Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

5 Osoba Która Ma 1 Hit Killer, Drugą Będe Ja :D


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I neosy wyzywają się w temacie od neosów , jeżdżą sobie po rodzicach itp... dobry pomysł z tym esem -,- za free nie dawaj bo padną wszystkie privy i blokną nam ip, porty czy hugo wie co !!! a i zanim koleś będzie chciał cheata "kupić" zobaczcie czy jest ogarnięty zadajcie oponentowi kilka pytań :) najlepiej przez ts'a vt albo skype

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przekonałeś Mnie, nie będe tego udostępniął, po waszym zachowaniu (Nie mówię tutaj o Kamerze) widać że nie ogarniacie, byście rozwalili all privy w jeden dzień

 

masz racje, dorwało by się 1000 osob na hacka i po każdym privie

a tak to spokój bedzie

"Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha."

— François de La Rochefoucauld

Opublikowano

Jestem tylko ciekaw czy ci co maja tego 1 hit killera czy sami go nie używają czy tylko tak pisza " yyyy ja mam ale nie dam bo rozpierdolicie serwy" naprawde to szczyt wszystkiego dzieci

Przyjmuje -

"Życie jest jak papier toaletowy szare długie i do dupy." Powiedział pewien użytkownik forum mpc

PS Proszę Administracje o ściągnięcie paru %

Opublikowano

gdybym nie wstawił filmu z tym hackiem to byscie nigdy sie o tym nie dowiedzieli i nawet tych kilka osób by tego nie miało (i tu mój błąd ze umieściłem film na temat tego hacka). Ten kto udostępni ten hack będzie totalnym kretynem i bez mózgiem.

 

Nie mam zamiaru go to publikowac ;]

Opublikowano

Luuudzie zrobienie 1hit killera to kwestia 5 minut! Jednak nikt mądry nie udostępni tego za free bo wie , że to zepsuje serwery, a udostępniając to jednej osobie dostanie to się na mpc. Jeśli ktoś by miał jakieś ciekawe propozycje mogę pomyśleć o udostępnieniu ;] DrMagik2, nie udostępniaj go narazie ;] Poczekamy, zobaczymy, póki kto go ma niech się cieszy :D

Opublikowano

To forum jest do dzielenia się hackami bugami itp, a nie szpanowaniem i nabijaniem postów jak dla mnie temat powinien zostać zamknięty oraz żeby modek wyciągnął konsekwencje dla założyciela tematu ; >

11573538277329494069.gif

Opublikowano

Zgadzam się z stempo

Koniec Tematu, temat do zaknięcie

Tylko Moderator to ,,Ogarnie" zamykając temat

I dla waszej wiadomości:

NIE UDOSTĘPNIE WAM DZIECI NIGDY! :rolleyes:

No, koniec tematu

 

 

@edit

stempo, nie grasz czasem na Monolicie? ;>

Tylko tam mam nick DrMagiK2

Z literą i :D

Opublikowano

Prosze nie publikujcie! Zostawcie dla siebie! Wiem ze to w koncu MPCForum ale coz z tego? o.O Jesli ktos to opublikuje to co drugi bedzie cwaniakowal na serwie. Co to za gra jesli kazdy na 1Hit Killerze/ Kick Hacku bedzie gral?

Wielu ludzi bedze narzekalo na to, tak ajk juz wiele ludzi narzeka na ten dmg. Nie rozumiem co to za przyjemnosc z gry.

Po co psuc serwy takimi programami? Pomyslcie panowie.

 

Kto ma tego 1 Hit Killera niech zatrzyma go dla siebie, wtedy bedzie tylko mala grupka posiadaczy tego hacka, a nie zaraz kazdy sie zleci na to i dupa z gry.

 

Taka moja opinia, sry za rozpisanie sie. Pozdro.

logoaks.gif

Opublikowano

No niech zostawią go dla siebie , ale po co pisali ten temat ? Żeby pospamować i nabić pare postów na to wychodzi..

Opublikowano

Ja powiem tak. Nie dawać żadnych linków pamiętacie co było z hackiem na wywalanie itemków itp (z koła ludzi z 5 noobków wywalało...) Z tym będzie tak samo (o kick mi chodzi) a z tym 1 hit to skilem czy normalnie jeżeli z mieczyka (normalnie) To się przyda na bossy :D

 

PS: Najbardziej denerwuje mnie morandi20 dlatego że sam posiada kick hacka (nie chce dać) a sam czeka na 1 hit ŚMIESZNE...

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Opublikowano

Nieno myślałem nad tym żeby go udostępnić

Ale pare osób uświadomiło Mi że dla paru + nie warto

Zresztą widać jakie ,,Neo" były by w Posiadaniu takiego Cheata

Temat do zamknięcia i koniec Spamu

Tak samo miałem nie wrzucać DMGHacka ale ,,Ktoś wrzucił"

Już widać konsekwencje również na Priv jak i na PL

Wczoraj kolo z EQ +9 i 65 lvl dostał bana za takiego DMG

 

 

Moderator, możesz mi dać pare % za kare ;/ Przynajmniej się ogarne

 

 

 

@edit

Rzeczywiście to 15 minut roboty :D

Mam go :rolleyes:

PS: Nie dam NIKOMU nie pisać nawet na PW i GG <_<

Opublikowano

jak wspomniałem wyżej daje hacka za 30sm

a czemu nie za darmo? bo all zleci sie na privy i rpozpierdziela serwy

a ten kto kupi bi da drugiemy za darmo

to na tyle

gg12390955

TEMAT DO ZAMKNIECIA

pozdro napalency

"Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha."

— François de La Rochefoucauld

Opublikowano

Ja powiem tak. Tak samo było z botami wywalającymi małże. Moim zdaniem mieliscie 2 wyjscia (ci co mają tego hacka)

1. Zachować go dla siebie a nie szpanować i jarać się.

2. Udostępnić go dla całego MPC bo od tego jest to forum.

Proszę aby hejterzy ogarneli sie... Tyle ode mnie.

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...