Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Nadchodzącego Updatu Zszc


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W takim razie wyjaśnij mi po co moneta 10kk jak tyle na exchange idzie dać?

Chyba coś Ci się musiało przewidzieć.

10465336176777382411.png
  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hej. Słuchajcie. :) ZSZC Daje maksymalne mastery aż 360!

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

W takim razie wyjaśnij mi po co moneta 10kk jak tyle na exchange idzie dać?

Chyba coś Ci się musiało przewidzieć.

Jak koleś za coś od Ciebie chce np za 110KK? Kupujesz monetę za 100kk i 10kk czyż nie?

Opublikowano

@up

 

Kupuje monetę za 100kk i 10kk w goldzie czyż nie?:D

 

 

Po co się bawić w monety, jak może dać 10kk w goldzie?

10465336176777382411.png
Opublikowano

...I o was sie o cos spytac....

jak by byl jakis ciekawy pomysl na te cholerne itemy to by go moze wprowadzili bo mam ze tak powiem osobisty kontakt z administacja.

a tu jednym slowem zrobil sie zajebisty spam.

Albo podajecie konkrety albo temat bedzie zamkniety pewnie.

Opublikowano

Kolejna poprawka.

 

Trade system zostanie zmieniony.

Teraz w jednej zakupionej paczce nie będzie 10 tylko aż 100 towaru.

Dzięki czemu zarobimy 10x więcej kasy i exp. pointów. :)

308ff2p.jpg

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Genialne ... wreszcie opłaci się robić karawanki ! :D

Można by jeszcze trochę większe te paczki zrobić ?

Albo powiększyć inventory Transport Pet'ów ?

 

Może nowe stroje do JOB'a ? (np. te z Euro dla Huntera - peleryna)

Opublikowano

Bronie legendary zostaly dodane ale tylko do gmow.

Zaraz bedzie dodane na ich forum.(dodam all jak bedzie na ich forum juz napisane)

Zmiana wystrojow trade jobow MOZE wejdzie.

 

 

 

______________

 

Gm Weapons

______________

 

 

2h Sword

 

8 Degree

nbbqq0.jpg

 

9 Degree

11trb45.jpg

 

10 Degree

zuio9c.jpg

 

11 Degree

qx04y8.jpg

 

 

Glavie

 

8 Degree

13yfdww.jpg

 

9 Degree

ritfut.jpg

 

10 Degree

2cz9icp.jpg

 

11 Degree

rab2a8.jpg

 

Opublikowano

xcoom to znaczy ze ten check to juz zwiazane z wprowadzeniem patchu :)?

 

P.S jak myslicie bot bedzie dzialal na nowym ;P?

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Hey all. Zaraz wam dodam do tego postu zdjęcia broni dla GameMasterów.

 

______________

 

Bronie GM

______________

 

 

2h Sword

nbbqq0.jpg

 

8 Degree

11trb45.jpg

 

9 Degree

11trb45.jpg

 

10 Degree

zuio9c.jpg

 

11 Degree

qx04y8.jpg

 

 

Glavie

 

8 Degree

13yfdww.jpg

 

9 Degree

ritfut.jpg

 

10 Degree

2cz9icp.jpg

 

11 Degree

rab2a8.jpg

 

No i proszę. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Sorki ze pisze w tym temacie ale czy wiecie czym jak dlugo potrwa inspekcja na ZSZC Water i czy to juz wprowadzaja 11 D

z gory bardzo dziekuje

Opublikowano

Ekhem. Nie wiem czy wiesz, ale ja to dodałem przed Xcoomem... On po prostu zedytował posta.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

| # Updated # |

 

All hotan NPCs are now in Samarkand too.

You can buy and sell like in hotan. Teleporting to hotan to buy pots or repair is not neccessary anymore.

 

Tłumaczenie :

 

Wszystkie NPC, które znajdują się w mieście Hotan są teraz także w Samarkandzie.

Możesz kupić i sprzedać tak samo jak w Hotan. Teleportacja do Hotan, aby kupić poty lub naprawić broń nie jest to już konieczna.

Opublikowano

Ekhem. Nie wiem czy wiesz, ale ja to dodałem przed Xcoomem... On po prostu zedytował posta.

mylisz sie.

bylem predzej bo ja mam info teraz kilka minut przed tym zanim dodane bedzie na forum

 

"ma sie wtyki ma sie prad" :D

 

popraw na X7.

Opublikowano

Masz kontakt z Warkiem??? Czy któryś z GM podarował Ci swój czas? :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Właśnie pojawiło się Notice (serwer Water) :

 

Dear users, the server will shut down for 2~3 hours.

We will apply the lv 105 patch.

 

Serwer zostanie wyłączony na 2-3h w celu wprowadzenia patcha 105Lv.

Opublikowano

Hahah wkoncu panowie <333 ; D 105level coming soon cisze sie nawet nie majac setki ale mam ff do 105 :D a dlugo mi nie zajmnie nabicie haha wkoncu ! :D to teraz czekamy i sciagamy patch :!:!:!:!: ma ktos linq :D?

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Ciekawe czy teraz będzie trzeba ściągać nowego clienta czy po prostu wyjdzie nowy patch ?

Opublikowano

Sporo ważą te pliki. Też mnie to ciekawi czy będą itemy 104lv. Ktoś pisał że po update będzie chwila odpoczynku od crowded, sądzę że to płonna nadzieja. Z pewnością po wejściu update będzie trudniej dostać się na serwer, wszyscy będą chcieli wypróbować nowe konie, moby, bronie, wbić 105lv itp.

Jeszcze jedno mnie ciekawi, czy te zwiększone poty będą dostępne w npc? Bo jedni mówili że tylko item mall a inni to dementowali.

I jeszcze jedno, jeśli npc z hotan zostaną skopiowani do Samarkand, to czy możliwe będą trade pomiędzy tymi miastami?

I jeszcze coś :P. Czy moby będą na całej powierzchni krainy Samarkand czy tylko na jej wschodniej połowie? (Jeśli będą na całej powierzchni to nie będzie problemu ze znalezieniem sobie własnego czystego spota)

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...