Skocz do zawartości

Zamoria.pl [Medium]

TM-r3acT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

5. Zapowiedź obowiązkowo musi zawierać screen weryfikacyjny, na którym widnieje data, nazwa serwera oraz napis „Nazwa serwera dla MPCforum.pl”.

10. W zapowiedzi muszą zostać wypisani administratorzy serwera.

Proszę o uzupełnienie brakujących elementów, 24h.

• Aive zmienił(a) tytuł na [Zapowiedź][Medium] Zamoria.pl

Prezentacja bardzo ładna. Nie mniej jednak na serwerze nie ma żadnych nowości, wszystko już gdzieś było, tutaj po prostu zostało to posklejane w jeden serwer. Zastanawiam się tylko co może was wyróżniać? W tym samym momencie startuje 7 innych serwerów (4 i 5 stycznia) swoją drogą ile pracowaliście nad serwerem i jak wyglądały testy serwera?

• Aive zmienił(a) tytuł na Zamoria.pl [Dedyk][Medium]

Pograłem z nudów troszku (pare dni).

Graczy średnio, początki na serwerze to albo wydanie kaski albo ubicie pierdyliarda metków, z których drop jest w ogóle nie przemyślany. W eq cały czas brakuje miejsca, brakuje możliwości wymiany syfnych KU na skrzynki z KU.. (chociażby 10 bylejakich KU za skrzynkę albo nawet pójdźmy krok dalej i 30 skrzynek ku = 1 wybrane ku)
Serwer miejscami spoko, miejscami wcale nie przemyślany, osobiście nie potrafię się dobrze odnaleźć z wszystkimi npc.
Ta gra zawsze polegała na szczęściu, ale drop zmianek jest biedny na niskich poziomach (gdzie potrzebujemy wybonować durną broń na 30lvl), a wyższe lvle wpadają do m1 mając 3k / 5k / 10k zmianek (szczerze nie wiem skąd, bo jeszcze 90+ nie dobiłem, chociaż wraz ze wzrostem dungów/bossów itd.. zmianek faktycznie leci więcej).

Syfne ulepki, fajnie że dropią ze szkat ulepszaczy, ale mogłyby również lecieć w jakimś stopniu z mobów moim zdaniem. Przykładowo ogony węża / kawałki klejnotu / pamiątki po demonie - większość ulepków które lecą ze szkat są tak naprawdę do wywalenia. Potrzebujemy pamiątek, zamiast pójść przy okazji DT zrobić, to nie... trzeba klepać metki, albo kupować od graczy (nikt nie ma pojęcia co ile kosztuje, co jaką ma wartość).. Co to komu by przeszkadzało że kawałek klejnotu dropiłby z joh hwanów, a ogon węża poleciałby podczas bicia metka 45lvl z mobów..
Pojęcia nie mam czemu blokada expa jest możliwa dopiero od 35lvla, dałbym wiele aby można było go zablokować na niższym lvlu (sentyment ubijania metków w m1), blokada jest moim zdaniem na pewno nie na metki m1, na m2 moim zdaniem średnio, ewentualnie na pustynię lub orki - gdzie również respów chudo (tak wiem, teraz ktoś wejdzie i mi powie że metki stoją, nie - nie zawsze stoją)

Spory plus za ciekawe dungi, system łowienia czy też misje. Proste, lekkie i przyjemne.

