Skocz do zawartości

Pandora-mt2.com [Easy/Medium]

Polecane posty

mpc.png

Edytowano przez BambusowyDzwon

NAJLEPSZY SERWER SFGAME POWRACA - Xayah Classic!

Start Serwera: 06.12. godz 20:00

sygnatura.jpg

• Aive zmienił tytuł tematu Pandora-mt2.eu [Easy/Medium]

Nie polecam kolejny Serwer admina Prestori i Feniksa to juz jego czwarty serwer w w ciągu 5 miesięcy jeszcze do tego klamie ze sprzedal projekt bo ludzie juz nie maja do niego zaufania.

Po tych wszystkich reworkach jest bez wątpienia najgorsza Administracja ktora kiedy kolwiek stawiala Pandore.

Tak pozatym 1:1 Serwer´a ktory w 2013 juz nie byl aktualny nie ma sensu. Brakuje poprawek i Materiału na dłusza rozgrywke tak to padnie za miesiac jak reszta jego serwerow. 

na koniec przypominam jak "Admin" sie odnoszi do Graczy. 

Screen jest z jego ostatniej kopii Pandory czyli PrestoriaMT2 ktora stala ledwo miesiac czasu.

389dee26fe95cd1e865e9f5393de9167.png

51340943502efea248f9bb75895d5c89-png.jpg

1240f908fac5ad9d5a48bb00ee879a27.png

Która to już Pandora 10? bo już się pogubiłem mam nadzieje że nie padnie tak szybko jak wcześniejsze bo chciałbym pograć troche dłużej.

Zostawcie biednego Krzysia,  jest za młody żeby znalazł pracę więc chce was ruchać na hajs xdd

Kiedy akademia s2?

Oczywiście że nie polecam, gratulacje dla dzbanow którzy tutaj zagrają xd

image.png

Zostało nie całe 30 minut do startu więc, jeżeli ktoś jeszcze nie pobrał klienta to zapraszamy na stronę.

MadeupSatisfiedEgret-size_restricted.gif

Skończy tak samo jak wszystkie poprzednie projekty tego chłopa, odradzam i zachęcam do omijania tego tworu szerokim łukiem, promieniuje i można się zarazić syfem poprzez obcowanie z tym czymś.

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

3 minuty temu, PanFredzio napisał:

Już tylko 260 osób gra, coraz lepiej. Już tak niewiele brakuje do zera. Damy radę!

Weź pod uwagę, że licznik i tak jest kręcony.

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

• 3 tygodni później...
Przed chwilą, Revayerq napisał:

Weź pod uwagę, że licznik i tak jest kręcony.

Nie ta Pandora, tak jest na 4fun.

sygnatura.jpg

20 godzin temu, BambusowyDzwon napisał:

Nie ta Pandora, tak jest na 4fun.

ta nie jest krecony  X D !

• 4 tygodni później...

Serwer stoi już dwa miesiące i w godzinach szczytu osiąga 950 online.

Domena została zmieniona na pandora-mt2.com

W najbliższym czasie prezentacja się zaktualizuje.

sygnatura.jpg

• BambusowyDzwon zmienił tytuł tematu Pandora-mt2.com [Easy/Medium]
55 minut temu, BambusowyDzwon napisał:

Serwer stoi już dwa miesiące i w godzinach szczytu osiąga 950 online.

Domena została zmieniona na pandora-mt2.com

W najbliższym czasie prezentacja się zaktualizuje.

Stoi dwa miesiące i macie tylko 12 osób z maksymalnym poziomem. Te liczby mówią same za siebie jakie osoby tam grają. 

Tak jak zawsze, na koniec, niech ekipa Krzysia odpier**** się w końcu od Pandory :)

26 minut temu, PanFredzio napisał:

Stoi dwa miesiące i macie tylko 12 osób z maksymalnym poziomem. Te liczby mówią same za siebie jakie osoby tam grają. 

