Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Nadchodzącego Updatu Zszc


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej mam pytanie o co chodzi z tym 11d bo ja poczatkujący gracz ;d i jak narazie z tej gry baaaardzo mało wiem wiec jakby ktośmugł mnie ooprowadzic dam 5x + i %

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ej mam pytanie o co chodzi z tym 11d bo ja poczatkujący gracz ;d i jak narazie z tej gry baaaardzo mało wiem wiec jakby ktośmugł mnie ooprowadzic dam 5x + i %

11 degree broni i innych itemów.

Na poszczególny level masz innych degree.

To że teraz będzie update z 100lv do 105lv w związku z tym muszą też dodać nowe itemy a zarazem to będzie 11d itemów B)

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Gdyby mi Ra powiedział kiedy to wyjdzie to już bym dawno to napisał. :)

Narazie jego Team pracuje nad tym updatem. Jeszcze nie został skończony.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Uznaj że degree oznacza poziom przedmiotów. Czym wyższy degree tym przedmioty lepsze. xD Myślę, że mój opis jest wystarczająco zrozumiały.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Deegre jest to stopień itemów w różnych przedziałach lvli:

1-7lvla jest to 1DG

8-15lv jest to 2DG

15-23 jest to 3DG

24-31 jest to 4DG

32-41 jest to 5DG

42-51 jest to 6DG

52-63 jest to 7DG

64-75 jest to 8DG

76-89 jest to 9DG

90-100 jest to 10DG

teraz maja zamiar dodac 11DG czyli 100-105 chociaż i tak itemy będa tylko 101lv

Opublikowano

Prywaciki gonią global? Nigdy nie dogonią;) Euro FTW:) Kiedy euro na privach?:/ Nigdy^^ +dla Cie ziom xD

SERWER - ZSZC (Water)

CHAR NAME - NoStress

CHAR LvL - 100FF

BUILD - BOW (20cold 80light 100fire 100pacheon)

 

GUILD - Mercenaries

Opublikowano

Nie wiem , czemu taka radocha.. przeciez ten serwer jest 24h na dobre full przez boty... w miescie ostro wywala i nigdy nie wpuszcza . Co do logowania trzeba miec szczescie 3h .... fajnie fajnie nowe updatu i tak wiele nie da...

Opublikowano

@up

Przesadzasz.

Logowanie - max 2h w moim przypadku.

DC w mieście? Miałem tylko raz w ciągu miesiąca

10465336176777382411.png
Opublikowano

@up

Przesadzasz.

Logowanie - max 2h w moim przypadku.

DC w mieście? Miałem tylko raz w ciągu miesiąca

Ja akurat mam caly czas to samo , co wejde w dh to wywala po 1/2 s... i pomysl , ze mam 5 crashow 2xh to 10 godzin probuje wbic

Opublikowano

Pomyślcie pozytywnie. Wejdzie update, czyli nowy client. Będzie przez jakiś czas easy na serwerach. :D

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Pomyślcie pozytywnie. Wejdzie update, czyli nowy client. Będzie przez jakiś czas easy na serwerach. :D

Oby tak bylo :) , a gdzie bedzie dostepny ten nowu updatu ? czy ktos umiesci na forum ?

Opublikowano

Zapewne będzie na ich forum download.

Dymek94 słaby komp albo przeinstaluj Microsoft NET Framework.

 

@temat

Akurat sam gram spear'em int:D

Update ciekawy bardzo:) jednak mogliby dodać do im sp tickety

 

Serwery puste będą kilka godzin, max dzień

10465336176777382411.png
Opublikowano

Heh. Ja jestem osobą, która odpowiada za informacje ze strony administracji zszc. :) Ja umieszczę update. :) Nawet jeśli ktoś będzie szybszy, to update będzie w moim temacie.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Wiem już wszystko dodaje. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@topic

-zaktualizowałem pierwszy post. :D Jest już pokazany cały update. ;D Miłego ogłądania. ;)

 

Jeżeli się dowiem, to wam napiszę. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

No fakt, z tymi typami broni przesadzili, co za debil będzie je nosił ... ;D

 

Hehe na pewno ktoś będzie :D

JA sobie ponoszę tą kose dla zwały hehe

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...