Skocz do zawartości

Polecane posty

• Aive zmienił tytuł tematu [Zapowiedź][Easy] Levenia
Cytat

3. W zapowiedzi należy podać przewidywany czas startu serwera, nie dalszy niż 3 tygodnie od założenia tematu.

Przykro mi, ale "luty 2020" to pojęcie zbyt szerokie i niemieszczące się w ramach czasowych z regulaminu. Proszę o podanie bardziej konkretnej informacji dot. startu serwera, 24h.

3 godziny temu, Aive napisał:

Przykro mi, ale "luty 2020" to pojęcie zbyt szerokie i niemieszczące się w ramach czasowych z regulaminu. Proszę o podanie bardziej konkretnej informacji dot. startu serwera, 24h.

1) Rozumiem, że jest to na tyle rażąca kwestia, że lepiej skłamać i podać błędna datę?
2) Czy może podać 32 luty i mieć nadzieję, że przejdzie? Teoretycznie mogę podać datę w postaci czasu uniksowego i powiedzieć, że kieruje prezentacje do obeznanych osób.

3) Jaki jest sens wymuszania podania informacji, która nie jest jeszcze w 100% pewna? 

4) Czy sformułowanie „Druga połowa lutego” jest w Waszym mniemaniu poprawne? Czy mam sypnąć dowolną datą z rękawa?

Nie, nie pisze w ten sposób, żeby dogryźć lub w jakiś sposób się popisać. Po prostu jest to dla mnie mega głupie.

Jestem w stanie wystartować w przeciągu 3 tygodni od daty publikacji prezentacji - tak jak wymaga tego regulamin. Teraz pytanie w jaki sposób mam się określić w prezentacji, aby w jak najmniejszym stopniu wprowadzić odbiorcę w błąd?

zandia_sygna.png

4 godziny temu, ρσєτα napisał:

1) Rozumiem, że jest to na tyle rażąca kwestia, że lepiej skłamać i podać błędna datę?
2) Czy może podać 32 luty i mieć nadzieję, że przejdzie? Teoretycznie mogę podać datę w postaci czasu uniksowego i powiedzieć, że kieruje prezentacje do obeznanych osób.

3) Jaki jest sens wymuszania podania informacji, która nie jest jeszcze w 100% pewna? 

4) Czy sformułowanie „Druga połowa lutego” jest w Waszym mniemaniu poprawne? Czy mam sypnąć dowolną datą z rękawa?

Nie, nie pisze w ten sposób, żeby dogryźć lub w jakiś sposób się popisać. Po prostu jest to dla mnie mega głupie.

Jestem w stanie wystartować w przeciągu 3 tygodni od daty publikacji prezentacji - tak jak wymaga tego regulamin. Teraz pytanie w jaki sposób mam się określić w prezentacji, aby w jak najmniejszym stopniu wprowadzić odbiorcę w błąd?

Ty gosciu chyba z chuja spadles, po zrobieniu venery, zeriosa i innych gowien na miesiąc powinienes iść w pizdu do roboty za te twoje scamy. Nie polecam, bo skończy jak poprzednie serwery, zresztą spójrzcie na jego aktualny serwer co ma.

rmkrpu.jpg

Coś mi ten serwer przypomina, gdzieś już to widziałem, tylko nie pamiętam gdzie i co...

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

6 godzin temu, ρσєτα napisał:

dzbanie, jest regulamin forum to się do niego stosuj, sens wymuszania?  nie podoba się to nie reklamuj się tutaj proste

52 minuty temu, toxic0.0 napisał:

dzbanie, jest regulamin forum to się do niego stosuj, sens wymuszania?  nie podoba się to nie reklamuj się tutaj proste

Pomijając sam fakt kto to robi (nie wiem za bardzo kto to, także "xd") to w prezentacjach taki punkt ma sens. W zapowiedziach powinno to być moim zdaniem trochę inaczej, w końcu to zapowiedź. Regularne odświeżanie tematu, żeby było wiadomo, że prace dalej są prowadzone i tyle. Jak temat zaczyna zdychać itp. to jest wrzucany do kosza/archiwum i tyle.

