Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info][Bot] Zmieniając Śr. W Broniach


Mastick

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eh to nie wbije sr wiekszego niz ty chcesz tylko jak ustawisz 40 to bedzie 40 szukalo a ja zmienialem i wbilo mi 54 i zmienialo dalej

1378747514-U216092.jpg

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wrzuc na radipa lub przyklej lub speedshawera lub megaupload prosze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAWAJ CHUJU MINUSA

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

ja ustawilem all dalem bron dokladnie skrzydlo demona sr 32 na 1 pole wciskam F8 i nic sie nie dzije

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

eh to nie wbije sr wiekszego niz ty chcesz tylko jak ustawisz 40 to bedzie 40 szukalo a ja zmienialem i wbilo mi 54 i zmienialo dalej

 

 

to nie szuka ci 40 tylko 40 i wyżej

Opublikowano

brrr :/ zrobiłem jak w opisie antyk na 1 miejscu eq , sr na 40, bony na reszcie, i chu nie zmienia :/// prosze pomozcie :/

Opublikowano

mam ten sam problem co up ;/

 

czy moze byc kazdy inny client z tym metin2mod?

czy trzeba czysty 2008r + najnowszy metin2mod ?

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

Opublikowano

dzieki Kamer za poprawke lap + ;p

 

PS: dlaczego plusujecie autora tematu jak on tylko skopiowal link do metin2mod

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

Opublikowano

Co za gowno dzialalo a teraz nagle nie dziala ustawiam dss 40 wchodzi bon 41 i zmienia dalej wchodzi bon rowno 30 i zostaje i zmienic nie chce co za pierdolone gowno

叶是白痴

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już dawno jest najnowsza wersja, wystawczy ściągnąć z metin2mod.tk, otworzyć sklep z zmianą wcisnąć F8 i wpisać jakie chcemy srednie, działa na zminimalizowaniu:)

Zarabiam pieniądze tu - http://czarnyiczerwony.info/noroslaw , zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle;)

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

BOŻE!!!! Nie odkopujcie takich starych tematów! Podobno w najnowszym KamerModzie na privki jest funkcja do zmieniania um., ale nie wiem czy to prawda, bo na privach nie gram.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...