Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

🌍 X-World 🌍 | ⚔️ EXP: x10 | 📅 07.11.2025 | 🔥 Season VI – Official Opening


KozaK X-World

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem, że bliżej jesieni będzie dokładna data i wtedy wszyscy zaczynają od zera? Postacie obecne zostaną usunięte? 

Będą opcje zakupu waluty, np JoG na stronce za PLN?

Będzie rynek na stronce? Mam na myśli ktoś wystawia item, inny go kupuje za ustaloną cenę? 

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
14 godzin temu, theminikk13 napisał:

Rozumiem, że bliżej jesieni będzie dokładna data i wtedy wszyscy zaczynają od zera? Postacie obecne zostaną usunięte? 

Będą opcje zakupu waluty, np JoG na stronce za PLN?

Będzie rynek na stronce? Mam na myśli ktoś wystawia item, inny go kupuje za ustaloną cenę? 

Co do dotacji na serwer 

 

Będzie można tylko kupić XCoins

Dzięki tej walucie możesz kupić lub wziąć udział:

 

- ruletka z  różnymi nagrodami dostępna na stronie  - nagrody będą się zmieniać co miesiąc 

- kasyno dostępne na stronie 

- konto VIP na 30 dni

 

 

XCoins można zdobywać w grze wykonując questy lub zbierając JoG+13 i sprzedawać je w Lorenci w barze. 

 

Market na stronie będzie dostępny po zalogowaniu się na swoje konto, wtedy można zobaczyć jakie itemy są wystawione aktualnie. 

 

728x90 Fast animation.gif

Opublikowano

Czyli jak dobrze rozumiem można kupić XCoins za realne pieniądze. 

XCoins można używać w ruletce i kasynie na stronie serwera.

Z tego co wiem Hazard w Polsce jest nielegalny. 

Dodatkowo na stronie serwera gdzie można zakupić tę walutę nigdzie nie ma informacji o prowadzonej działalności NIP, Regon?

 

Opublikowano
4 godziny temu, Zgrillowany napisał:

Czyli jak dobrze rozumiem można kupić XCoins za realne pieniądze. 

XCoins można używać w ruletce i kasynie na stronie serwera.

Z tego co wiem Hazard w Polsce jest nielegalny. 

Dodatkowo na stronie serwera gdzie można zakupić tę walutę nigdzie nie ma informacji o prowadzonej działalności NIP, Regon?

 

https://www.podatki.gov.pl/e-urzad-skarbowy/

728x90 Fast animation.gif

Opublikowano
5 godzin temu, Zgrillowany napisał:

 

Dalej nie odniosłeś się do mojego pytania, czyli kolejny pseudo serwer bez zarejestrowanej działalności, gdzie są sprzedawane rzeczy za realne pieniądze w dodatku z nielegalnym hazardem. Twój e-urząd-skarbowy LUBI TO.

Skoro jesteś tak zatroskany o legalność serwerów MU Online, to proponuję, żebyś od razu zgłosił każdy prywatny serwer, bo wszystkie działają na nieoficjalnych plikach, a 99% z nich posiada opcję donate.

 

Co do hazardu polecam najpierw zapoznać się z polskim prawem, zanim zaczniesz rzucać oskarżeniami. Bo wiesz... hazard w Polsce jest legalny, pod warunkiem spełnienia odpowiednich warunków. Tak samo jak sprzedaż wirtualnej waluty, jeśli robisz to zgodnie z regulaminem platformy.

Więc zanim zaczniesz się bawić w detektywa z urzędu skarbowego  ogarnij temat, bo na razie tylko się kompromitujesz.

 

I jak Ci coś nie pasuje – nikt Ci nie każe tu grać. 

728x90 Fast animation.gif

Opublikowano
16 minut temu, KozaK X-World napisał:

Skoro jesteś tak zatroskany o legalność serwerów MU Online, to proponuję, żebyś od razu zgłosił każdy prywatny serwer, bo wszystkie działają na nieoficjalnych plikach, a 99% z nich posiada opcję donate.

 

Co do hazardu polecam najpierw zapoznać się z polskim prawem, zanim zaczniesz rzucać oskarżeniami. Bo wiesz... hazard w Polsce jest legalny, pod warunkiem spełnienia odpowiednich warunków. Tak samo jak sprzedaż wirtualnej waluty, jeśli robisz to zgodnie z regulaminem platformy.

Więc zanim zaczniesz się bawić w detektywa z urzędu skarbowego  ogarnij temat, bo na razie tylko się kompromitujesz.

