Skocz do zawartości

[Zapowiedź][Medium] Lothia.pl

WebRadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

LINK DO POPRAWNIE WYŚWIETLAJĄCEJ SIĘ PREZENTACJI SERWERA LOTHIA.PL - TUTAJ

newprezka_qwnnnrs.png

INFORMACJE DODATKOWE

BETA I START SERWERA

BETA SERWERA TRWA OD 29.12.2018 GODZ. 20:00 DO DNIA 04.01.2019 GODZ. 23:59

START SERWERA ODBĘDZIE SIĘ 5 STYCZNIA O GODZINIE 15:00

STRONA SERWERA

HTTP://LOTHIA.PL

FORUM SERWERA

HTTP://FORUM.LOTHIA.PL

DOWNLOAD KLIENTA

HTTP://LOTHIA.PL/DOWNLOAD

SKAN KLIENTA

Spoiler

Beztytulu_qwnnnxh.png

WERYFIKACJA MPCFORUM BY. LOTHIA #1

Spoiler

122923244_qwnnwpw.jpg

WERYFIKACJA MPCFORUM BY. LOTHIA #2

Spoiler

pjdxHwD.jpg

Edytowane przez WebRadek

image.png

• Aive zmienił(a) tytuł na [Zapowiedź] Lothia.pl
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Zapowiedź][Medium] Lothia.pl

Zawitałem na becie, zdecydowanie widać różnice w rozgrywce - a wciąż zachowana jest klasyka, czyli motyw przewodni serwera. Dobrze, że sobie nie odpuściłeś w kwestii poprawek, polecam ;)

15 godzin temu, Naestr napisał:

Zawitałem na becie, zdecydowanie widać różnice w rozgrywce - a wciąż zachowana jest klasyka, czyli motyw przewodni serwera. Dobrze, że sobie nie odpuściłeś w kwestii poprawek, polecam ;)

Włożyliśmy w Lothię masę pracy i serca aby była przygotowana bardziej niżeli Samos. Tutaj rozrywka będzie miała sens ;)

14 godzin temu, PraaDaa napisał:

wchodzę na serwer mordy

Zapraszam :)

13 godzin temu, [email protected] napisał:

Nawet na becie TOP 1 :)

Elegancko, gratuluję ;D

image.png

25 minut temu, Deraxium2 napisał:

1.Ile grało ludzi na 1 odsłonie? ( nie lubie poswiecac czasu na serwery gdzie nie ma społeczności)

2.Pytanie do administracji: Macie jakiegoś Discorda gdzie mógłbym dać jakieś fajne propozycje nabyte ponad 10 letnim stażem grania w tą grę?

Ze 150 kont było założonych, a online max 20 xD

8 godzin temu, Deraxium2 napisał:

1.Ile grało ludzi na 1 odsłonie? ( nie lubie poswiecac czasu na serwery gdzie nie ma społeczności)

2.Pytanie do administracji: Macie jakiegoś Discorda gdzie mógłbym dać jakieś fajne propozycje nabyte ponad 10 letnim stażem grania w tę grę?

1. Ok. 100 online dziennie.

2. Propozycje przyjmujemy na forum w dziale propozycji, aby każdy gracz mógł się na ich temat wypowiedzieć.

7 godzin temu, kamikatze9 napisał:

Ze 150 kont było założonych, a online max 20 xD

Error! Informacje wyssane z palca. Codziennie na serwerze było ok. 100 graczy online.

Nie opowiadaj głupot na tematy, których nie znasz lub nie jesteś pewien.

Pozdrawiam.

image.png

19 godzin temu, WebRadek napisał:

1. Ok. 100 online dziennie.

2. Propozycje przyjmujemy na forum w dziale propozycji, aby każdy gracz mógł się na ich temat wypowiedzieć.

Error! Informacje wyssane z palca. Codziennie na serwerze było ok. 100 graczy online.

Nie opowiadaj głupot na tematy, których nie znasz lub nie jesteś pewien.

Pozdrawiam.

100 online to moze było na starcie z czego większość odeszła gdy okazało się ze bojowca trzeba robić a kilka osób z nim od razu latało, postać GM'a i niby testerów z bety, potem juz było tylko gorzej więc nie słodź sobie

Edytowane przez kamikatze9

Dnia 1.01.2019 o 19:03, kamikatze9 napisał:

100 online to moze było na starcie z czego większość odeszła gdy okazało się ze bojowca trzeba robić a kilka osób z nim od razu latało, postać GM'a i niby testerów z bety, potem juz było tylko gorzej więc nie słodź sobie

100 online utrzymywało się przez długi czas. Na koniach bojowych jeździli testerzy, którzy w uczciwy sposób na niego zarobili. Powiedziałem, że dla najaktywniejszych testerów będą w nagrodę srebrne certyfikaty.

Postacie GM'ów jak mi moja prywatna w żaden sposób nie były 'busstowane' z kont administracyjnych. Serwer został stworzony pod dobrą, starą rozrywkę i taki pozostanie.

