Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut}Łatwy I Szybki Zarobek


krolik1908

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakby nie dropiły nie robiłbym tego tuta...

 

Sądzisz, że wiki kłamie? Myślę, że 100 to ich nie ubiłeś.

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A jak ise sprawdza ile zabil moboow o nazwie ork ? Nawet nie widzialem ze jest taka obcja ;d

opolanka.gif

Jeśli Ci w czymś pomogłem Daj + :))

Opublikowano

Nie da się tego sprawdzić ;]

 

Trzeba by było siedzieć i patrzeć ;]

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Czy wy ludzie jestescie normalni? Z moba na 26 levelu chcecie dropic postacia na poziomie 34-35? Przeciez wiadomo, ze do dropu najlepiej miec nizszy, badz podobny poziom do moba. Zeby sa wyjatkiem, poniewaz one leca tak jak itemki do questow, czyli na kazdym poziomie. Pisalem juz, ze trzeba miec gora 30 poziom, zeby jakos w miare lecialy. Na 35 to raz na ruski rok dropnie.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1 w 2 godziny lotnol na 35 lv moze bylo by wiecej ale spalem :)

A no wlasnie trzeba bylo b je liczyc ale jak jak ja chce spac ;d

opolanka.gif

Jeśli Ci w czymś pomogłem Daj + :))

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

; ( Musiałeś o tym pisać ; ( xD Bo ja już używam tego od 2 lat xD i zarabiam taką kase, a nikt nie wie skąd tyle mam zębów :P (orka oczywiście ;d)

Opublikowano

mi na 19 dropła branza nawet ssa zrobiłem ^^ ale zęby nie czy muszę mieć 30 lvl żeby dropiły ?

 

Musisz mieć 30 ponieważ do dropienia zębów z tego orka potrzebna jest aktywna misja od biologa :)

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano
xD to dziala ;d na 13 lvlu zabek i branza polecialy ;d a tylko 1 rozwalilem zobacze czy zawsze beda leciec;d i nie trzeba miec misji .. ;d kumplowi na 28 dropnal zab a mi na 13 czyli jest good;d
76561198017353072.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...