Skocz do zawartości
kairos2pl

Kairos2.pl [Dedyk][Medium/Easy]

Polecane posty

Pani Kasia

Identyczne gówno ,które było w styczniu? Żałosne xD

No i dziękuje, potwierdziliście to co powiedziałem w zapowiedzi. Nie ma tutaj ŻADNYCH autorskich czy też nowych systemów więc h tfu wam na twarz kłamcy. Easy to też nie jest więc chyba upośledzeni jesteście, na którym easy macie skrzynki co lvl, ulepszacze potrzebne już od 30 lvla, rady i egzo z metków (XD), brak maksymalnych bonów i inne gówna która pasują do mediuma a nie "easy z ELEMENTAMI medium". Nie polecam syfu, zwykły kotlet postawiony tylko pod hajs bez żadnego wkładu od ekipy, prócz przekopiowania systemów od innych.

wpadne a macie jakas reklame? ile graczy na starcie przewidujecie?

Weź Mentos schowaj się lepiej...

Witam wszystkich mam problem ponieważ po próbie włączenia gry wyskakuje mi błąd że nie mam pliku bcrypt.dll. Może ktoś pomóc?

Nawet przyjemnie się gra więc mogę polecić 

34 minuty temu, ™PanPrawdy™ napisał:

Prezentacja wygląda i prezentuje serwer typu "odgrzewany kotlet". Nie wróżę dobrze przyszłości.

Jak większość serwerów to kotlety :4_joy:

7 minut temu, Lujekk napisał:

Jak większość serwerów to kotlety :4_joy:

Czy tak trudno zrobić bardzo dobry serwer, zarobić kasę i utrzymać klimat? Odpowiedź to nie, ale większość stawia tylko na to pierwsze i zapomina o najważniejszym. Takie realia i takie obecne prywatne serwery, bez poczucia odpowiedzialności za stracony czas i pieniądze nowych (starych) graczy na ich privach. 

Pani Kasia

Myślałem, że MPC banuje SCAM-y i nie pozwoli, aby użytkownicy forum byli okradani. Kto więc dopuścił tutaj jawne oszustwo?

17 godzin temu, Revayerq napisał:

Myślałem, że MPC banuje SCAM-y i nie pozwoli, aby użytkownicy forum byli okradani. Kto więc dopuścił tutaj jawne oszustwo?

Okradani w sensie że klient ma keyloggera? czy że debile kupują w is :4_joy:

2 godziny temu, Lujekk napisał:

Okradani w sensie że klient ma keyloggera? czy że debile kupują w is :4_joy:

Tego pierwszego nie mogę im zarzucić, ale przy tak zajebistych projektach (kopiuj-wklej z jednego kompa na drugi) to niczego nie można być pewnym. A wiadomo na jakie strony wchodzili i co pobierali? Może tam coś jest, ja nie wiem, o nic nie posądzam skoro nie mam nawet podstaw do tego. A to, że kupują IS dzieciaczki to ta, pliki kupione za 10 eurogąbek i "kupujcie IS na start, topka dostanie cośtam", kurwa podręcznikowy SCAM.

8 godzin temu, Revayerq napisał:

Tego pierwszego nie mogę im zarzucić, ale przy tak zajebistych projektach (kopiuj-wklej z jednego kompa na drugi) to niczego nie można być pewnym. A wiadomo na jakie strony wchodzili i co pobierali? Może tam coś jest, ja nie wiem, o nic nie posądzam skoro nie mam nawet podstaw do tego. A to, że kupują IS dzieciaczki to ta, pliki kupione za 10 eurogąbek i "kupujcie IS na start, topka dostanie cośtam", kurwa podręcznikowy SCAM.

Jak ma coś klient to lipa bo pykałem na serwerze z nudów ale bez ładowania w is :4_joy: 

Grałem na jednej z odsłon, po jakimś czasie tak zaczęli gracze spieprzać, że w M1 pustki się robiły a administracja nic totalnie wywalone.
Zarobić $$$ i nowa odsłona, nie polecam. Szkoda czasu, lepiej sobie weźcie książkę o hodowli chomika w ręce i czytajcie.

Serwer ściek na poczatku z róż dropiła alchemia wyborna  po czym mentos  nawet do dzisiaj nie skasował dla ludzi tej alchemi gdzie ludzie grajac przez pare tygodni nie mogli wbić matowej legendy a z róż leciały odrazu wyborne xd

Kolejny ciekawy bug wymiana dodań na zmianki u kowala  < tez nie usuneli zmianek z serwera >

Na startcie bylo jakies 1k mineły 2 tygodnie teraz w m1 jest jakies 20-30 osob , Mentos jak to mentos postawi serwer i ma wyjebane 

Dnia 9.01.2019 o 10:32, RampaGe! napisał:

Serwer ściek na poczatku z róż dropiła alchemia wyborna  po czym mentos  nawet do dzisiaj nie skasował dla ludzi tej alchemi gdzie ludzie grajac przez pare tygodni nie mogli wbić matowej legendy a z róż leciały odrazu wyborne xd

Kolejny ciekawy bug wymiana dodań na zmianki u kowala  < tez nie usuneli zmianek z serwera >

Na startcie bylo jakies 1k mineły 2 tygodnie teraz w m1 jest jakies 20-30 osob , Mentos jak to mentos postawi serwer i ma wyjebane 

Czego się spodziewać po plikach, które zaczynają być wykorzystywane jak pliki arianei czy teriosa xD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.