żenada1 — kopia.png

14 godzin temu, ρσєτα napisał:

Głupie komentarze o 32 lutym lepiej zachować dla swoich potencjalnych graczy, kiedy spytają o start, a nie rzucać nimi w kogokolwiek z załogi tego forum, która jedynie egzekwuje obowiązujące tu zasady. 🙂 Daty w zapowiedziach zazwyczaj nie są pewne, dlatego należy podać przewidywaną datę startu - czyli taką, która jest w jakimś stopniu prawdopodobna - i o taką poprosiłam. Do regulaminu działu należy się dostosować, a jeśli Ci on nie odpowiada lub jest dla Ciebie głupi, to należy zrezygnować z wrzucania tu publikacji - to chyba logiczne, że jeśli nie zgadzasz się z zasadami obowiązującymi gdziekolwiek, to nie korzystasz z danego miejsca/usługi. Oczywiście, zawsze możesz zgłosić sugestię, która będzie miała na celu wprowadzenie zmian, natomiast do tego służą odpowiednie miejsca.

Co do ostatniego zdania - podać najbardziej prawdopodobny termin, który przecież zawsze możesz edytować i napisać o tym posta informacyjnego.

Będzie to samo co na mideli, która się wyjebała i na venori która już ledwo stoi, czyli padnie po miesiącu i będzie robiony kolejny serwer na tych samych plikach. Nie zapomnij dodać zabq do teamu. Tutaj dodaje filmik co działo się na mideli.

Ps. Tutaj też będą prywatne eventy zuo?

MadeupSatisfiedEgret-size_restricted.gif

4 godziny temu, Nykse napisał:

Będzie to samo co na mideli, która się wyjebała i na venori która już ledwo stoi, czyli padnie po miesiącu i będzie robiony kolejny serwer na tych samych plikach. Nie zapomnij dodać zabq do teamu. Tutaj dodaje filmik co działo się na mideli.

Gdybyś umiał słuchać ze zrozumieniem to pewnie zrozumiałbyś, że to co wydarzyło się na Midelii nie było bezpośrednio moją sprawką. Mam na myśli to, że wszelkie "złe" rzeczy nie były wykonywane z mojej ręki 😉. Po prostu pewną osobę z jakiegoś powodu zabolał tyłek i postanowiła pokazać jaki reprezentuje poziom 😉. Midelia mimo tego, że nie miała dużej ilości graczy (zaledwie 150 osób w godzinach szczytu, w weekendy) była przeze mnie trzymana i cały czas były wykonywane na niej prace. Niestety po bałaganie wykonanym przez człowieka typu "ściek" serwer nie miał najmniejszych szans na utrzymanie. Dlatego też na Levenii nie ma nikogo "z przypadku" i żaden administrator nie ma dostępu do "wpływowych" komend. Przed startem serwera zostanie zamieszczona dokładna informacja na temat teamu i ich permisji na kontach GM - taka nauka na podstawie doświadczeń z kiedyś.

Kieruje się zasadą, że jeśli nie jestem w 100% pewien informacji na temat drugiej osoby to nie ma możliwości, abym próbował powiedzieć na kogoś złe słowo. Też Ci to polecam 🙂

I żeby nie było, że nie jestem nieskazitelny - tak, wiem o tym, że też mam swoje za uszami.

59 minut temu, Carbonxx3x napisał:

Ciekawe....czekam 🙂

Tylko masakra z AIVe i Silver jak dziecko...10+ serio 🙂

Cieszę się i zapraszam na Levenię - już wkrótce.

zandia_sygna.png

Nie znudziło się jeszcze stawianie serwerów? Ty to taki paradown v2 stawiasz, interesujesz się serwerem na chwilę A na koniec masz to wszystko gdzieś bo zapewne robisz już kolejny 🙂

każdy kto zna Ciebie i twoje podejście do prowadzenia serwera to nie zagra na tym(chyba że ktoś jest mniej inteligentny).

prezentacja ładna, serwer nie wiem, powodzenia 

image.png

Lepszy taki serwer niż vestios shaggiego gdzie jest więcej bugów niż mrówek w mrowisku xd i już nie wspomnę o konkursie który zorganizował 😂

P. S będzie jakiś konkurs na sm? 

14 godzin temu, FireOnly napisał:

Lepszy taki serwer niż vestios shaggiego gdzie jest więcej bugów niż mrówek w mrowisku xd i już nie wspomnę o konkursie który zorganizował 😂

P. S będzie jakiś konkurs na sm? 

Będzie 😉

zandia_sygna.png

No ciekawie. Lepiej pograć na tym niż na gównie od Shaggiego :D

EliteMt2 Pandora - Diamond - Rayen2 - OFF

Ściągnę to gówno z ciekawośći żeby zobaczyć ile hacków działa i ewentualnie się pobawić. Powodzenia

Edytowano przez Karpie

• Aive zmienił tytuł tematu Levenia [Easy]
  • 2 tygodni później...

Polecam obejrzeć filmik Noperfecta xD

Edytowano przez JNK_

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...