Skocz do zawartości

WebRadek

Members
 • Zawartość

  312
 • Rejestracja

 • Ostatnio

4 obserwujących

O WebRadek

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 30.09.1998

Metody kontaktu

 • GG
  51700855
 • Skype
  -
 • Strona WWW
  http://samosmt2.pl

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

860 wyświetleń profilu
 1. Wszystko już działa poprawnie. Strona jak zarówno patcher. Bez spatchowania klienta nie wejdziecie na serwer.
 2. Drodzy Gracze, Strona wróciła ;) Ze względu na praktycznie całodniowy brak dostępu do strony co się wiąże z brakiem możliwości zakładania kont/pobierania klienta oraz patchowania przygotowałem dla Was rekompensatę. W dniu dzisiejszym (niedziela 9.12) włączone są raty 50% przez 24h! Dodatkowo od godziny 16, co 2 godziny będzie organizowany konkurs OX (2 rundy). Idealny czas, aby rozpocząć grę! :)
 3. Pobierz ponownie klienta, bo patcher musi pobrać Ci pliki. Tak. Jeżeli do godzin wieczornych nie wróci to zrezygnuje z ich usługi i wykupię nową. To był słaby atak, a trzyma cały dzień. Ps. Wykupiłem już ochronę anty ddos w razie w.
 4. Działa. Możliwe, że trafiłeś na przerwę techniczną. Strona jest wyłączona, bo jakiś niemiły pan zażyczył sobie ataków. Czekamy na reakcję hostingu, aby wszystko połatała i strona wraz z forum będą działać. Dane pana atakującego także posiadamy :)
 5. Hej, dzięki za informacje. Już błąd został zgłoszony do dostawcy naszego serwera, na którym oparta jest strona oraz forum. Mam nadzieję, że załatwią to w jak najszybszym czasie. Przepraszam za problemy. https://www.facebook.com/Samospl/posts/1479371988873868?__tn__=-R
 6. Oczywiście rozumiem ;) Bo start o 18. Nie. Rejestracja jest online. Dam radę ;)
 7. Dam z siebie wszystko, abyś się nie zawiódł. -------------------------------------------------------------------------- Rejestracja jest włączona - proszę o zakładanie kont! Na FanPage serwera fb.com/Samospl jest jeszcze konkurs na lepszy start. Wyniki o 17.
 8. Bo u Radzia wszystko musi być git. Przy Twojej pomocy Lajkuś to nie "jakoś" tylko "super" będzie :P Na razie 2 Miło. Zapraszam :)
 9. Nie planujemy. Zapraszam na serwer :) Niestety jeszcze nie posiadamy. 18 Pomyliłeś prezentacje. Samos to serwer typu MEDIUM. Ciężkiego nic tutaj nie znajdziesz ;) Mamy nadzieję, że w praktyce też przypadnie Ci do gustu! Zapraszamy na serwer :)
 10. Wiadomo ;) Raczej elo :D Zapraszam :) Tak długo, aż będzie ktoś na nim grał. Nawet jedna osoba będzie przepustką do opłaty maszyny. Do zobaczenia :)
 11. Start serwera został przełożony na dzień 7 grudzień 2018 na godzinę 18:00. Na fanpage serwera odbywa się aktualnie konkurs na przydatne na start itemy. LINKI STRONA GŁÓWNA http://samosmt2.pl FORUM SERWERA http://forum.samosmt2.pl FANPAGE - KONKURS NA START https://www.facebook.com/Samospl/posts/1476196059191461?__tn__=-R DOWNLOAD http://samosmt2.pl/download SKAN KLIENTA WERYFIKACJA #1 WERYFIKACJA #2 ADMINISTRACJA SAMOSMT2.PL [GA]Scofield [TUT]Nastek Lajk
 12. Nazwę serwera w kliencie, nick postaci oraz gildię mogliście zmienić na własne, heh :D Powodzenia tak czy siak.

×