 

I jak Ci coś nie pasuje – nikt Ci nie każe tu grać. 


Widzisz problem jest taki, że Ty sprzedajesz wirtualną walutę do tego dokładasz hazard a na stronie brakuje podstawowych informacji na temat prowadzonej działalności NIP oraz REGON, Regulamin sklepu. To nie ja wymyślam prawo tylko Polskie Państwo. Nie możesz ukrywać takich danych dla konsumentów, chyba że robisz to nielegalnie. 
Więc zanim każesz mi się ogarnąć, sam ogarnij podstawy.

Opublikowano
W dniu 25.06.2025 o 15:23, Zgrillowany napisał:

Czyli jak dobrze rozumiem można kupić XCoins za realne pieniądze. 

XCoins można używać w ruletce i kasynie na stronie serwera.

Z tego co wiem Hazard w Polsce jest nielegalny. 

Dodatkowo na stronie serwera gdzie można zakupić tę walutę nigdzie nie ma informacji o prowadzonej działalności NIP, Regon?

 

Ty masz 12 lat? W tej ruletce Xworld można hajs wyciągnąć, że nazywasz to hazardem? xD Twoim tokiem myślenia 99% gier z Google Play by nie mogła działać w PL bo kupujesz tam coś za wirtualną walutę i masz różne skrzynki z losową zawartością.

Zabronione to by było jakby na Xworld wpłacać hajs i w ruletce mieć szansę na realne pieniądze tłuku xD

Opublikowano
Godzinę temu, Adolf_hit_her napisał:

Ty masz 12 lat? W tej ruletce Xworld można hajs wyciągnąć, że nazywasz to hazardem? xD Twoim tokiem myślenia 99% gier z Google Play by nie mogła działać w PL bo kupujesz tam coś za wirtualną walutę i masz różne skrzynki z losową zawartością.

Zabronione to by było jakby na Xworld wpłacać hajs i w ruletce mieć szansę na realne pieniądze tłuku xD

XCoins można kupić za realne pieniądze.
 

Cytat

Dzięki tej walucie możesz kupić lub wziąć udział:

 

- ruletka z  różnymi nagrodami dostępna na stronie  - nagrody będą się zmieniać co miesiąc 

- kasyno dostępne na stronie 

- konto VIP na 30 dni

Więc skończ swoją gadkę, bo ja tylko cytuję pana Kozaka zadając normalne pytania.

W jaki sposób mają odbywać się płatności? 

Opublikowano
W dniu 26.06.2025 o 09:21, Zgrillowany napisał:

 

Dalej nie odniosłeś się do mojego pytania, czyli kolejny pseudo serwer bez zarejestrowanej działalności, gdzie są sprzedawane rzeczy za realne pieniądze w dodatku z nielegalnym hazardem. Twój e-urząd-skarbowy LUBI TO.

To się mongoł trafił. Wy.......aj jak Ci nie pasuje i skończ pier....lić. Kto będzie chciał to sobie kupi i wyda swoją kasę czy to zarejestrowane czy nie, uj Cię to obchodzi 🙂

Opublikowano (edytowane)
W dniu 26.06.2025 o 16:55, Zgrillowany napisał:

XCoins można kupić za realne pieniądze.
 

Więc skończ swoją gadkę, bo ja tylko cytuję pana Kozaka zadając normalne pytania.

W jaki sposób mają odbywać się płatności? 

A musi byc działalność zarejestrowana?

Edytowane przez Man!aq
Opublikowano (edytowane)
W dniu 27.06.2025 o 19:48, Man!aq napisał:

A musi byc działalność zarejestrowana?

Limit jest śmiesznie mały, 75% pensji minimalnej. Nie dość, że gość buduje sobie graczy nie na swojej nazwie serwera to jeszcze taki cyrk robi 💩

Edytowane przez Zgrillowany
Opublikowano
3 godziny temu, Zgrillowany napisał:

Limit jest śmiesznie mały, 75% pensji minimalnej. Nie dość, że gość buduje sobie graczy nie na swojej nazwie serwera to jeszcze taki cyrk robi 💩

