Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Oszukać Kogos Na Smocze Monety


mosquito95

Czy skorzystasz z jakiegoś sposobu ?  

76 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy skorzystasz z jakiego? sposobu ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"WULGARYZMY I OBRAZA !"

Wiesz co to znaczy ? Kogoś wyzywałęs,obrazałes , Drop = Bot ;] Ale za bota też nie bo było by uzywanie nie legalnego oprogramowania

gdzie tu masz napisane Fałszowanie ?

Żal mi cie ;]

 

 

Chuj mnie obchodzi ze masz go 3 dni

.

Opublikowano

Chłopaki ogarnijcie się krytykujecie go a sam wymyślił to zamiast go pochwalić to właśnie krytykujecie

Pier*olą mnie wasze + i -

Róbcie co chcecie

Opublikowano

Hehehhe xD dobre jest to z tym sekretariatem ;p szkoda że wcześniej tego nie dałeś ;p ja akurat idę do innego gimnazjum teraz xD bym sobie poszedł 4-5 razy przed wystawieniem ocen ;p

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Poradnik spoko;p

Dobre była 2 robilem z 3 razy najarani wysylali;p

Ale 7;p

;]Zajebista

Jak masz wyjebane na + i - daje ci +;p znaczy 4x +

A ja prosze w ch...

minusów ---------

rapmajster.png

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

DAJ MINUS -

A ja ci dam 5 x + lub - i 5;]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

7 najlepszy. :D Może nawet wykorzystam. ;> Trochę się boję. ;P Ktoś już sprawdzał?

Makoto is not amused.

Opublikowano

Sposób jest ok ale to nie ma już tak wiele osób nato żeby dało się oszukać tak łatwo uwież mi jak ktoś 1 raz został wrobiony to 2 raz się nieda ;]

Ale masz +

ytuyguj1.png
Opublikowano

@Odświeżam jako Mosquito95; ) Z powodu usuniecia konta; )

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

9.Wbijamy na metin2 jakis Noob kontem ;] Piszemy ,że sprzedajemy SM za Sms (Wiem troche poje**)

A więc ktoś pisze że chcialby kupic ale taniej czy jak ?

Wysylasz sms-a a dostajesz 2x wiecej Smoczych monet. Podajesz tresc i numer na swoje konto i koles wysyla i mysli ze dostanie za sms 10zł +Vat 60 Sm ;]

 

Tak a ten ktoś jest mądrzejszy i robi ss i do gm. I po kodzie na sm rozpoznają twoje konto :)

 

Jednakże + dla cb

Ten w środku to "Moó"!!!

http://yfrog.com/9esmng

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...