Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chwila Na Którą Czekaliście


Howki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez sensu.

Piszesz troche chaotycznie, wiec na poczatku tez cie nie zrozumialem..

Wedlug mnie kazdy to przeczytal, bo chyba nikt nie jest taki glupi, zeby wyzywac kogos, bo "inni tak robia".

Ehh..

 

Chyba, ze teraz tez cie nie zrozumialem ;p

Opublikowano

Dobra, fajnie, badz se kim chcesz, nie znam Cie, nie bede sie wypowiadal na Twoj temat. Ale mozesz mi wyjasnic jedno? Po chooj nam to piszesz? I tu sie zgodze z koksem z tym ze probujesz byc "internetowa gwiazda" i robisz cos w stylu "wielkie odejscie Howkiego"

Wrzuć.se! - zachęcam do dyskusji na temat mojej stronki do uploadowania obrazków przez ich bezpośrednie wklejanie na stronę!

Opublikowano
Idioci.

 

btw.

Koks, ty to nawet czlowieka wyzwac nie potrafisz..

 

a, i jeszcze jedno:"dziecko bez kultury"

 

Mowiles to do siebie, czy do Howkiego ?

 

Pozdrawiam i przepraszam prawdziwych 'trolli', Senha.

 

po1. trolle trzymaja sie zawsze razem

 

po2. najpierw piszesz ze nie umiem wyzywać { czyli wynika z tego ze mam kulture] a cytujesz txt "dziecko bez kultury" i pytasz sie czy mowie o sobie ... to swiadczy tylko o twojej intelikencji przyjacielu internetowy hOWKIEGO

 

po3. Idiotka to jest twoja ... ;]

 

po4. Bardzo mi sie podobaja posty torlla typu "nie" albo same zacytowane słowa

 

po5. Na pisałeś że odchodzisz to ja cI odpowiem to samo jak byłem moderatorem ;] To WY*****ALAJ ;]

 

po6. Zamknąć bo spam się robi

 

po7. How Jestes trollem i nic juz tego nie zmieni ;]

Opublikowano

Dodam tylko jedno... pojebało Wam się w głowach? Co Wy za problemy macie...

 

Poczytajcie jeszcze raz to od początku i wywnioskujcie sobie coś. :)

Emerytura

 

Może kiedyś...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...