Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Gdzie Jest Exp 200% Oraz Wielki Bonus!


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od niedawna na CH4 na Mapkach, M1, M2, Pustynia, DT, Orki, Sohan, Świątynia

Oraz bonus:

Kim jest Tajemniczy Użytkownik o nicku: KingLui ?

Jest na serwerach Metin2 PL, Krian, Eteor, Serwandes, czyżby Chińczyk który włamał się do polskiej bazy danych, i to On robi ten bonus 200%?

Przecież gdyby to był GM przed nickiem miał by [GM], oraz czemu ma 99 lvl?

Oraz czy to właśnie On spowodował Ponowne działanie buga, mam na myśli Pisanie na wołaj x2

 

I Prosił bym Modka o zdjęcie paru % :)

Z góry: thx

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nic jeszcze nie wiadomo o tym a kochany PeeLowki team próbuje wszystko zataić ; *

Prawdopodobnie włam ale jak na razie nikt o tym nie mówi...

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

szkoda ze nie ma na Obsydianie expa 200 % co bym sobie poexpił .

Ma ktoś info na jakim serwie są te raty 200 % ?

" Jakie to prawo kruche skoro łamie je buchem "

 

 

 

spiderew.gif

evol.png

Opublikowano

Po 1 KingLui to postac testowa administracji...

 

Po 2 na eteor nie ma expa 200% w M1 wiec to g***o prawda...

91559340492394285824.jpg

Opublikowano

Z tym expem to chyba wkręcasz bo wątpie, żeby takie coś przeszło

" Jakie to prawo kruche skoro łamie je buchem "

 

 

 

spiderew.gif

evol.png

Opublikowano

omg faktycznie , zwracam honor . Za grupke kulka :)

No to expimy :>

" Jakie to prawo kruche skoro łamie je buchem "

 

 

 

spiderew.gif

evol.png

Opublikowano

Po 1 KingLui to postac testowa administracji...

 

Po 2 na eteor nie ma expa 200% w M1 wiec to g***o prawda...

 

LMAO! Jaaacieee a jednak! Na monolicie exp 200% 5 lvl w 3 minutki xD. Gdzie jeszcze taka atrakcja? Wie ktos?

 

Kurwa przestan sie ktos bawic z tymi -!

91559340492394285824.jpg

Opublikowano

LMAO! Jaaacieee a jednak! Na monolicie exp 200% 5 lvl w 3 minutki xD. Gdzie jeszcze taka atrakcja? Wie ktos?

Tak jak w Temacie, na Monolicie jest w: M1, M2, Orki, Świątynia, DT, Pustynia, nic więcej, nie wiem co do Lasu, Red lasu i V2

Opublikowano

DrMagK2 - masz jakieś itemy na monolicie bo rozpoczęłem gre na 200 % :O

" Jakie to prawo kruche skoro łamie je buchem "

 

 

 

spiderew.gif

evol.png

Opublikowano

Na Monolicie też nie ma w V1, to pewnie w V2 też nie

@Ev0oL21

Nie, sam potrzebuje kasy na broń jakąś dobrą :P

Tak do 150kk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...