Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chwila Na Którą Czekaliście


Howki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część tematu z konkurencyjnego forum...

Jako pierwsze chciałem zaznaczyć, że nie robię żadnych scen ani niczego na pokaz.

Nad tą decyzją myślałem trochę czasu... ile? Wystarczająco.

 

A więc ... składam się do dymisji.

Rolę moderatora globalnego powinien pełnić ktoś bardziej tolerancyjny i wyrozumiały niż ja.

Jak zapewne zauważyliście... różnię się od Was =P.

W większości jest to zła różnica, ale ja już na to nic nie poradzę.

 

Strasznie dużo krytyki płynie pod moją stronę, nie będę robił niczego na siłę.

 

Dużo osób zarzuca mi... "nieobliczalność" , faworyzowanie czy niezrównoważenie psychiczne ( xD)

O to co usłyszałem dziś od mojego dobrego(za takiego go miałem kolegi[ofc virtual[)

 

"Moderator powinien być obdarzony wielka tolerancja i wiedzieć , że każdego z użytkowników trzeba traktować tak samo

, lecz ten czynnik jest mało znany dla dzisiejszych moderatorów forów dyskusyjnych".

 

Jak widać nie są to miłe słowa, a nie mniej dostaję dziennie od użytkowników forum, jak i konkurencji[co w tym wypadku raczej po mnie spływa].

 

W pewnym sensie jest to moja wina, bo taki mam charakter, a tego się nie zmienia z dnia na dzień.

 

Moją rolę powinien pełnić ktoś bardziej... odpowiedni. Z góry wskazuję odpowiednią osobę... jest nią ExiSe.

 

Mam nadzieję, że ta decyzja Wam ulży... bo moich przeciwników jest tu dużo ;].

 

Przepraszam osoby które uraziłem... niesłusznie zamknąłem bądź usunąłem topic, dałem warna...

Robiłem po prostu to, co uważałem za słuszne. W samo opinii jako mod nie spisywałem się tak źle...

Ale to publika powinna mnie oceniać, nie ja .

I tak się właśnie stało, dzięki za pobudkę.

 

Utrata dobrego kumpla dzisiaj jedynie mnie "otrzeźwiła"... nie chcę, aby było ich więcej...

Bo władza to nie jest wszystko i teraz to rozumiem , chodź jak mi się wydaje nie nadużywałem jej...

 

Życzę Wam dalszego szybkiego rozwoju wink.gif oraz poprawy stosunków z mpc...

Dziękuję całej ekipie za szansę oraz za pomoc w rozwijaniu forum i mam nadzieję, że to nie będzie koniec znajomości...

W taki oto sposób na czas ściśle nie określony odchodzę ze sceny sro... (oczywiście mowa o forach...) co nie oznacza, że czasem jakiegoś posta nie pstryknę smile.gif.

 

Proszę też, aby nie zamykać tego tematu... ciekaw jestem co ludzie mają do powiedzenia i bardzo chętnie wysłucham moich zwolenników jak i przeciwników... macie okazję napisać co Wam leży na sercu i kary za to nie będzie smile.gif.

 

 

A więc pozdrawiam wszystkich userów forum i życzę Wam lepszego moderatora...

 

Dobranoc.

 

Howki

 

Pragnę więc poinformować Was, że przestaję Was męczyć :).

Życzę pogodzenia for, a reszta j/w....

Przepraszam za wszystko i dobranoc.

535cjys.gif
Opublikowano

Witamy u nas, mam nadzieję, że ci się spodoba :)

 

@down: A skąd wiesz, że nie... (logicznie patrząc, jest userem MPC, więc praktycznie już do nas dołączył)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Widać macie problemy z czytaniem :F i jakieś chore marzenia.

 

Pragnę więc poinformować Was, że przestaję Was męczyć

W taki oto sposób na czas ściśle nie określony odchodzę ze sceny sro... (oczywiście mowa o forach...)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

I całe szczęście :lol: sami widzicie, gdzie Howki się pojawił tam zapanowała niemiła atmosfera ( wcześniejsze mpc, a teraz gp? <_< )

 

Tylko nie wiem po co zrobił taki temat? Jak zawsze Howki chce żeby było o nim głośno....

usunieta by MIKE

Opublikowano

Hmm nie znam Cie Howki ale sposób twojego zachowywania się świadczy o tym , że masz coś w czaszce , tak czy inaczej sądze , że Howki nie powinien być odrzucany z naszego forum jeżeli go nie lubicie to nie znaczy , że musicie decydować o innych , Howki powinien dostać drugą szansę , ponieważ napewno wniesie coś do MPC forum .

