Skocz do zawartości

[International] Angel2.es Easy

Polecane posty

Pani Kasia

Sprawdzę, wygląda ciekawie. Dużo systemów :D

Edytowano przez BolesnyPolo

Ktos tu gra ? bo wygląda ciekawie i z checia bym pogral ale jakos nie moge ogarnac co i jak, Moze ktos kto zaczal juz i wie co i jak by mi pomogl zaczac :D

Pani Kasia

Ja czasem grywam., od 100lvl można pisać na WOŁAJ w czacie, wszystkie tzw. Skróty teleportacja, sklepy offline, noc, macie na dole w pasku, pod F5 do f10 bodajże też coś wylatuje ale nw dokładnie co , pd można ogarnąć na 24h wystarczy wejść w sklep 4votecoins  pytania na temat serwera można pisać, pod przyciskiem H,  też jest dodatkowa instrukcja gdzie co jest, 

2 godziny temu, rafal123123 napisał:

Ja czasem grywam., od 100lvl można pisać na WOŁAJ w czacie, wszystkie tzw. Skróty teleportacja, sklepy offline, noc, macie na dole w pasku, pod F5 do f10 bodajże też coś wylatuje ale nw dokładnie co , pd można ogarnąć na 24h wystarczy wejść w sklep 4votecoins  pytania na temat serwera można pisać, pod przyciskiem H,  też jest dodatkowa instrukcja gdzie co jest, 

Aa no ja to bym tak kogos ogarnal  kto gra i wie co i jak i np na ts by mi wytlumaczyl co i jak bysmy razem grali :D bo jakos zalapac nie moge mimo ze wiele juz tam popsrawdzalem xd

Serwer jest fajny, ale mało gracz :/ niby international, a na polskim słabym serwie jest więcej graczy...

Pani Kasia

Mega świetny serwer szkoda , że spolszczenie jest bardzo słabe...Może kiedyś ktoś wypuści PL wersję tego metka bo robi ogromne wrażenie.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...