Biedne respy bossów... Bądźmy szczerzy, jak ktoś w 2019roku ma stać i czeeeekać na resp durnej zjawy czy innego wodza orków to mu się odechce i zacznie się tylko denerwować, bo pomimo tak małej ilości online jednak czuć że ktoś planujący respy chciał na siłę stworzyć rywalizacje - dlatego ktoś woli pójść 100 razy na dunga, bo wie że wejdzie i tam boss stoi (rzecz jasna przepustki na dungi dropią z bossów, szansa na drop jest ZNIKOMA.. a szansa na spotkanie tego bossa jeszcze mniejsza.. A jeszcze weźmy pod uwagę że nawet jak znajdziemy tego bossa i mamy podwójny drop z ISu czy coś, to pozostaje problem ubicia go. Moim zdaniem tu jest spory problem, bo nawet jeśli 90% rzeczy dropimy na dungach, to jednak tutaj jest mus pójść na tą zjawę / wodza orków czy tam inne 9 ogonów - a jak to na spotach bywa.. Zaraz ktoś się wbije, a to misji nie zaliczy, a to nie dropnie to co trzeba, wbijamy na inne ch - boss ubity. Z perspektywy Teamu serwera to jest rywalizacja i walka.. z perspektywy gracza to jest gotowanie krwi w żyłach momentami jednoznaczne z niechęcią do serwera. Brakuje na tym serwerze "pomyślenia", powinno to być raczej odskocznią od życia codziennego, a nie sposobem na życie codzienne. (uwaga tu już wykraczam poza temat) Czemu serwery w grze, która ma ponad 10 lat na naszym rynku (bodajże.. 12?) mają te same elementy, mam wstawać w nocy "bo coś tam", mam wstać o 5/6 rano "bo coś tam" i tu nie piszę konkretnie do Zamorii, ale również do innych tworów rynku Mt2. Jeden ma 10h dziennie na grę, drugi ma 2h dziennie i nie da się tego tak pogodzić aby obaj byli na tym samym etapie gry - fakt, ale bądźmy realistami.. Jak ktoś ma się użerać z grupką dziecioczków bo "jakiś jutuber powiedział że to dobry serw", to jeno śmiech i płacz. Nie jeden serwer przesadził w tym kierunku (nie chcę nazwami rzucać). Nie mówię o tym aby ktoś z Teamu zrobił  nowe konto od zera i po prostu grał, bo to mija się z celem. Naprawdę mała ilość online nie zawsze się wiąże ze słabą reklamą czy złym typem serwera. Zamoria jest genialna z perspektywy Teamu i czytając prezentację, ale wchodzisz.. i BUM dostajesz cegłą w głowę. (jakieś PW czy coś to mogę sie bardziej rozpisać)

Fajny gest z darmowym jakimś tam ISem na start, faktycznie SMy można zdobyć na serwerze - niewielki, ale plus.

Ogromnym plusem jest też stabilność, fakt faktem serwer chodzi dobrze, nie wywala, nie laguje (należy rozróżnić lagi serwera, a lagi clienta gry który już 10lat temu miał problemy), zmiany CH działają wzorowo, gra się dość przyjemnie.

Ogromny plus za biologa, no ile można w kółko klikać, a tutaj jest to rozwiązane genialnie (odkryjcie sami w grze).
Pomimo tego, iż jest to medium - tak jak mówię, zabrakło mi tu "czegoś". Mając 5lvl ubijamy metina na 5lvl, mając ~ 50lvl ubijamy metina 45-55-60lvl, na lvl ~ 60 ubijamy metiny 75/80 i w sumie.. nie  czuć że cokolwiek się zmienia, z metka zawsze poleci ta zmianka (albo dwie) + dodanie + skrzynka z losowym KU + mała szansa na skrzynkę z KD + jeszcze mniejsza szansa na skrzynkę zielarza z pierdołami do robienia rosek (żeby zaraz nie było hejtu, tak od metków 55/60 w górę prawie znikoma szansa na kamienie duchowe + małż).
Do 20-30lvla jest fajnie, 30-40 to troche zabijanie nudy jakimiś misjami (ciekawymi jak już wspomniałem), 40-50 to takie... "expić na chama czy iść bić metki i przy okazji wbijać lvl 100 razy wolniej", 50-55 to takie "no dobra i co dalej", 55-60 to "no fajnie że dostałem zbrojkę na +7, jak mam tylko bodzie i już jest +4" itd itd... Dalej się nie wypowiadam bo jestem na etapie zarabiania na broń 75 +9

Start jest nijaki i ciężki.

