Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź Nadchodzącego Updatu Zszc


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

normalne 11d jest najlepsze. Kurde mogli by powiedzieć na jaki lvl beda itemy.

 

Jeżeli 10d masz normalnie 90-92 cały set to 11d będzie 101lv

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Jednak robię new chara:D

Nukerowi int heuk/fire/cold dochodzi tylko 1 buff z heuksa i 1 skill z heuksa, a niby miało być tak fajnie.

 

Tak btw.

Bowmanowi coś dochodzi?

10465336176777382411.png
Opublikowano

Tak 2 skille.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Niby dla heuksala tylko dwa skille ale jeden z nich to skill ze stunem, a każdy glavier wie, że te skille są po prostu najlepsze ;)

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

@topic

- dojdą nowe konie. :D na 75lv i 90. ;D

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Ale na pewno taki koń jest wytrzymały i szybki. ^^

 

P.S. Brakuje mi jednego plusa do 200! xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Ale na pewno taki koń jest wytrzymały i szybki. ^^

 

P.S. Brakuje mi jednego plusa do 200! xD

To Ci go podrzuce :D

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

@topic

-dodałem zdjęcia nowych trade oxów. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Muszę odświeżyć, bo ten temat jest tak daleko, że pewnie mało kto pamięta o jego instnieniu.

@topic

- Dodane zostaną nowe poty HP MP dodające 1100j. Oraz Vigorki dodające chyba tyle samo.

HP i MP packi będą w IM. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Nie no co Ty Ace. :) Sądzę, że to pomoże postacią pure str. Bo int i tak i tak na 2 hity padnie. :P

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Co do koni, to wątpię że podana została ich cena, to raczej szybkość przemieszczania się :D

Dla co drugiego użytkownika znanych for, główną misją stało się obrażanie innych, zamiast rzeczowego podejścia do sprawy.

Bądź w tej lepszej połowie

Kiepski ze mnie cheater, za to mogę doradzić dobry build ^^

8893.png

 

Staram się pomóc, jak potrafię. Plus wystarczy na nagrodę :)

 

http://jestemprzeciwacta.pl/

Zbieramy 500tyś podpisów w sprawie referendum. Wiem że linki są zabronione ale mpcforum wspiera ten sprzeciw.

Opublikowano

Bardzo dobre spostrzeżenie. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

czemu mi nie wyświetla żadnych obrazów na 1 stronie tematu o.O

 

 

@Edit

Mozzila cos nie czyta obrazow ani reklam o.O hmmmmm

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

W pierwszym poście już się to nie zmieściło. :( A oto kolejna część updatu. :)

 

_____________

 

Przedmioty ogólne

_____________

 

Potiony

 

Niby DLA ulepszenia pvp dodali Nowe HP, MP i Vigor Potiony. O sile: 1100 (+300)

 

HP

25ti6on.jpg

 

MP

2edxjqf.jpg

 

Vigor

29fq5i.jpg

 

* Wartości moga odbiegać OD Tych z prawdziwego Silkroada.

* Packi dodane zostaną do IM

 

 

______________

 

Honor Weapons

______________

 

 

8 Degree

 

 

Seal Of Star

 

Sword

sevh2h.jpg

 

Blade

3582no8.jpg

 

Spear

29fdvyh.jpg

 

Glavie

2ihmjk7.jpg

 

Bow

sz8ig7.jpg

 

 

Seal Of Moon

 

Sword

24q6d5e.jpg

 

Blade

2z5nghz.jpg

 

Spear

fc1w9f.jpg

 

Glavie

29wlfro.jpg

 

Bow

29mlxjr.jpg

 

Seal Of Sun

 

Sword

2zp2sfp.jpg

 

Blade

29qnrc5.jpg

 

Spear

16gz5w1.jpg

 

Glavie

1445ouw.jpg

 

Bow

2m6o3s2.jpg

 

 

 

9 Degree

 

 

Seal Of Star

 

Sword

30937te.jpg

 

Blade

2ex4gas.jpg

 

Spear

97uz3n.jpg

 

Glavie

fc4do4.jpg

 

Bow

2q1cq4n.jpg

 

 

Seal Of Moon

 

Sword

27ynarq.jpg

 

Blade

10mof1t.jpg

 

Spear

2d9u1s7.jpg

 

Glavie

2ex0fuv.jpg

 

Bow

260vhhl.jpg

 

 

Seal Of Sun

 

Sword

wuhukl.jpg

 

Blade

1znrc5i.jpg

 

Spear

j08pow.jpg

 

Glavie

14pjdl.jpg

 

Bow

2dvn90y.jpg

 

*Bronie będą wypadać z potworów.

 

 

No to na dziś wszystko jest w tym temacie. xD

 

Jak ktoś z Moderatorów może niech to przypnie do pierwszego postu. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Niestety nie wiem. Na pewno nie będą na tyle drogie, by ich nie kupować. xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Nie no co Ty Ace. :) Sądzę, że to pomoże postacią pure str. Bo int i tak i tak na 2 hity padnie. :P

Wyobraz sobie pvp 105 lv.

Set FB staty 60%+ FB. +5/+7

Accesory to samo.

Postac full str.

dasz rade pojechac takiego typa jak walnie auto pota na 95% ?;d

jak wiekszosc graczy na tyle robi.

Opublikowano

Ja to napisałem tak, hmm no i zabrakło mi słowa. ^^

Da radę takiego pojechać, lecz wreszcie pvp będzie jakoś wyglądać. :)

Chociaż może i masz rację na postaci pure int te poty to wybawienie, lecz dla pure str... Będą się bili, aż do końca potów.

 

Dobra zmieniłem już zdanie. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Tak inna droga.

Co byscie chcieli jeszcze miec dodane do zszc ale TYLKO z ITEMOW

 

pisac tu lub na pm ;d

 

@Daxer92

Nie bedzie Somow i sunow jak cos ;)

Opublikowano

11D tylko Seal Of Nova (bez SOS SOM SUN). Żeby było bardziej wyrównane PvP, a nie że koleś wpada z Sunami i nara.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...