Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

🌍 X-World 🌍 | ⚔️ EXP: x10 | 📅 07.11.2025 | 🔥 Season VI – Official Opening


KozaK X-World

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
44 minuty temu, makumbaxxx napisał:

Gralem do teraz ale okazujesie ze aby sie resnac musze jakis kamien zrobic . nie bede nicrobic a wiec trzymajie sie milej gry, nie bede gral tez na starcie dopracowanego serwera teraz docjagne 3 postacie do rr iwylanczam sie , Konika nie mozna wyprac pokqzuje 60% kreci i nic bron chaosu i w1 piore juz . BB all.

Widocznie serwer nie jest dla Ciebie. Miłego 

728x90 Fast animation.gif

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak na moje oko projekt nie warty uwagi.  Przypudrowane mikropłatności, tragiczny rebalans map polegający wyłącznie na podniesieniu dmg moba, masakryczne ustawienia pralki to tylko niektóre obecne problemy. Kiepskie pliki z kiepskiego generatora które wymagają multum pracy, ale i głównodowodzący może potrafiący to i owo jednak strasznie zagubiony w tym co robi.

Opublikowano

Jest chyba jakis blad w rozpisce do RR pisze ze aby zrobic kamien resetowy trzeba wejsc na swoj panel i tam ma byc Webdepo nic takiego tam niema jest Werehouse tylko. Szkoda bo chcjalem sie resnac pozatem wczoraj rano mozna bylo prac exc na +10 a po poludniu juz nie pralka zachowuje sie tak jak ta do prania konika czy tez kruka kreci i nic byc moze cos jest robione z nia , narazie nie moge sie resnac bo niewiem jak ( podales bledna informacje na stronie} Sporo roboty masz przy plikach . Pozatem ten sposob resetowania wiele lat temu byl na topie ale to sie skonczylo z 5/6 lat temu tylko nieliczni Adminowie to robia> Tak czy owak czekam na info lub pomoc.

                                            Pozdrawiam

A wiec tak aby zrobic kamien of reset trzeba exc item +10 wlozyc do pralki razem z 10 kamieniami Guardian +13 krecisz i masz kamiemien i na tym koniec bo dalej resnac sie nie moge 😞

Opublikowano
2 godziny temu, Koniq napisał:

Jest chyba jakis blad w rozpisce do RR pisze ze aby zrobic kamien resetowy trzeba wejsc na swoj panel i tam ma byc Webdepo nic takiego tam niema jest Werehouse tylko. Szkoda bo chcjalem sie resnac pozatem wczoraj rano mozna bylo prac exc na +10 a po poludniu juz nie pralka zachowuje sie tak jak ta do prania konika czy tez kruka kreci i nic byc moze cos jest robione z nia , narazie nie moge sie resnac bo niewiem jak ( podales bledna informacje na stronie} Sporo roboty masz przy plikach . Pozatem ten sposob resetowania wiele lat temu byl na topie ale to sie skonczylo z 5/6 lat temu tylko nieliczni Adminowie to robia> Tak czy owak czekam na info lub pomoc.

                                            Pozdrawiam

A wiec tak aby zrobic kamien of reset trzeba exc item +10 wlozyc do pralki razem z 10 kamieniami Guardian +13 krecisz i masz kamiemien i na tym koniec bo dalej resnac sie nie moge 😞

 

https://www.facebook.com/share/v/1EaSp6h4rX/

 

https://www.facebook.com/share/v/1BZ5TdRov2/

728x90 Fast animation.gif

Opublikowano

Kozaczek tak sie nie robi wpadles na spota postales i zmieniles ustawienia mobow teraz  zabijaja powiedz jak to sie ma w stosunku do tych co bili taam RR wczesniej i do nageody za udzial w testach teraz juz nikt nie dogoni topki. Dalec CIALA i to ostro.

Opublikowano
Godzinę temu, Koniq napisał:

Kozaczek tak sie nie robi wpadles na spota postales i zmieniles ustawienia mobow teraz  zabijaja powiedz jak to sie ma w stosunku do tych co bili taam RR wczesniej i do nageody za udzial w testach teraz juz nikt nie dogoni topki. Dalec CIALA i to ostro.

Rozumiem Twoja frustrację, jednakże pamiętaj że nadal bierzesz udział w testach.

Mimo Twojego rozgoryczenia zapraszam kontynuować testowanie.

Pozdrawiam 

728x90 Fast animation.gif

Opublikowano

To juz nie udzial w testach tylko przygladanie sie jak inni co nabili RR pra do przodu i sa nie do scigniecja. Czy wiesz co to sa rowne zasady dla wszystkich czy to promowanie wybranych ?

