Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

5 Osoba Która Ma 1 Hit Killer, Drugą Będe Ja :D


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o spokój bo posypią się kary.

No nareszcie jakiś Moderator :angry:

Zamknij temat to będą mieli Ogar

Możesz mi dać kilka % może wtedy sie ogarne

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kurwa to po chuj założyłeś ten temat jak nie chcesz dać? Żeby sobie nabić parę cyferek a i tak nie masz żadnego bota tylko kit wpuszczasz żeby dzieci prosiły? Ogarnij się.

Opublikowano

Pliki PC? ale jakim programem?

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

Opublikowano

Kurwa to po chuj założyłeś ten temat jak nie chcesz dać? Żeby sobie nabić parę cyferek a i tak nie masz żadnego bota tylko kit wpuszczasz żeby dzieci prosiły? Ogarnij się.

 

Człowieku rozumiesz, że tego POD ŻADNYM WZGLĘDEM NIE WOLNO opublikować, bo gra stanie się bezcelowa i denna (zresztą teraz i tak jest taka, ale przynajmniej trzeba się pomęczyć żeby zabić bossa)

Opublikowano

FileArchiver, był temat na MPCForum

Spoko, i tak gościu nie da rady sobie go zrobić :rolleyes:

Opublikowano

Dobra

BŁAGAM TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!

Podpowiem że to Rzeczywiście 15 minutek roboty

A Wypakować można programem FileArchiver, był już dawno temat na MPC

Opublikowano

Człowieku rozumiesz, że tego POD ŻADNYM WZGLĘDEM NIE WOLNO opublikować, bo gra stanie się bezcelowa i denna (zresztą teraz i tak jest taka, ale przynajmniej trzeba się pomęczyć żeby zabić bossa)

 

Człowieku jakbyś trochę pomyślał to byś zareagował że jak autor założył ten temat to nie mówił że nie można go publikować , i tak bym tego gówna nie używał mówię tylko że autor daje nazwę tematu w dziale do publikowania , a nazwa tego tematu zupełnie mija się z celem trzeba było założyć ten temat w Offtopie o nazwie "Nie mam żadnego hacka - ale nie wiem czy dawać czy nie , nabijmy sobie posty".

Opublikowano

''ale przynajmniej trzeba się pomęczyć żeby zabić bossa'' MastersX4 O_o na prywatnym serwerku trzeba się męczyć żeby zabić bossa? Ty chyba nigdy nie grałeś na prywatnym serwerze koleś.

 

 

P.S Nie grałeś nie pisz

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

No co Ty, będzie za łatwo :D

Podpowiem tylko:

To 15 minut roboty, no góra 45

Rozpakować trzeba pliki PC, programem FileArchiver, i działa Tylko na Privach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...