Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Csro Butterlfy By Nuclear Sun + Mix DwóCh BotóW Motyl + Cbot (Grab Pet)


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

45599303167809811092.jpg

http://www.megaupload.com/?d=VC9N664D

http://www.virustotal.com/pl/analisis/924d625549225fcfbd7f7b17ef14f7cc97da4b742c9e272b206b9bed76196c23-1280499804

TuT zrobiony dla www.mpcforum.pl prosiłbym o nie wynoszenie , kopiowanie

Jak odpalić? To bardzo proste logujemy się na postać, gdy jesteśmy w grze uruchamiamy bota i wszystko nam powinno działać.

Co zrobić, gdy bot nie czyta postaci? Wyłącz wszystkie zapory.

Jeżeli macie problemy z ustawieniem zamieszczam tłumaczenie.

 

1-http://iv.pl/images/81078659111690330848.jpg

2-http://iv.pl/images/86084274299964544689.jpg

3-http://iv.pl/images/28171702684355537906.jpg

Małe FAQ (Jak coś mi się przypomni dodam)

P:Co mam zrobić jak mi bot się nie chcę uruchomić? Wyskakują mi jakieś krzaczki.

O:Wyłącz antywirusa i wszystkie zapory

--------------------------------------------------

P:Dlaczego bot mi nic nie zbiera? Pomimo tego że mam zaznaczone żeby zbierał.

O:Bot ma bardzo słabą opcję PickUp nie jest dobrze dopracowana.Radze kupić silki i grab peta.

Administracja nie odpowiada bany, blokady.Używasz na własną odpowiedzialność.

[/center]

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wrzuć na jakiś inny server bo rapidshare śmierdzi ;p

myl07.png

 

cSRO - OFFLINE

Server: ÍőµŔáۡĺ

Nick: MyL0

Level: 101

Build: Bicheon / Light /Cold / Pure INT

Guild: TheKillers * EliTe

Farming is finished 1.860.000

Opublikowano

przyda sie :)

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak j

ak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

 

Zbieram Minusy ;)

Opublikowano

Gdy zaloguje się na postać klikam na ikonkę butterfly wizard 2.5 .Wyświetla się popularny błąd windows : Wystąpił błąd z aplikacją Butterfly Wizard 2.5 exe I podspodem

Wyślij raport o błędach
nie wysyłaj
. Wiecie czemu tak się dzieję .Bota pobrałem z tej strony na pulpit i rozpakowałem go prosto do forderu silkroad,
dv4tb.gif
Opublikowano

Uff. Działa , poprostu mój firewall blokował Butterfly-a wystarczyło zmienić aby go akceptoewał. Dzięki NUCLEARsun ,bo mnie naprowadziłeś na to :)

dv4tb.gif
Opublikowano

Mi to jakoś nie działa, jak włączam silka i się loguje na postać, potem włączam bota i mi postaci nie czyta, tzn. w tym bocie nie ma mojego nicku...

Wie ktoś co na to poradzić?

 

A jeszcze jak ściągałem tego bota to mi AVG (antywir) jakiegoś wirusa wykrył, ale ja to zignorowałem czy to może być wina tego??

Opublikowano

@up

prosilem na epvp ale nie chca dac..

bylo zangielszczenie do 2,3 ale do 2,5 chyba jeszcze nie ma.

Przeciez w pierwszym poscie masz screeny od nuclearsuna w ktorych przetlumaczyl wiekszosc ..

sygna1o.jpg

Opublikowano

@up

autocenter?

chodzi ci o radius?-zakres obszaru w ktorym bot chodzi i zabija moby ;d

a jest jeszcze opcja ze jak brak mobow to wraca na srodek.

mam nadzieje ze o to ci chodizlo :D

sygna1o.jpg

Opublikowano

Ostatnia moja wypowiedz nie wazna teraz mam problem zaznaczylem pick up all i jednak zbiera mi tylko z pierwszego potwora a reszty nie zbiera mi niczego i jest opcja ze atakuje potwora o mniejszym hp ? I jak wyłaczyć opcje że wraca na środek i nic nie robi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...