Jest mały, ale wystarczający do utrzymania serwera - jeżeli tylko na tym mu zależy. Argument budowania graczy na nie swojej nazwie serwera? Serwer o ile mi wiadomo od dawna nie istnieje, więc? Nie bronię bo nie znam z Was nikogo. Włączyłem się w dyskusję bo nie rozumiem gównoburzy wokół serwera, który jeszcze nawet nie istnieje. Myślę, że sam fakt pisania o dotacjach nie jest zły bo gracze mogą sobie wyrobić opinię i ocenić czy wgl zagrać i zawracać sobie głowę przed startem/w trakcie testów. Co do legalności czegokolwiek... hmm.. nie wiem czego tu się spodziewać? Przecież żaden serwer legalnie nie może używać klienta gry. Skoro tutaj jesteś to na pewno znasz temat (mimo, że konto założone świeżo to zakładam, że nie jesteś świeżakiem 😉

Opublikowano
5 minut temu, Man!aq napisał:

Jest mały, ale wystarczający do utrzymania serwera - jeżeli tylko na tym mu zależy. Argument budowania graczy na nie swojej nazwie serwera? Serwer o ile mi wiadomo od dawna nie istnieje, więc? Nie bronię bo nie znam z Was nikogo. Włączyłem się w dyskusję bo nie rozumiem gównoburzy wokół serwera, który jeszcze nawet nie istnieje. Myślę, że sam fakt pisania o dotacjach nie jest zły bo gracze mogą sobie wyrobić opinię i ocenić czy wgl zagrać i zawracać sobie głowę przed startem/w trakcie testów. Co do legalności czegokolwiek... hmm.. nie wiem czego tu się spodziewać? Przecież żaden serwer legalnie nie może używać klienta gry. Skoro tutaj jesteś to na pewno znasz temat (mimo, że konto założone świeżo to zakładam, że nie jesteś świeżakiem 😉

Zainteresowałem się tematem z jednego powodu, hazardu. Reszta dostała rykoszetem. 

Opublikowano
1 minutę temu, Zgrillowany napisał:

Zainteresowałem się tematem z jednego powodu, hazardu. Reszta dostała rykoszetem. 

Bardzo ryzykowny temat. Nie życzę aby się przekonał jak działają Polskie Urzędy Celno Skarbowe 😄 

Opublikowano

🔥 Stage 3 już dostępny! 🔥

 

Dołącz do dalszych testów serwera!

Wprowadziliśmy Stage 3, dzięki któremu nowi gracze mają większe szanse na dogonienie topki 💪

Więcej informacji: https://x-world.fun/pages/stages

 

To idealny moment, by sprawdzić serwer i przygotować się przed oficjalnym startem!

📅 Gramy dalej – dołącz i daj nam znać, co myślisz!

 

 

728x90 Fast animation.gif

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć, podpowie ktoś, dlaczego nie mogę od wczoraj grać? Po wyborze NON-PVP (jedyny, jaki się pokazuje) nie pokazuje się character, jest dc. Wczytałem powtórnie plik ale nic to nie dało.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 5.08.2025 o 10:16, dupa1000 napisał:

Nastepna wtopa ....server mial byc wylonczony tylko na 2 dni a juz 4 dzien ^^. Chlopaki cieniasy jestescie.

Jusz jezd włonczony ^^

728x90 Fast animation.gif

Opublikowano

Pamiętam x-world. Ale to były czasy ale to był 2005rok a teraz mamy 2025 i czy ty myślisz że te czasu wrócą co kiedyś będy takie serwery jak mufreedom czy x-world. Chyba już się skończyła ta era mu prywatnych serwerów. Co pamięta to że nie nudziła się ta gra jakieś nudne stanie na spocie godzinami i wbija resów można było popisać do guildi pogadać z kimś czasami wychodziło się za miasto stało i zabijało innych graczy czy handlowało. I było ciekawie

Opublikowano

Spoko że ktoś wrócił z projektem lecz myślę że większe miałby szanse jeśli trafiłby także w wersji iOS i Android ja osobiście nie pamiętam kiedy laptopa wyciągałem z szafy 

  • KozaK X-World zmienił(a) tytuł na 🌍 X-World 🌍 | ⚔️ EXP: x10 | 📅 07.11.2025 | 🔥 Season VI – Official Opening
Opublikowano (edytowane)

Czekam, według opisu serwer idealny na długie zimowe wieczory,  brak gonitwy, 48h na resa, będzie czas żeby poganiać za bossami bez napinki na multi ACC, a i w sezonie letnim systematyczne restowanie na późniejszym etapie gry nie powinno być czasochłonne.

Trzymam kciuki, aby zebrało się parę gildii na bitwy o zamek i pvp w devias jak za starych dobrych czasów 🙂

Edytowane przez renaultmaster
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...