Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Nadchodzącego Updatu Zszc


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jJuz nierozumie to co bedzie tylko patch czy nowy client do sciagania jak tak to daj ktos linka

18706.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Wszystko się okaże jak ściągniemy nowego clienta i otworzą serwer.

Może ktoś będzie miał jakieś inne źródło do download'u ... bo na razie idzie się pociąć z tym transferem.

Opublikowano

U mnie juz na Launcher widac ze Servery sa juz otwarte ale mi wyskakuje error ze niema patcha nowego..

18706.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Nom ... najprawdopodobniej nie będzie patcha !

Za dużo nowych rzeczy wprowadzają :)

Opublikowano

A mi niechce sie to sciagac wyskkuje ze juz niema plikow ;/

18706.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

To jak Ci tak dobrze idzie to jak ściągniesz to weź zrób Upload ... Zajmie Ci to parę minut, a wszyscy będą Ci wdzięczni :)

Opublikowano

CIekawe te ubrania ; p Ale poco kazdego po trzy ?

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

33529.jpg

Opublikowano

z megaloadu mozna juz 2 part pobierac ;) a 1 bedzie mozna niedlugo:)

wkoncu mozna normalnie pobrac niebedzie sie sciagac 6h tylko niecala 1 xD ( przy moim marnym necie-,-..--) xD

6080.png

25236.png

5403.gif

32009.png

8319.gif

8524.gif

Opublikowano

MegaUpload Part 2 Compleat !

HotFIle Part 1 90% !

 

(Można będzie pobierać oba na raz przy w miarę dobrym transferze !)

 

EDIT

Poprawiłem ...

+ za spostrzegawczość :)

Opublikowano

Podpinam sie pod prosbe o upload tych 2 partow przez uzytkownika typiecosiegapis, moze dzieki temu ekipa z mpc zagra jako jedna z pierwszych ;>

Server: ZSZC (Water)

Nick: Brok3N | lbrokeNl

Guild: Clubbers

LvL: 100 FF | 70+

Build: Full Str Bow+Garm | Hybryda 7:1 Spear+Prot

Opublikowano

ehh;( tyle ludu z mega teraz pobiera ze sie nieda pobrac-.- po 1kb/s mi leci 0_0 to jest smieszne-.-

6080.png

25236.png

5403.gif

32009.png

8319.gif

8524.gif

Opublikowano

Hah

A ja mam tylko z depositfile możliwość oraz na deposit:

We are sorry, but all downloading slots for your country are busy.

 

Czyli nie pogramy na razie:D

10465336176777382411.png
Opublikowano

Pierwszy part - 29,6 kb/s

Drugi part - 0,6 kb/s

 

Usmialem sie ;X

 

 

edit: btw... nie ogarniam czemu nie mogli wstawic tych plikow np. dzisiaj o 15, a serwer zamknac dopiero jutro o tej samej godzinie i dac tym samym graczom dobe na pobranie potrzebnych plikow... Ale to standard - kazdy Polak wie jak cos moznaby zrobic lepiej :D

Server: ZSZC (Water)

Nick: Brok3N | lbrokeNl

Guild: Clubbers

LvL: 100 FF | 70+

Build: Full Str Bow+Garm | Hybryda 7:1 Spear+Prot

Opublikowano

DownLoad;):

Part 1:

http://depositfiles.com/en/files/38q1c4eto

Part 2:

http://www.megaupload.com/?d=8BWUJ0KK

lub

http://depositfiles.com/en/files/ja9rs3hdz

6080.png

25236.png

5403.gif

32009.png

8319.gif

8524.gif

Opublikowano

DownLoad;):

Part 1:

http://depositfiles.com/en/files/38q1c4eto

Part 2:

http://www.megaupload.com/?d=8BWUJ0KK

lub

http://depositfiles.com/en/files/ja9rs3hdz

Tylko 40 kb/s leci ;/ Jak możesz part 1 wrzuć na megauploada

Opublikowano

zaduzo osob naraz sciaga i dlatego tak jest;/ mi sciaga po 10/s ;/

6080.png

25236.png

5403.gif

32009.png

8319.gif

8524.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...