Tak jak zawsze, na koniec, niech ekipa Krzysia odpier**** się w końcu od Pandory 🙂

lol od kiedy wyznacznikiem serwera jest to, że ileś osób wbiło max lv? XD

Polecam serwerek oby tak dalej szło, w sumie ciekawie się czyta jak hejterów dupa boli, bo serwer, który wyzywają ma co raz więcej osób xD

21 godzin temu, Winter. napisał:

lol od kiedy wyznacznikiem serwera jest to, że ileś osób wbiło max lv? XD

Polecam serwerek oby tak dalej szło, w sumie ciekawie się czyta jak hejterów dupa boli, bo serwer, który wyzywają ma co raz więcej osób xD

Ja rozumiem, że ludzie Krzysia to banda debi** ale widocznie ludzie, którzy go bronią to też debi** :)

Skoro nazwa serwera to "Pandora" oznacza to, że chciał przyciągnąć tym starych graczy, co mu nie wyszło patrząc na to, że w dwa miesiące tylko 12 osób wbiło maksymalny poziom (i to jeszcze jakie osoby 😅). Więc w tym przypadku, to jest wyznacznikiem serwera. Chyba, że Ty nadal nie pojmujesz tak prostych rzeczy :) 

P.S. Coraz więcej osób = podkręcone 950 podczas kwarantanny xD

52 minuty temu, PanFredzio napisał:

Ja rozumiem, że ludzie Krzysia to banda debi** ale widocznie ludzie, którzy go bronią to też debi** 🙂

Skoro nazwa serwera to "Pandora" oznacza to, że chciał przyciągnąć tym starych graczy, co mu nie wyszło patrząc na to, że w dwa miesiące tylko 12 osób wbiło maksymalny poziom (i to jeszcze jakie osoby 😅). Więc w tym przypadku, to jest wyznacznikiem serwera. Chyba, że Ty nadal nie pojmujesz tak prostych rzeczy 🙂

Coż, mogę tylko dodać +1 xD
950 ze sklepami offline i buffami

image.png

58 minut temu, PanFredzio napisał:

Ja rozumiem, że ludzie Krzysia to banda debi** ale widocznie ludzie, którzy go bronią to też debi** 🙂

Skoro nazwa serwera to "Pandora" oznacza to, że chciał przyciągnąć tym starych graczy, co mu nie wyszło patrząc na to, że w dwa miesiące tylko 12 osób wbiło maksymalny poziom (i to jeszcze jakie osoby 😅). Więc w tym przypadku, to jest wyznacznikiem serwera. Chyba, że Ty nadal nie pojmujesz tak prostych rzeczy 🙂

5 minut temu, Molirol napisał:

To wy chyba nie widzieliście jak im licznik czasem skacze w nocy (od 500 graczy do ponad 1000 skoczyło w kilka sekund) 

AmaZing.png.8b7c5f983e927d30c56e9455e17a9da1.png

DISCORD:AmaZing#3986

2 godziny temu, Molirol napisał:

2 godziny temu, xAmaZingx napisał:

To wy chyba nie widzieliście jak im licznik czasem skacze w nocy (od 500 graczy do ponad 1000 skoczyło w kilka sekund) 

Sklepy offline - Czyli takie shopy, które sa wystawiane przez gracza, liczone jako "mob", bądź zwykły obiekt.

Sklepy Online - Czyli takie shopy, które wystawia również gracz, z różnicą taką, iż on przemienia się w sklep ( następuje przemiana w polimorfię o id 30000 ), po czym sobie stoi.

Sklepów offline na naszym serwerze nigdy nie było i nie będzie. Ja rozumiem pisać głupoty, zniżać się do poziomu niektórych osób, co są niedoinformowani i żyją w świecie, które jest całkowicie na opak, lecz z całym szacunkiem - Myślałem, iż nasz Team zawsze dyskutował z osobami, które są chociażby elokwentne i wiedzą o czym rozmawiają, na jaki temat i mają CHOCIAŻBY podstawy do rozmów. Najwidoczniej się myliliśmy.

Mam nadzieję, że wyjaśniliśmy Wam, jak sytuacja wygląda i teraz mniej więcej wiecie, co i jak, dodatkowo również poznaliście nową definicję do życia codziennego.