Opublikowano
12 minut temu, Koniq napisał:

To juz nie udzial w testach tylko przygladanie sie jak inni co nabili RR pra do przodu i sa nie do scigniecja. Czy wiesz co to sa rowne zasady dla wszystkich czy to promowanie wybranych ?

Wydaje mi się że mamy odmienne zdanie, cóż

Pozostaje mi powiedzieć bywaj zdrów bohaterze 

728x90 Fast animation.gif

Opublikowano
32 minuty temu, SirKirgo napisał:

Przegladajac recenzje innych graczy na temat serwera i nie uczciwych zachowan Admina  na pewno nie bede tu gral. !

Tato nie będę jadł zupy pomidorowej bo jest nie dobra 

A próbowałeś kiedyś ? 

Nie , ale nie będę jadł 🤔

 

😅😅😅

 

 

728x90 Fast animation.gif

Opublikowano
28 minut temu, SirKirgo napisał:

Czy musisz wlozyc rece w ogien zeby wiedziec ze parzy a nie lepiej posluchac tych co ci o tym mowia . Sentencja ...........?

Powiem Ci że masz mocne argumenty 😅

Wydajesz opinie na podstawie opinii innych bez sprawdzenia czy rzeczywiście tak jest.

Oczywiście racja jest taka że większość z nas sugerują się powiedzmy w tym przypadku produktem po opiniach, ale też używa swojego mózgu do zweryfikowania tego co w Twoim przypadku zabrakło. 

 

Mam nadzieję, że się nie spotkamy na serwerze bo serwer robię z myślą dla graczy empatycznych i dobrze nastawionych, a jak widać do takich nie należysz, więc życzę powodzenia i miłej rozgrywki na innych serwerze.

 

😊

728x90 Fast animation.gif

Opublikowano

No zoz nie bede tu toczyl bojek ale wyglada na to ze jestes czlowiekiem zadufanym w sobie i kreujesz se prawo do doskanolosci w opiniowaniu. Samo uwielbienie prowdzi do upadku. Powinienes wiedziec ze to gracze opiniuja bo to oni beda grali albo i nie. Postawa Twoja jest bardzo odpychajaca , na tym koncze bo szkoda czasu na polemike ja w kazdym badz razie wyrazilem swoja opinie.

Opublikowano
2 minuty temu, SirKirgo napisał:

No zoz nie bede tu toczyl bojek ale wyglada na to ze jestes czlowiekiem zadufanym w sobie i kreujesz se prawo do doskanolosci w opiniowaniu. Samo uwielbienie prowdzi do upadku. Powinienes wiedziec ze to gracze opiniuja bo to oni beda grali albo i nie. Postawa Twoja jest bardzo odpychajaca , na tym koncze bo szkoda czasu na polemike ja w kazdym badz razie wyrazilem swoja opinie.

Bywaj zdrow bohaterze ♥️

728x90 Fast animation.gif

Opublikowano

Z jednej strony nie rozumiem ludzi którzy piszą o jakimś faworyzowaniu graczy przez zmianę ustawień mobów (nikt nigdzie nie pisał, że będą jakieś nagrody za top resy) bo i tak tu będzie jeszcze z 5x reset kont xD a z drugiej zgadzam się co do plików. Serwer ma strasznie dużo błędów których nie widziałem nigdzie indziej, od jakichś dupereli po znikające przedmioty, jest tego masa. Do jesieni nie ma szans, że to naprawisz a liczba pojedyncza nie jest tu przypadkowa bo z tego co się orientuję Kozaczek to jedyna osoba która się zajmuje całym projektem. 

Nie mniej jednak kibicuję bo nie ma nic ciekawego na rynku co jest w miarę świeże, polecam jednak poszerzyć team bo łatanie bugów i testowanie idzie strasznie wolno.

Opublikowano
15 godzin temu, Adolf_hit_her napisał:

Z jednej strony nie rozumiem ludzi którzy piszą o jakimś faworyzowaniu graczy przez zmianę ustawień mobów (nikt nigdzie nie pisał, że będą jakieś nagrody za top resy) bo i tak tu będzie jeszcze z 5x reset kont xD a z drugiej zgadzam się co do plików. Serwer ma strasznie dużo błędów których nie widziałem nigdzie indziej, od jakichś dupereli po znikające przedmioty, jest tego masa. Do jesieni nie ma szans, że to naprawisz a liczba pojedyncza nie jest tu przypadkowa bo z tego co się orientuję Kozaczek to jedyna osoba która się zajmuje całym projektem. 

Nie mniej jednak kibicuję bo nie ma nic ciekawego na rynku co jest w miarę świeże, polecam jednak poszerzyć team bo łatanie bugów i testowanie idzie strasznie wolno.

Większość jest naprawiona.

Pozdrawiam 

728x90 Fast animation.gif

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...