Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gordon 1.3.0 Dziala Po Upladzie (Bez Nabijaniia Postów)


kacper-102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pomożecie bo ja mam windows7 i GCA 1.3.0 robię tak jak trzeba ale co ja mam wpisać w 1 tabeli u góry w injectorze bo jak ja wchodzę do gry to tam gdzie trzeba wpisać login i hasło to mi wychodzi całkowicie z gry POMOCY!!!!! :( :angry:

Opublikowano

to uzyj aidropa czy jakos tak sie pisze

 

a masz netfaemroka 4.0 ( nie wiem jak to sie pisze :) )

 

 

i Proszę plusa :)

 

dzienki za poprawienie

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

to uzyj aidropa czy jakos tak sie pisze

 

a masz netfaemroka 4.0 ( nie wiem jak to sie pisze :) )

 

 

i daj plusa :)

 

1. Pisze sie AirDrop

2. Pisze sie Net Framework

3. Nie daj tylko prosze :)

 

 

do tematu zmień Injectora

Zna ktoś jakąś dobrą stronę do sygnatur ? prosze o odpowiedź PW !!

Opublikowano

naciskasz insert i po tem szczalkami

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

naciskasz insert i po tem szczalkami

.....

bez komantarza. To wiem. Ale jest opcja: key. Tam można ustawic liczbe od 1 do 255. Tylko który numer odpowiada któremu klawiszowi?

Opublikowano

A u mnie najlepiej było pobrałem działał potem zeszłem z kompa wyszłem z combata itp. i weszłem godzine potem i już krashowało heh ja to mam farta nie?? :-D

sygna2.png
Opublikowano

to jest jeden wir ale cos tam a z reszta pisze na poczatku przy skanie

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

po 1 uzylem per"X

a po 2 kolo na demnom czemu robisz dubla juz dzisiaj widze 3 dubla (nie od tej samej osoby ;)

hack u mnie dziłał ale potem juz nie taK JAK MÓWIŁEM UZYŁEM PER"xa

Ps;EDIT@@nie do cb mario pisałem post jak jescze ty swojego nie napisałeś

 

a tak wogule natan widziałem cie wczoraj w grze na fly hacku skurczybyk jebał :D (ja gram bez hacków bo często mi nie działają i tylko na 1 postaci hackuje i jescze nie dostałem bana)

sygna2.png
Opublikowano

Sory, że pytam, ale jak się z tym obchodzić ,bo nie ożywałem gordona od roku i zapomniałem klawiszologii.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...