Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info][Bot] Zmieniając Śr. W Broniach


Mastick

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up

instalujesz moda to niepatchowanego metka 2008. Potem odpalasz metin2mod wybierasz jaki server chcesz, albo odpalasz przez spolszczenie

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajne dziala bardzo sie przydaje :D

 

Ale pytanie czy nie da sie ustawic tak aby jednym kliknieciem F8 on by to powtarzal automatycznie np: 10x ?

 

Mam tasketa ale mi nie dziala w sesie dziala ale panel od F1 do F12 nie dziala ;F w sesie ze tasket nie reaguje na te klawisze

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Wiadomo ze narazie przyda sie taki ale w nastepnych wersjach powinien

 

* Sam kupowac Zmiany Bonusow

* Wbijac sr miedzy np. ( 30 - 50 ) bo zanim wbijesz 31 albo 47 minie troche czasu.

** UP powinien tez zmieniac dopoki do sr lub um nie dojdzie bonus jaki wpiszesz np. ( 5 ludzie ) ( 20 nieumarli ) itp.

* Prosze zeby KaMeR nie tworzyl takiego czegos do kazdego itema bo to bedzie masakra jak dzieci zaczna na tym bonowac wszystko

bronie ze srednimi wystarcza B)

 

Pozdrawiam, Piteruum . :P

Opublikowano

autoF8 pisany w autoit wiec wykryło troche "wirusów"

 

http://www.speedyshare.com/files/23595852/autoF8.rar

 

skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/0475e866796013a313de10f8811ff95df4599e527dd31aae9818aed51b7b18d8-1280522397

Opublikowano

Prosze Auto F8 Bez virów i tylko 2 kliki i juz dziala.

Instr:

Włączamy Auto F8

F6 = start
F7 = Stop

 

http://www.speedyshare.com/files/23616456/Auto_klik_F8.au3

 

http://www.virustotal.com/pl/analisis/a7b1a056c765d6e9337ee83073df8a2680e2f113eb9f8a26c980ed61d49350e8-1280675279

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jak mi zmieni np. na 30+ a miałem ustawione 30 to nawet jak będę naciskał F8 to mi nie będzie zmieniać ?

[b]Pomagam w sprawach związanych z komputerkiem...[/b]

[center]Daj [color=green][size=15]+[/size][/color][/center]

Opublikowano

chyba sobie jaja robisz @UP zniknął ? ahahah

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

moga byc w byle jakim miejscu:D

Sadzić, palić, zalegalizować. <--- To jest rzecz święta dla każdego Rasta.

 

 

 

 

Zbieram minusy:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...