Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Gdzie Jest Exp 200% Oraz Wielki Bonus!


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko na monolicie jest :D Ale moim zdaniem to oni i tak zrobią cofke jeśli ktoś się wdarł do bazy i ustawił takie raty :P Tyle ode mnie ;]

Nick na serwerach Yamakasi / ProBlaster

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gracie tylko na tym serwie z powodu 200 % ? przecież to i tak się zaraz skończy

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

Koleś dawał już temat że na onyksie ch3 był exp faktyczmnie był sprawdzałem na candi nie ma na 100% . Widziałem tęz inny temat jak koleś chyba na irc gadał z Xaarem i ten mowił że 200% był kontynuacją eventu tego 20% co był w piątek.... i ze podobno zaden chinol sie nie włamał ale to jego wersja i nie wiadomo czy prawdziwa .

Jeśli pomogłem daj +... xD

Opublikowano

WBIJAC S4 CH4 ZNOWU JEST 200% EXPA

PS MAM BUGA NIE WIDZE NAZW GILDI

ups nie zauwazylem tego nicku na gorze to jak kogos podexpic to minimalny lvl 11 to przez buffa lacznik zrobie

56501874376052216045.jpg

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

WBIJAC S4 CH4 ZNOWU JEST 200% EXPA

PS MAM BUGA NIE WIDZE NAZW GILDI

56501874376052216045.jpg

 

@offtop

Fajnie ukryłeś nick.

Niech zgadnę ten nick to Wojo125462.

Dobry jestem co xD

 

@topic

 

Na deimosie był i skończył się ok. 24.

Był chyba na wszystkich mapkach nie jestem pewien tylko do piekłą.

sygna2edited5.jpg
Opublikowano

Cytacik z forum metina, boshe masakresq

Ta pewno ekipa z mpc wbiła do bazy zwiększyła raty zrobiła eventy i wbiła sobie 99lvl albo jeszcze lepiej to chińczycy z niesamowitą znajomością polskiego wbiła do bazy i ustawili swoich rodaków na top1 każdego serwera

Dajcie tu jeszcze wigara44 co zacznie swoja spiewke o wlamaniu na metina i bedzie git

43630.gif

Nowy komp :)

 

Intel Core i7 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX | OC do 4Ghz

Gigabyte GeForce GTX 560Ti 1GB DDR5/256b PCI-E SOC (1Ghz na rdzeniu :D)

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 P67 LGA1155

DDR3 Kingston 8GB PC1600 2x4GB CL9 HyperX

ATX Midi SilentiumPC Gladius 800 Pure

XFX Core 650W

 

Opublikowano

Yy.. właśnie sprawdzałem i raczej nie ma expa 200% bo jedna grupka psów i pół kulki raptem

future2player.png

 

Serdecznie zapraszam do tematu i głosowania w ankiecie.

:)

 

Opublikowano

Jest 200% expa, tylko w losowych miejscach i na losowym CH. Mnie expił brat na EM2 i w ciągu 3h miałem surą od 1 do 26lvla i na drugi dzień w 2h wbił mi 34. On sam w międzyczasie od 38 do 41.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...