Tutaj jeszcze zaprezentuję jak wyglądają shopy ONLINE na serwerze Pandora-mt2.com

Btw. Jeżeli ktoś czyta ten temat, to zapraszamy na legendarnego oxa, który odbędzie się o godzinie 18:00.

z wyrazami największego szacunku, administracja Pandora-mt2.com

Trueshopy.jpg

sygnatura.jpg

Co Wy tam wiecie xDDD

Grało mi się całkiem przyjemnie, do momentu aż mi głupio się zrobiło, bo okłamałem jednego typa, któremu wcisnąłem, że jestem kobietą xDD

Wtedy oddałem mu wszystkie ity jakie mi dał, powiedziałem mu o tym i opuściłem serwer, ale fajnie się grało. Na tej pandorze wielu ludzi było dosyć normalnych, a spamienie "do kturej exp" było niesamowite 😄

Ten serwer jak najbardziej polecam do grańska. Administracja jest miła, nie pierdoli, więc tym bardziej polecam ze względu na miłą atmosferę, bo ja jakąkolwiek odczułem, i była jak najbardziej miła.

3 godziny temu, PanFredzio napisał:

No tak, przecież nie wolno mieć innego zdania niż wasze, nu nu!

Nazwał serwer tak jak chciał, ja też mogę sobie nazwać serwer tak jak kiedyś miał jakiś znany serwer i co?

12 osób wbiło maxa, o nie! to na pewno nie może być porządny serwer, ale skądże! XDD

2 godziny temu, Molirol napisał:

Ja tam nie wiem gdzie widzisz sklepy offline, chyba że mowa o innym serwerze xD

a i nie jestem żadnym człowiekiem od kogoś, komentuje obiektywnie posty, a to że mam inne zdanie niż wy to już nie moja sprawka, a widzę że już na serwerze mają ponad 1k i oby tak dalej 😉

Przestańcie już mydlić ludziom oczy, tydzień temu było ledwo 300 osób, wczoraj max było 950 a dziś nagle 1400? Ludzie ku*wa jak chcecie krecic licznikiem to chociaż z glową, a tobie @Winter. proponuje przestać bronić kolegi krzysia który niszczy tylko marke tego serwera tak jak alchemik

Dopóki nie pokażesz @BambusowyDzwon ilość graczy komendą z aktualnym czasem i nie odejmiesz od tej ilości liczbe 50 (liczba shopow czyli x2 z jednego ip) to wasze gadanie jest o sciane rozbic. 

1 minutę temu, ReIz napisał:

Przestańcie już mydlić ludziom oczy, tydzień temu było ledwo 300 osób, wczoraj max było 950 a dziś nagle 1400? Ludzie ku*wa jak chcecie krecic licznikiem to chociaż z glową, a tobie @Winter. proponuje przestać bronić kolegi krzysia który niszczy tylko marke tego serwera tak jak alchemik

Dopóki nie pokażesz @BambusowyDzwon ilość graczy komendą z aktualnym czasem i nie odejmiesz od tej ilości liczbe 50 (liczba shopow czyli x2 z jednego ip) to wasze gadanie jest o sciane rozbic. 

Przestań mnie oznaczać jak nie masz informacji.

Nie wiem czy potrafisz czytać ze zrozumieniem, ale nawet typ wyżej napisał, ze o 18:00 jest ox więc nic dziwnego, że licznik poszedł w górę xD.

• 2 tygodni później...

Pandora pozostała tylko legendą. Nie widzę sensu niszczenia marki tego serwera właśnie przez takich pseudo twórców jak Wy. Chęć wybicia się na nostalgii dodatkowo z oczekiwaniem sporego zysku. 

1 godzinę temu, Skyr napisał:

Pandora pozostała tylko legendą. Nie widzę sensu niszczenia marki tego serwera właśnie przez takich pseudo twórców jak Wy. Chęć wybicia się na nostalgii dodatkowo z oczekiwaniem sporego zysku. 

Nie ma sensu z nimi rozmawiać, oni wiedzą swoje i w swoich główkach wierzą, że ich serwer jest stworzony idealnie i każda negatywna opinia (uargumentowa czy nie) to zwykły hejt i zawiść. Poza tym dla nich nie ma znaczenia niszczenie marki skoro nigdy jej nie poznali

żenada1 — kopia.png

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...