Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Snatia.pl [Dedyk][4FUN/PVP]


Sylasta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Hax4er napisał:

Polecam Serwer  dobry balans Dużo fajnych ludzi pomocni dbają  żeby dobrze było na serwerze Sympatyczna Administracja

 polecam serwer Miłego grania Mój nick to Tereska  

smieszny jesteś

Płacą ci czy co? haha śmieszny człowieku. Widać iż nie pobrałeś nawet clienta ;D 

 

Siemka

Opublikowano

Niby coś tam ruszone, 6/7 usuniete wiec nie wiem po co dropilem zmianki 2noce...tarcze na 200 mialy abs na 2klasy teraz usuneli... miecz na bm tez nie poprawiony - na 200 robi sie na 3klasy, maleje atak magiczny kosztem wzrostu silny na ludzi... nno nadal nie zawsze dziala i nie pomaga sciaganie tarczy, ludzi online garstka.

 

edit

ulepszacz nasiorka do expa nadal nie istnieje :)

"Mamy prawo do szczęścia,
nie mamy szczęścia do prawa..."

Pozdrowienia Dla Wariatów

Opublikowano

Nic nowego, team nie wiadomo jaki (prawdziwe nicki, projekty?), to ze sa aktualizacje, na poczatku to nic nowego. Obstawiam, ze nie wytrzyma 2-3 miesiecy (nie chodzi tylko o zainteresowanie ze strony teamu), takie "aktualizacje" trzeba bylo dodac wczesniej, a nie teraz. Nie polecam, ale powodzenia.

P.S. Ile osob?

Opublikowano

doslownie garstka...max 10...

zwracam honor co do ulepszacza od nasiorka jednak dodali.

"Mamy prawo do szczęścia,
nie mamy szczęścia do prawa..."

Pozdrowienia Dla Wariatów

Opublikowano

Jeżeli ktoś chce po prostu stracić trochę czasu to polecam :6_smile: W max 2 godziny da się wszystko osiągnąć więc można się chwilę pobić i wyjść 

Opublikowano

"Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone" - wyskakujący komunikat przy próbie wypakowania owego clienta. Co jest tego przyczyną? Coś z mojej strony czy to ta paczka z klientem jest jakas popierd*lona :D?

 

EDIT. 1 DALEM SOBIE RADE ZARAZ PATCHUJE I ZOBACZYMY CZY SERWER WPORZADKU

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...