Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Video-Tut] Drophack Na Easymetin2 - Metin2 Pl


andrzejt17

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

robie tak wlaczam przez bota daje na podnoszenie na odleglosc wylaczam lurowanie i atak loguje 2 postac

wchodze na 1 postac i nia zapraszam 2 postac druga postac wylogowywuje ide np na bo daje na ten przewrocony trojkat co oznacza play i mi zabiera przedmioty dobrze mowie?

 

 

MH musi byc wlaczony ??????

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Endriu a trzeba robic te pt?

Tia.

 

jagła - MH nie musi, ja włączyłem, żeby bot szybciej coś dropnął.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

ja to wale ;p mam nick fajny i nie zablokuja jijiilililj doczytasz sie? xD

admin na twoja postac kliknie i po tobie xD

 

co do tematu czopki to chodzi o to zeby byc w pt i zeby szef pt sie wylogowal a potem korzystac z AP np tego z easy metin ktory podnosi na duzym terenie

Opublikowano

rademenes95 dawno napisal taki poradnik , ale Andrzejek oczywiscie moze pisac to samo bo on jest prooo

Nie prosze o +++ czy ---- tylko o wyrozumienie

 

 

Pro net

9659511.jpg

Opublikowano

rademenes95 dawno napisal taki poradnik , ale Andrzejek oczywiscie moze pisac to samo bo on jest prooo

Chłopcze, przeczytaj post #21 i zastanów się a potem napisz - jak coś.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Co z tego ze dales video ? Do takiego czegos video nie potrzeba , ale jezeli Twoje poradniki maja na celu edukowanie 5 latkow to sry.

Nie prosze o +++ czy ---- tylko o wyrozumienie

 

 

Pro net

9659511.jpg

Opublikowano

ej a ja mam pytanie do tego hacka ,bo chciałbym go mieć ,ale bez botów(czy li chodzę sobie jednym typem i zbieram sobie drop) czy takie cośjest możliwe? jak tak to jak trzeba mieć ustawione ustawienia...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

no trudno dalej ludzie będą kradli dropa ;|

jeden poradnik już zanikł i był spokój w metku a ty zrobiłeś teraz jeszcze lepszy :D

ale i tak masz +

Opublikowano

ale ja mam EM2 i normalnie działa ,ja chcę tak robić tylko ,że jedną postacią ,tylko pytanie jak

Muszą być 2 osoby, inaczej się po prosty nie da. A w czym Ci to przeszkadza? przecież 1 z nich można wylogować.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Krótka instrukcja:

• Logujesz postać #1 przez EasyMetin2

• Włączasz w niej 'podnoszenie przedmiotów na odległość' (przedmioty > autopodnoszenie)

• Wyłączasz lurowanie oraz atakowanie mobów

• Logujesz postać #2 (niekoniecznie przez bota)

• Postacię #1 zapraszasz postać #2 do grupy

• Wylogowujesz postać #2

• Postacią #1 odnajdujesz jakiś podpisany przedmiot

• Naciskasz 'rozpocznij' i przedmiot wpada do Twojego ekwipunku.

 

czemu piszesz ze 2 postac logamy jak lognales 1?

 

ps. dziala to na priv?

Poprosze --- <3 :***

Opublikowano

Dodaj jeszcze że za używanie jest ban na wszystkie konta + wykluczenie z oferty gry.

Jeżeli ktoś zrobi screena że ty byłeś przy metinie i jest podejrzenie że zwinąłeś drop to możesz zakończyć gre na PL ;)

Jedynie przez proxy wbijesz.

 

Używacie na własną odpowiedzialność!

Opublikowano

Naten - to muszą być 2 osobne konta.

grzeiu - o czym Ty mówisz? Przeczytaj ze zrozumieniem. Co do privów - nie wiem.

xbandzior - ban banem ale z proxy to Cię poniosło.

disord3645 - yyy.. do bota: mpcuser : qwerty

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Mam Windows xp, EM2 4,7 robie wszystko po kolei i ładnie działą ale jak naciskam rozpocznij to mi postać za mobkami biega i ich atakuje a mam wyłączone atakowanie mobków. pomocy a do Tutka to fajny

metin2xbandziorvol2.jpgmetindemoxbandzior.jpg
Opublikowano

Zaznacz atakowanie, wyłącz em2, potem włącz i wyłącz atakowanie. Lurowanie też wyłącz.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...