Od razu odpowiem na kilka kolejnych pytań - dlaczego tak mało ludzi było i zapewne będzie. Dlatego, że większość starych graczy odeszła od metina, a nowi są przyzwyczajeni do tych gówien typu: alchemia, szarfy i inne ścierwa.

image.png

Dnia 3.01.2019 o 13:29, wojtlos napisał:

Kiedy zaletą twojego serwera to brak innowacji, a ty nie masz czego wrzucić do prezentacji, więc opisujesz jak wejść do dt XD

Poniekąd masz rację :4_joy:

Co do serwera. Dzisiaj o godzinie 23:59 kończy się beta serwera, na której przed 6 dni nasi testerzy sprawdzali serwer od podszewki. Podczas trwania bety zostało poprawionych kilka rzeczy, typu:

zmniejszono drop szkatułek serwerowych,

zmniejszono drop szkatułek przetopowych,

zwiększono drop zaczarowań i wzmocnień przedmiotu,

zwiększono drop szkatułek z księgami umiejętności,

zmieniono dostęp poziomowy do lochu pająków v2,

zwiększono exp w lochu pająków v1,

dodano drop medali z większości małp w lochach,

zmieniono dostęp poziomowy do komnaty smoka,

dodano zwój kamienia duszy do handlarki różności,

zwiększono szansę na przeczytanie medalu konnego,

poprawiono ulepszanie wędki u rybaka,

poprawiono resp metinów m1/m2, las, red las

poprawiono książkę lidera

poprawiono marmur poliformii

poprawiono drop z lodowej wiedźmy, generała yonghan oraz berana-setaou

poprawiono drop ze szkatułki czerwonego smoka

osłabiono czerwonego smoka

dodano szkatułki fryzur do dropu ze wszystkich bossów z bardzo małym % na drop

poprawiono resp pomnika na końcu lochu małp (do misji ze stronami pamiętnika)

dodano kolejne misje ze stronami pamiętnika

dodano usuwanie polimorfii

zamieniono wygląd logowania klienta.

Dzisiaj w nocy pojawi się oficjalny klient na start serwera.

Do zobaczenia! :)

image.png

15 godzin temu, szafa323 napisał:

Nie polecam, Admini spamują na czacie bzdurami. Czekamy na #3

Nie mam pojęcia o czym mówisz, ale możesz podesłać tutaj screena.

Start serwera dzisiaj o godzinie 15:00!

image.png

Grałem na pierwszej odsłonie, nie grało się źle, jednak największym problemem serwera była niska ilość graczy. Sam serwer wydawał mi się przyjemny w grze chociaż musiałem pół nocy medale wciskać, żeby bojowego zrobić, gdzie co niektórzy mieli go za free, jednak faktycznie było to za pomoc w beta testach.  

1377863814-U611928.png

50 minut temu, --carlos-- napisał:

Grałem na pierwszej odsłonie, nie grało się źle, jednak największym problemem serwera była niska ilość graczy. Sam serwer wydawał mi się przyjemny w grze chociaż musiałem pół nocy medale wciskać, żeby bojowego zrobić, gdzie co niektórzy mieli go za free, jednak faktycznie było to za pomoc w beta testach.  

Medale mają teraz 50% szans na wejście, poleszony jest ich drop w lochu małp oraz można czytać bez ograniczenia czasowego.

Zapraszam do gry! :)

image.png

Polecam bo Radek aka Daniel, marzy mu się ten medium i może teraz mu się uda. Rozgrywka jeżeli chodzi o "przydatne" misje kończy się na 90lvlu i potem są tylko te polowania, czy przewidujesz dodanie seona 92/94? A no i jedna z ważnych kwestii, dodania i zmianki są tylko z łowienia i jeżeli nie, to jak dużo ich jest/jak ciężko wbija się bony? Bo szkoda by było na mediumie zobaczyć itemy typu 2k 4x15 :/

żenada1 — kopia.png

Coś pamiętam że grałem wcześniej na tym medium, teraz mi się przypomniało jak ściągnąłem i wszedłem do gry niestety... trochę za późno. Otworzyłeś serwer bez żadnej reklamy 3h po starcie nawet 100 kont zarejestrowanych nie ma... Co tu dużo pisać serwer upadł zanim wystartował nie dałeś mu szansy zaistnieć

Edytowane przez Traktorzysta

791f747188ac8.png

Ludzie, płaczecie że graczy nie ma, że server zdążył paść za nim wystartował...... ale przecież to widać było już po pierwszej edycji tego servera że server jest robiony z czystej zajawki, jak widać nie ma isa, nie ma reklamy, nie ma spamowania wszędzie o tym serverze. Ten server to taki hamachi tylko że dedyk xD kto będzie miał ochotę wbić na server bez tego całego ścierwa jakie teraz jest na innych to po prostu wbije, czyli np ja, dawno nie grałem na serverze gdzie nie ma tego syfu całego i dlatego wbijam i będę sobie grał nawet z samymi npc..... ogarnijcie się, myślę że admin wiedział na co się piszę, pozdro i zapraszam do gry. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Zapowiedź][Medium] Lothia.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...