Skocz do zawartości

[Zapowiedź][Easy] PrestoriaMt2.pl

Polecane posty

Pani Kasia

Admin ma 18 lat, co pokazuje bo jest niestabilny emocjonalnie.

Rozdaje bany na prawo i lewo, strata czasu.

Serdecznie nie polecam.

P.S.

I co Krzysiu tutaj mnie nie dorwiesz 

Pani Kasia

11 minut temu, PanFredzio napisał:

Admin ma 18 lat, co pokazuje bo jest niestabilny emocjonalnie.

Rozdaje bany na prawo i lewo, strata czasu.

Serdecznie nie polecam.

P.S.

I co Krzysiu tutaj mnie nie dorwiesz 

tak dbasz o swoje "dobre wychowanie" tak masz, administracja nie będzie tolerowała typowych szczeniackich zachowań i poziom jakim reprezentujesz u nas na forum.

Cytat

5. Zapowiedź obowiązkowo musi zawierać screen weryfikacyjny, na którym widnieje data, nazwa serwera oraz napis „Nazwa serwera dla MPCforum.pl”.

10. W zapowiedzi muszą zostać wypisani administratorzy serwera.

Tak przycięty screen weryfikacyjny, w dodatku z taką datą, nie przejdzie. Czas na poprawę ww. rzeczy do 21.

Pani Kasia

O, siema PandoraMT2. Tak na marginesie, serwer o takiej nazwie chyba już istniał, ale tutaj nie dam sobie głowy urwać.

,,MPCforum zdechło, ponieważ przeprowadzili wywiad z Rawerykiem'' ~ Harper

rwrksignlegit.gif

Nie wiem czy ludzie co zabierają się za te serwery, które są pokazywane na mpc żyją we własnym świecie, ale najwidoczniej tak. Tyle lat wałkowane jest, że nostalgia w metinie nie działa, a wy nadal swoje i od tych 3 lat co kilka miechow startują pandoro podobne serwery, zresztą w innej zapowiedzi jest dokładnie tak samo. Szkoda czasu na taki serwer. 

rmkrpu.jpg

13 godzin temu, Aive napisał:

Tak przycięty screen weryfikacyjny, w dodatku z taką datą, nie przejdzie. Czas na poprawę ww. rzeczy do 21.

Zrobione.

Pani Kasia

15 godzin temu, Sakera napisał:

tak dbasz o swoje "dobre wychowanie" tak masz, administracja nie będzie tolerowała typowych szczeniackich zachowań i poziom jakim reprezentujesz u nas na forum.

Nie pisz o wychowaniu jeżeli nawet nie wiesz co to jest. Ty i ten Twój Krzysiek powinniście zostać wychowani systemem Johanna Fredricha Herberta bo ewidentnie brakuje wam kar cielesnych skoro piszecie takie głupoty I wszystko dla was jest obraza. 

Szczeniackich? Kiedy Ty się moja droga urodziłaś? Tak jak ten gowniarz w 2001?

Idźcie lepiej tam golabeczki czyścić chat jak to macie w zwyczaju a później udawajcie, że to nie wy zrobiliście.

Nie polecam

48 minut temu, PanFredzio napisał:

Nie pisz o wychowaniu jeżeli nawet nie wiesz co to jest. Ty i ten Twój Krzysiek powinniście zostać wychowani systemem Johanna Fredricha Herberta bo ewidentnie brakuje wam kar cielesnych skoro piszecie takie głupoty I wszystko dla was jest obraza. 

Idźcie lepiej tam golabeczki czyścić chat jak to macie w zwyczaju a później udawajcie, że to nie wy zrobiliście.

Nie polecam

Piszę to osoba, która wbiła na forum nasze, aby wyzywać i ty mi tutaj piszesz, że nie znam znaczenia "dobre wychowanie". Ten system bardziej wam by się przydał bo jak ja widzę, co tam robiliście, jak kogoś zdjęcia wstawialiście, obrażaliście i do tego uważaliście, że wy nic kompletnie nie robiliście to aż mi żal się was robi naprawdę. To kiedy się urodziłam nie powinno cię to interesować, ale na pewno jestem starsza od ciebie i taka informacja powinna ci być wystarczająca, a zachowanie twoje nazwałam po imieniu. 

