Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gordon 1.3.0 Dziala Po Upladzie (Bez Nabijaniia Postów)


kacper-102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No własnie niech ktoś napize jak się włącza tego hacka i jak uruchomic w nim opcje

Zapraszam do klanu.

Wymagania:

-K/D 1.00

-Lvl CSM1

-Mikro i ts3

-Oraz kultura osobista.

Opublikowano

perxsem manual naciskasz insret i juz

 

jesli pomoglem daj +

 

mi sie nie scina ale wyskakuje mi czy ma nadal blokowac nexso (nie wiem jak sie pisze0) i przy tym mi sie tne gra ;/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

NoSpread - Co to jest ?

 

brak rozrzutu

 

eeeeeeeeeee synek tam w tym pliku jest od huja trojanów co to kurw* ma być ja daje minusa

 

one są nie groźne! wyłącz antywira i normalnie odpalaj..

 

Witam,

 

Hack działa... ale mam problem nie wiem co daje ten hack i jak włanczać te ocpje... jak by można albo link do jakiegoś opisu lub sami napiszcie;]

 

Pozdrawiam.

 

Opcje włącza sie za pomocą klawiszu INSERT

Chams/ Wall hack/ Boxes - widzisz przez ściany gdzie znajduje sie twój przeciwnik

Asus - (?)

No Fog - brak mgły

No sky - bez nieba

No Hands - bez rąk

Crosshair - celownik który sie nie rozszerza ( przydatne )

On - włączone

Key - (?)

AimPoint - (?)

Ain Thru - (?)

Autoshoot - autostrzelanie ?

Name - pokazuje nazwy przeciwników i swoich

Distance - w jakiej odległości są od cb

PickUp - podnosi rzeczy (?)

Nades - (?)

Radar - zmienia radar ( pokazuje gdzie sie znajdują przeciwnicy )

Statsbox - (?)

Unl Respawn - coś z respem.. nie wiem..

Glither - przechodzi przez ściany ( trzymaj klawisz 'x' na klawie )

Telekill - teleportuje do przeciwnika w głowe ( twoja postać stoi tam gdzie stałeś, nie widzą cie )

GhostMode - jesteś duchem, twoja postać stoi w miejscu ale ty latasz po mapce i zabijasz innych

SpeedHack - szybciej biegasz

No recoil - brak rozrzutu/celownik sie nie powieksza

No spread - brak rozrzutu/celownik sie nie powieksza

No reload - nie zmieniasz magazynku

Sat. (satelite) chams - wall hack ( czyt. wyżej )

boxes - czyt. wyżej

Tracers - pokazuje gdzie lecą pociski

Super Jump - super skok

Show FPS - pokazuje FPS

Gravity - grawitacja

Self Kill - zabija siebie

WireFrame - nie pamiętam

PickUp - czyt. wyżej

 

 

Opisane przeze mnie.. można pouzupełniać..

myśle że pomogłem

Zna ktoś jakąś dobrą stronę do sygnatur ? prosze o odpowiedź PW !!

Opublikowano

Jak używać tego GhostMode?? Jak ja włączam tą opcje to stoję w miejscu i nie mogę się ruszyć, jak wyłączę to jestem w innym miejscu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Włączam tak jak mówisz i nic normalnie gra mi sie wlacza ale hacka nie ma.

Mam win7

Zapraszam do klanu.

Wymagania:

-K/D 1.00

-Lvl CSM1

-Mikro i ts3

-Oraz kultura osobista.

Opublikowano

działa :D

"Nie ma wakacji, nie ma weekendów, nie ma urodzin, ZERO dni wolnych, bo każdy dzień jest ważny!"

Opublikowano

Jak używać tego GhostMode?? Jak ja włączam tą opcje to stoję w miejscu i nie mogę się ruszyć, jak wyłączę to jestem w innym miejscu.

 

strzałkami sie poruszasz

 

Włączam tak jak mówisz i nic normalnie gra mi sie wlacza ale hacka nie ma.

Mam win7

 

Tak jak Mietix ci powiedział, uruchom jak o administrator

Zna ktoś jakąś dobrą stronę do sygnatur ? prosze o odpowiedź PW !!

Opublikowano

nie ma tam anty kicka jak beda chcieli cie kicknac napisz anty kick anty ban hahahah u mnie to dziala i gram dalej ;p

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

jak sie przechodzi przez sciany i lata

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Wiem że to banalne pytanie ale nie da sie uruchomić tego hacka jako aministrator przecierz trzeba go wrzucic do perxa.

A i w perxie napisac Engine.exe?

Zapraszam do klanu.

Wymagania:

-K/D 1.00

-Lvl CSM1

-Mikro i ts3

-Oraz kultura osobista.

Opublikowano

jak sie przechodzi przez sciany i lata

 

yyy chyba wszystko opisałem no nie? wystarczy poczytać a nie iść na łatwizne

Zna ktoś jakąś dobrą stronę do sygnatur ? prosze o odpowiedź PW !!

Opublikowano

Jak załoncze hacka i ca to mnie odrazu wywala daje - ale za checi +

 

a jakiego masz Winowsa? jak masz Viste albo 7 to uruchom jak o Administrator. albo zmien Injectora.. jak ładuje przez PerXa i działa.. ale już nie używam bo mi lepiej bez haków idzie niż z :P przed chwilą staty 45/32 i od razu od hackerów wyzywają ...

Zna ktoś jakąś dobrą stronę do sygnatur ? prosze o odpowiedź PW !!

Opublikowano

"przed chwilą staty 45/32 i od razu od hackerów wyzywają ... "

ahahhaha... Ja nawet takich ujowych stat na początku gry nie miałem xD A ty się chwalisz...

Co się lipisz ? ^^

Opublikowano

bo ja nie napierdzielam dzień i noc i nie jestem maniakiem -.o gram jak gram.. a i nie powiedziałem że to moje najlepsze staty..

Zna ktoś jakąś dobrą stronę do sygnatur ? prosze o odpowiedź PW !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...