Skocz do zawartości

[International] Angel2.es Easy

Polecane posty

Pani Kasia

Ktos tu gra ? bo wygląda ciekawie i z checia bym pogral ale jakos nie moge ogarnac co i jak, Moze ktos kto zaczal juz i wie co i jak by mi pomogl zaczac :D

Pani Kasia

Ja czasem grywam., od 100lvl można pisać na WOŁAJ w czacie, wszystkie tzw. Skróty teleportacja, sklepy offline, noc, macie na dole w pasku, pod F5 do f10 bodajże też coś wylatuje ale nw dokładnie co , pd można ogarnąć na 24h wystarczy wejść w sklep 4votecoins  pytania na temat serwera można pisać, pod przyciskiem H,  też jest dodatkowa instrukcja gdzie co jest, 

2 godziny temu, rafal123123 napisał:

Ja czasem grywam., od 100lvl można pisać na WOŁAJ w czacie, wszystkie tzw. Skróty teleportacja, sklepy offline, noc, macie na dole w pasku, pod F5 do f10 bodajże też coś wylatuje ale nw dokładnie co , pd można ogarnąć na 24h wystarczy wejść w sklep 4votecoins  pytania na temat serwera można pisać, pod przyciskiem H,  też jest dodatkowa instrukcja gdzie co jest, 

Aa no ja to bym tak kogos ogarnal  kto gra i wie co i jak i np na ts by mi wytlumaczyl co i jak bysmy razem grali :D bo jakos zalapac nie moge mimo ze wiele juz tam popsrawdzalem xd

Pani Kasia

Mega świetny serwer szkoda , że spolszczenie jest bardzo słabe...Może kiedyś ktoś wypuści PL wersję tego metka bo robi ogromne wrażenie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...