Nie udawaliśmy, że to nie my. Za każdym razem gdy chat był czyszczony to któryś z administratorów pisał na sb "Czystka shoutboxa", więc nie wiem kompletnie o czym ty teraz mi piszesz.

Co do "Nie polecam" masz prawo do takiej opinii i w całości ją rozumiem, może kiedyś zmienisz zdanie. :) Pozdrawiam.

8 godzin temu, PanFredzio napisał:

Nie polecam

Życzenie kar cielesnych w mt2, bo dostał bana na forum piękna sprawa, witamy w metinie 2k19

co do serwera neutral po prostu pandora.

16 godzin temu, Silver™ napisał:

Nie wiem czy ludzie co zabierają się za te serwery, które są pokazywane na mpc żyją we własnym świecie, ale najwidoczniej tak. Tyle lat wałkowane jest, że nostalgia w metinie nie działa, a wy nadal swoje i od tych 3 lat co kilka miechow startują pandoro podobne serwery, zresztą w innej zapowiedzi jest dokładnie tak samo. Szkoda czasu na taki serwer. 

W sumie dobrze podsumowane. Zwłaszcza, że w większości wygląda to tak: ,,Ej chłopaki, postawiliśmy Wam serwer typu `nostalgia`, pogracie góra miesiąc i sobie pójdziecie, bo tęsknota Wam przejdzie'' (tytułem zaspokojenia powrotu do starych czasów).

Edytowano przez Revayerq

rwrksignlegit.gif

22 godziny temu, Revayerq napisał:

W sumie dobrze podsumowane. Zwłaszcza, że w większości wygląda to tak: ,,Ej chłopaki, postawiliśmy Wam serwer typu `nostalgia`, pogracie góra miesiąc i sobie pójdziecie, bo tęsknota Wam przejdzie'' (tytułem zaspokojenia powrotu do starych czasów).

Ale prawie każda Pandora padła przez idiotyczną administrację, a nie przez wyludnienie 

4 minuty temu, ReIz napisał:

Ale prawie każda Pandora padła przez idiotyczną administrację, a nie przez wyludnienie 

No to sie zgadza akurat i w sumie ta też ma prawo pierdolnąć z tego samego powodu. A jak nie to z powodu wypisanego wyżej w mym poście. xd

rwrksignlegit.gif

Ja polecam, bo fajna administracja, a przede wszystkim Prester i Nykse najlepszy developer od for. :)

wbna1XY.png

1 godzinę temu, ReIz napisał:

nikt kto jest kompetentny i raczej zna się na rzeczy jeżeli chodzi o robienie privów nie reklamuje się tutaj

btw nie obrażam forum, ale to niestety fakt

rmkrpu.jpg

1 godzinę temu, ILui napisał:

[...] najlepszy developer od for. 🙂

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

42 minuty temu, Silver™ napisał:

nikt kto jest kompetentny i raczej zna się na rzeczy jeżeli chodzi o robienie privów nie reklamuje się tutaj

btw nie obrażam forum, ale to niestety fakt

No akurat reklama na MPC już nie daje, to fakt, można śmiało olać to forum i wstyd dla przedstawicieli, że do tego dopuścili.

rwrksignlegit.gif

Autor tematu Napisano (edytowany)
5 minut temu, Revayerq napisał:

No akurat reklama na MPC już nie daje, to fakt, można śmiało olać to forum i wstyd dla przedstawicieli, że do tego dopuścili.

Stary, wbijaj na forum - Rainman z Bentlejem pozdrawiają!

PS. Tylko nulledy za 1000 złotych!

Edytowano przez Sakera

5 minut temu, Revayerq napisał:

Co się śmiejesz, napisałam prawdę, lepszy od ciebie jest.

wbna1XY.png

Przed chwilą, ILui napisał:

#TEAMNYKSE

1 minutę temu, ILui napisał:

Niech się nauczy pracować na IC 4.

2 minuty temu, Sakera napisał:

Stary, wbijaj na forum - Rainman z Bentlejem pozdrawiają!

Nie znam randomków.

PS: Nie bardzo mi się widzi wbijać na randomowe forum (które wygląda chujowo) tylko po to, by dostać za 5 minut bana i DDoSa, bo będziecie mieli moje IP.

Edytowano przez Revayerq

rwrksignlegit.gif

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...