 

btw. Witamy w ekipie

18706.png
Opublikowano

Chyba coś wyraźnie napisałem w pierwszym poście :>.

Z resztą, co ja będę dyskutował. Idę do kościółka bo mnie do bierzmowania nie przyjmą,

cu

535cjys.gif
Opublikowano
Nie myśl sobie stary ze jak przeprosiles to nie jestes juz trollem ;]

 

Dobry argument na niego :P

Opublikowano

@gregorian

 

howki nie dostaje 2 lecz 3 szanse lub 4.. -_-

 

 

 

co do ogolu howkiego ja mu daje ostatni szanse.. jesli sie nie zmieni.. bede mial o nim zle mniemanie..

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Hello!

Czy ja chcę od Was jakieś szanse? Walnijcie się raz porządnie w ścianę i przeczytajcie mój post ponownie.

Przepraszalem userów gp, ale Was po częsci też.

 

Ale np. takiego Koksa aka Bota aka idioty, którego tematy rzekomo kopiujemy ale zakładamy im "pelerynki niewidki", przez co nie może ich wskazać - nie ;].

 

@gregorian

 

Respect. Tak powinien wyglądać wzorowy user forum.

 

@up

A wiesz co mnie obchodzi jakie Ty masz o mnie zdanie?

535cjys.gif
Opublikowano

leje na cIEBIE cieplym moczem trollu i nie wyzywaj mnie ;] dziecko bez kultury

 

Załozyli takiemu neo i juz trolluje

 

"żywą legena tych for" chyba żywym trollem tych foru szukajacy przyjaciół i liżacym pupcie jak chcesz to mozesz mi wyjeść rodzynki ;]

 

ty chcesz byćinternetową gwiazda ciagle jak przchodzisz zakladasz tematy na swoj temat ^^

 

wejdz na jakas strone porno daj zdjecia swojej pytki i bedziesz gwiazda prono ;] i internetu ;]

 

zawsze będę tępił cIEBIE ;]

Opublikowano

Idioci.

I tyle wam powiem.

Nie macie zero szacunku (szczegolnie ty, Koks..) do innych.

Co wam on przeszkadza?

Chce byc gwiazda (wg was)?

Niech sobie bedzie, a was niech to gowno obchodzi..

Chyba, ze jestescie zazdrosni..

Zachowujecie sie jak dzieci, doslownie..

Gdzie tu mowa o jakims jego powrocie na MPC?

W szkole czytac ze zrozumieniem sie nie nauczyliscie?

 

On chce odejsc, nie wrocic!

 

Moze jak to bedzie duzymi literami napisane to zrozumiecie o co glownie w tym tekscie chodzi..

I dajcie juz mu spokoj.

Jak chce odejsc, to niech odchodzi...

 

btw.

Koks, ty to nawet czlowieka wyzwac nie potrafisz..

 

a, i jeszcze jedno:

dziecko bez kultury

Mowiles to do siebie, czy do Howkiego ?

 

Pozdrawiam i przepraszam prawdziwych 'trolli', Senha.

Opublikowano

A myślałem, że nie znajdę już żadnej kapującej osoby na tym forum.

Szacunek ;-).

Miałem coś napisać, ale to już nie wymaga żadnych komentarzy.

Zrobiłeś to za mnie.

 

Kto chce niech porówna moje wypowiedzi do wypowiedzi ekhm.. koksa, a przekonacie się, kto jest tutaj trollem ;).

Popierając go popieracie patologię, end.

535cjys.gif
Opublikowano

Ehh - Ja to zrozumiałem ,a oni naprawdę powinni się wstydzić albo przeczytać to co napisałeś ,bo pewnie pierwsza osoba napisała to odrazy wszyscy ... ( zapewne tak było ) i pewnie mówili jak zwykle "pieprzy" a post wejdzie ...

Opublikowano
CYTAT(Koks @ Nov 11 2007, 06:28 PM) *

Nie myśl sobie stary ze jak przeprosiles to nie jestes juz trollem ;]

 

Dobry argument na niego tongue.gif

 

i pewnie mówili jak zwykle "pieprzy" a post wejdzie ...

 

W tym przypadku chyba było identycznie ;-).

535cjys.gif
Opublikowano
W tym przypadku chyba było identycznie ;-).

 

To był raczej argument dobry dla ciebie - Niezrozumiałeś mojego postu - Przeczytaj jeszcze raz - Chodziło mi o to ,że oni dokładnie nie czytają ,bo pewnie myśleli ,że piszesz głupoty i tego nie czytali - tylko robili to co inni ... :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...