Serwer ten odniósłby sukces kilka lat temu, a na pewno cieszyłby się sporą popularnością (nawet przy takiej... "reklamie", bo jednak poczta pantoflowa nadal istnieje), moim zdaniem nadal teraz ma szanse po lekkich zmianach.

Osobiście może i na serwer wrócę przy niedzielnej nudzie.
P.S. Nie chciałem aby to miało wydźwięk hejtu, starałem się szczerze opisać co myślę - być może popchnę Team serwera do jakichś przemyśleń.
P.S.2 Oby to ktokolwiek przeczytał oprócz moda.. Pozdro Aive

Edytowane przez Maliniak4554

Dnia 9.02.2019 o 11:41, toxic0.0 napisał:

serdecznie nie polecam, na unbana czekam od jakiegoś miesiąca, musk zero zainteresowania pozdrawiam

Za coś go pewnie dostałeś, w więzieniu też sami niewinni siedzą (choć fakt faktem Musk niezbyt jest przyjazny)

Serwer teraz poleciłbym bardziej "starszym" graczom jeśli chodzi o staż. Nie ma tu podane na tacy wszystkiego.
Nie warto się zniechęcać faktem, iż jest to "medium".
Naszło pare zmian, łatwiej wystartować. Nawet przy niskiej ilości graczy, dzięki sklepom offline idzie kupić pare rzeczy - nawet powiem, że i jest z kim pohandlować ISem.
Administracja myśli i kombinuje jak ulepszyć rozgrywkę, nie zniechęcajcie się że robią to po prostu po cichu.
Przy okazji podbijam :)

P.S.
"Nie wejdę, za mało online" - pomyślało 400 graczy.

Edytowane przez Maliniak4554

5 godzin temu, Maliniak4554 napisał:

Za coś go pewnie dostałeś, w więzieniu też sami niewinni siedzą (choć fakt faktem Musk niezbyt jest przyjazny)

Serwer teraz poleciłbym bardziej "starszym" graczom jeśli chodzi o staż. Nie ma tu podane na tacy wszystkiego.
Nie warto się zniechęcać faktem, iż jest to "medium".
Naszło pare zmian, łatwiej wystartować. Nawet przy niskiej ilości graczy, dzięki sklepom offline idzie kupić pare rzeczy - nawet powiem, że i jest z kim pohandlować ISem.
Administracja myśli i kombinuje jak ulepszyć rozgrywkę, nie zniechęcajcie się że robią to po prostu po cichu.
Przy okazji podbijam :)

P.S.
"Nie wejdę, za mało online" - pomyślało 400 graczy.

sytuacji nie znasz więc nie udzielaj się, ban był niesłuszny a że nie potrafią pogodzić się z błędną decyzją to nawet nie potrafią odpisać a jak odpiszą to po miesiącu żeby napisać do innej osoby po czym kolejna osoba wgl nie odpisuje, tak tutaj działa administracja

12 godzin temu, toxic0.0 napisał:

sytuacji nie znasz więc nie udzielaj się, ban był niesłuszny a że nie potrafią pogodzić się z błędną decyzją to nawet nie potrafią odpisać a jak odpiszą to po miesiącu żeby napisać do innej osoby po czym kolejna osoba wgl nie odpisuje, tak tutaj działa administracja

Mówisz, że pisałeś do Muska - a próbowałeś pisać do TM-r3acT? Z Nim można sensownie pogadać

Serwera nie polecam od startu serwera nie ma do tej pory normalnej strony głównej 

Administracja ma wyjebane na serwer totalnie nawet reklamy nie umieją sobie załatwić 

Grałem na serwerze ponad 150h i może raz widziałem admina na serwerze 

Myślałem że to bd jak s1 ale dużo się myliłem to był większy syf niż poprzedni serwer 

Ten serwer jest ostatnim na którym zagram gdzie jest ten cały zjebany team 

Nie polecam tego syfu i administracji 

Arcan

• Aive zmienił(a) tytuł na Zamoria.pl [Medium]
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Zamoria.pl [Medium]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...