Skocz do zawartości

kairos2pl

Members
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Strona główna: https://kairos2.pl/ Forum: https://forum.kairos2.pl Fanpage: https://www.facebook.com/kairos2pl/ Client: SS WERYFIKACYJNY
 2. Serwer nie jest taki jak inne, jest o wiele lepszy, ten kto był na becie wie doskonale jak dobry jest Nasz serwer, jesteśmy przekonani że na obecną chwile możemy zjeść praktycznie całą scene metina i to bez jakiegoś większego problemu, jesteśmy pewni swojego serwera bo włożyliśmy w niego bardzo dużo pracy i wiemy doskonale co posiadamy i jak gracze którzy byli na becie wypowiadają się na temat serwera.
 3. Oj płacz dalej, nie podoba Ci się serwer lub administracja to nie graj, nie widzę problemu, masz inne serwery od Sensuala czy tam Surka albo innych wybitnych techników, nie musisz grać na Naszym serwerze // Edit: My robimy serwer dla elitarnych graczy Kairosa, tylko i wyłącznie dla takich którym podoba się Nasz serwer, jak widać takich osób jest bardzo dużo, codziennie dostajemy dziesiątki pozytywnych wiadomości od graczy.
 4. Jest wpuszczone 30 osób na beta testy, nie przewidujemy otwartych beta testów.
 5. Oj widać kolego, że Cię dupka boli skoro dalej odpisujesz i robisz z siebie błazna ?? Jesteś rakiem i to strasznym, masz ból o wszystko dosłownie co związane z Naszym serwerem, zwykły hejterek 13 letni który ma problem do całego świata, że komuś wychodzi, można określić Cię mianem polskiej cebuli. Nie ośmieszaj się już bo nie chce mi się z Tobą dyskutować bo jesteś na poziomie przedszkolaka.
 6. Popłacz się jeszcze ?? Wyraziłem swoją opinie na Twój temat, jesteś typowym rakiem i zazdrościsz Nam tego, że tyle osób czeka na Nasz serwer. A co do zmian na serwerze to zostało zrobionych ich bardzo dużo, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale stary Kairos był w takim stanie pod względem błędów że praktycznie nie dało się tam grać bo co chwile można było spotkać jakiś problem, My to wszystko naprawiliśmy i dodaliśmy wiele rzeczy od siebie, została również zmieniona rozgrywka oraz dodano kilka systemów i odświeżono wiele rzeczy pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Ja wiem o tym, że szkoda Ci tego że Kairos w końcu wychodzi na prostą dzięki Nam, ale swoją frustracje możesz zachować dla siebie a nie robić komedie i ośmieszać się publicznie ? #no_prowo
 7. Tak jak powiedziałem, jak Ci się nie podoba to nie graj, robimy serwer dla starych graczy Kairosa oraz dla takich którzy chcą pograć na dobrym serwerze, nie potrzebujemy raków.
 8. Oczywiście, że mogę zapewnić bo jestem o tym przekonany :)
 9. Niestety nie mamy wpływu na przeszłość tego serwera, możemy zapewnić tylko że przyszłość będzie o wiele lepsza :)
 10. Nie podoba się serwer/administracja, masz setki innych serwerów pewnie znajdziesz coś dla siebie, My robimy serwer dla osób które naprawdę czekają na odsłonę Kairosa a jest takich osób bardzo dużo ;)
 11. Obecnie 60 osób na forum online a dziś jest normalny dzień + jeszcze bardzo dużo czasu do startu w ciągu tygodnia na Naszym fanpage wpada ok. 2000/3000 reakcji i 50-100 tys. zasięgu, dziennie otrzymujemy ok. 50 wiadomości prywatnych na fanpage dotyczących serwera, więc według statystyk wynika że sporo osób czeka na serwer.
 12. No cóż skoro masz takie zdanie to trudno, masz setki innych serwerów możesz sobie tam pograć, nikt Cie nie zmusza do gry na Kairosie.
 13. Oczywiście, że jest to dowód. Administracje masz przedstawioną w prezentacji, jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszamy do Nas na forum, tam odezwij się na chatboxie i dostaniesz namiar na TS'a na którym możemy potwierdzić Naszą wersje dotyczącą tego kto jest w administracji serwera Kairos2.pl.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...