Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Video-Tut] Drophack Na Easymetin2 - Metin2 Pl


andrzejt17

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

atomek12 - patch 3.1 i jazda

syriusz118 - w podpisie

Dupopciąg - spoko nick xD

KnBoss - "Ty jeden na milion (...)" xD

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Odświeżam i jednocześnie informuje, że ten sposób nadal działa elegancko.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Mam pytanie czy podnoszenie przedmiotów na odległość ma się świecić czy ma być czarne i jakiego koloru mają być inne opcje.

18706.png

 

16911.png

Opublikowano

Andrzej kilka pytań do ciebie ... (Nie musisz odpowiadać jak ci nie pasują)

 

1. Jakiego masz kompa i neta i od czego to zależy , że tak ładnie i czysto ci chodzi , bo mi laguje jak nie wiem (a komp dobry i net 2mb)

2. Jak ukrywasz konsole od EasyMetin2 [to po prawej z opcją play itp.]

3. Jakim programem nagrywasz filmy ?

4. Czy trzeba ustawić te opcje w MH poniżej Speeda i szybkości ataku ? Czyli Range itp. Albo czy w ogóle trzeba MH do drop hacka ?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Andrzej mam do ciebie kilka pytań.(Inny gracze i użytkownicy też mogą pomóc xD)

1.Jak ci tak płynnie chodzi em2 ?

2.Jak ty to robisz ze ci tak mooby przylatują?(mnie na tych słabszych ezo ledwo co do mnie przylatują)

3.@offtopic Masz jakiegoś dobrego fb? xD Angel mi cos szwankuje a potrzebuje eq by expic na em2 ;p

Opublikowano

O co tu chodzi? Niedawno jeszcze 4 dni temu działał mi EASYMT2. A teraz gdy jest nowszy już nie zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcja bo mi coś nie pasiło ZTORENTOWAŁEM-PATHA zrobiłem i włącza się okno logowania EasyMT2 z tymi nickami postaci itp. Nie mam teraz tam nic mam dostępne 3 okna. Daje URUCHOM GRĘ i nic się nie wyświetla kompletnie nic. Napiszcie o co tutaj chodzi jaki mam zainstalować NET FRAMEWORK i inne programy by działało. Mam system Windows XP Home Edition... A i mam instalke metin2 2008 na niej też chodzI?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...