynki lub tłumnik

GG: 3934399

Opublikowano

Klan |POS| poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:|POS|DudusPL

Ilość Członków:2

 

Wymagania:

Wiek 12+

Jakieś umiejętnośći

Ventrillo

Minimum 20 lvl

Wersja:AlterIwnet Latest Patch

final.jpg
 

Opublikowano

Witam

Szukam klanu w Call of Duty 4 MW 2 AlterIWnet

Nick w grze: Gringo, mam 18lat i posiadam 10 prestiż bez żadnej pomocy

Kontakt gg: 3934399

Steam: Petrenko38

Skype: nie mam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Klan AK-r7 poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Leader:Panther ( pisac na figo93lbn)

Ilość Członków:2

 

Wymagania:

Skype Nie

GG Nie

Steam Tak

Xfire NIe

TeamSpeak Tak

Wersja:3

Przyjmujemy kazdego ;].... Zapraszam gorąco

[/url]

eminem_sig_by_flatmate-d2yuy89.png

DAJ ------

22162261.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czaszki2.jpg

Więcej informacji na

Tej Stronie

Zapraszam również na naszą stronę grupową '' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. ''

Leader: Masayochi

Ilość Członków: 47

 

Wymagania:

  1. Xfire
  2. Dołączenie do grupy (xfire)
  3. Znajomość języka angielskiego (w grupie znajdują się osoby , nie tylko z Polski ;) )
  4. "|Sk|" przed nickiem w grze (Modern Warfare i Modern Warfare 2)

 

 

 

Wersja MW:Cracked

Wersja MW2:AlterIW

 

 

 

 

 

 

Members:

 

Gold Skull

masayochi.jpg?5636Masayochi pl.gif

Silver Skull

kapitanc.jpg?9038AdenaGuard pl.gif

Grand Skulls

heramy.jpg?5671Heramy fr.gif

fabiandiebombe.jpg?1453.:: Ikàrôth ::. pl.gif

deadbof.jpg?352ERSQ_FoZzYᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ gb.gif

sprykoman.jpg?9665Bunka de.gif

thetrizer.jpg?8099Trizer pl.gif

2011-07-28 08:54

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

282f7e1.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

Szukam klanu w Call of Duty MW2 AlterIWnet!

Mój nick w grze to: MrKlucha, posiadam 24lv+ a moje ulubione bronie to: UMP45, M4A1 i Intervention. Sporadycznie gram innymi.

Wiek: 15

GG: 17976519

Steam: MrKlucha (raczej nie pisać)

Skype: brak

Pozdrawiam

Bartek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 !

Mój nick w grze to : .:EragonPL:. posiadam 59lv i moją ulubioną bronią są Ump, Baretta kl.50 oraz ACR

Kontakt :

GG:26600596

Skype:kiraed72

Steam:minor72

Opublikowano

Klan [s.W.A.T-Team] poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader :ByZeNeK

Ilość Członków:1

 

Wymagania: level się nie liczy liczy się umiejętność gracza :)

Skype : Brak

GG : 33964742

Steam : [s.W.A.T-Team] ByZeNeK

TeamSpeak : Tak

 

Wszystkie pytania proszę kierować na nick steam bądź gg :)

 

 

Jeśli pomogłem, kliknij like.. To nie boli.    ;)

Opublikowano

Witam! Klan The old Friends (ToF) poszukuje chętnych graczy!

Klan jest nowy, jednak każdy z naszych klanowiczów umie grać, ale przede wszystkim jest kulturalny i pomaga w grze.

 

Leader klanu : BanCais

 

Ilośc członków : 2 (dlatego, że klan powstał kilka dni temu)

 

 

Wymagnia:

GG

Steam

Xfire

Radze już mieć teamspeaka ponieważ gdy klan sie podbuduje bedzie potrzebny do porozumiewania sie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Klan Sodalitatis Atra poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego klanu.

Gra: Call of Duty: Modern Warfare 2 AlterIWnet

Dewiza: Nie bijemy rekordów, gramy dla przyjemności.

Leader: Cukier

Ilość aktywnych członków: 10

 

Wymagania wiekowe: Brak, aczkolwiek neostwa nie tolerujemy.

Komunikacja: GG/AQQ, TeamSpeak 3

 

Chętnych zapraszamy >> '' 10). Zakaz reklamowania innych for, stron. ''

Pozdrawiam Ferox.

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty MW2 alterIWnet !

Mój nick w grze to Smyro:

Posiadam: 6 prestiż ~50lv (nie używałem żadnych wspomagaczy lvl'a/prestiżu ) i moją ulubioną bronią jest Interevention/UMP45/Ak47.

Wiek: w czerwcu będzie 15 ;]

.. raczej ogarnięty.

 

Kontakt :

GG: 1134908

Skype: hubert4106

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...