Skocz do zawartości
Bagietka

PandoraMT2 [Easy/Medium]

Polecane posty

4ydZkyU.png

PandoraMT2 to serwer, którego nie trzeba Wam, starym graczom przedstawiać. Jednak zawitały u nas również nowe pokolenia metińczyków, a tym z kolei przyda się solidna dawka informacji. Serwer stoi już ponad 2 miesiące i utrzymuje stałą liczbę graczy 1000-1500 online. Nie będzie żadnej historii o elfach i orkach, nie będziemy rozwodzić się nad wstępem, przechodzimy do konkretów i zapraszamy do gry na klasyku z Waszego dzieciństwa!

V8ML6tY.png

50rCxIO.png

https://pl.pandoramt2.org/

dXTFb3E.png

https://board.pandoramt2.org/

jgZomwy.png

https://discord.gg/nJmU3Uc

4xfNPAD.png

https://pl.pandoramt2.org/download

gGon15X.png

Typ serwera - Easy/Medium

Maksymalny poziom - 250

Maksymalne statystyki - 125

Królestwa - Jinno, Shinsoo, Chunjo

RVdM3kT.png

h8wbowr.png

Raty serwerowe zostały minimalnie zmienione względem starej Pandory. Delikatnie przyspieszyliśmy exp powyżej 190 poziomu oraz zwiększyliśmy drop na każdym poziomie. Zasady przechodzenia między poszczególnymi mapkami na poziomach progowych zostały zachowane.

Oprócz yang standardowo dropią sztabki 2kk, 5kk i 10kk.

1d732ea43e3416b3f06d54da04e8fb75.pngimage.pngimage.png

GXoCjlW.png

Ekwipunek na pierwszy poziom +9, Buty Wiatru, Bojowiec, Pierścień Teleportacji, Potki i Pelerynki.

image.png

1KEPrSq.png

Na początku warto zaznaczyć, że nasze umiejętności zawsze wchodzą na M1 z poziomu 17 punktów.

image.png

Księgi Umiejętności image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

image.png

Kamienie Duchowe image.png

Zamiast powyższych możemy użyć Tęczowego Kamieniaimage.png , aby ulepszyć umiejętność z M1 od razu do poziomu Perfekcyjnego.

image.png

Tę "nową" umiejętność pasywną należy ulepszać książkami image.png o tej samej nazwie. Dropią one na mapie od 150 lv.

Umiejętność ta na maksymalnym poziomie (P) daje naszej postaci bonus w wysokości 2000 PŻ.

n2Eyl1R.png

image.png image.pngimage.png

image.pngimage.pngimage.png

s9RVlQj.png

Nie od dziś wiemy, że bez niego żaden gracz Pandory się nie obejdzie. Znajdziecie go w grze pod przyciskiem F5. Za jego pomocą można bonować 2 przedmioty jednocześnie.

image.png

k6motcN.png

image.png

Misja od 30 poziomu.

10 sztuk do oddania.

image.png

Misja od 40 poziomu.

15 sztuk do oddania.

image.png

Misja od 50 poziomu.

15 sztuk do oddania.

image.png

Misja od 60 poziomu.

20 sztuk do oddania.

image.png

Misja od 70 poziomu.

20 sztuk do oddania.

image.png

Misja od 80 poziomu.

30 sztuk do oddania.

rqcnSnL.png

image.png

B08hesM.png

js8X3Ed.png

37wqXti.png

2erGxUq.png 

mphthcF.png

7DgIEVB.png

25tpalV.png

0dPk9Ej.png

qXJVKvk.png

hqKCQcT.png

Mh40gDn.png

fpPHfFd.pngsmiercio.png

mSSdt0F.png7JXbhI0.png

f0fFHQG.pngI8wrXGI.png

KINUmcX.png

jG1aUVY.pngu6QtM01.png

KXYOC15.pnge5k5gEL.png

UilYJOs.pngS171UMJ.png

g468VlK.png

Xx3D7x6.png

YlUGdIg.pnguNE97BZ.png

ftTnLg3.pngFvoAP0p.png

ow3vKsm.png21Gi1BX.png

IqsMQRV.png

KUKnERu.pnggbey9LY.png

AOtJPGL.pngfnUWYSI.png

hiEYJQl.pngZJAYugZ.png

MLd2Eae.png

Mh40gDn.png

NcdDU9g.pngbronie.png

B6GOWHl.pngge5GtXC.png

HrnUoWv.pngWEUMpTd.png

EFPLkxW.png

YMt7KGu.png

f56qzA5.png6Bke84n.png

OXw1MTN.png327C8u3.png

V8n91Tk.png

peQ6Log.png7qDdYLX.png

f737e29.pngwGg1Rlq.png

2y0b25s.pngxucdyrF.png

EuWbizm.png

hqKCQcT.png

7c0jMhE.pngpftOlRl.png

qQb1jr9.pngn07uZ2O.png

r5uYG5Y.png

g468VlK.png

r9bdEjt.pngdBMZkXM.png

ZgA5ooF.pngvJkOqWv.png

me2nhgd.png

MLd2Eae.png

vZTAIMc.pngJLC2AA8.png

terV2jC.pngkwmODwV.png

ZrWE5di.png

EFPLkxW.png

ej0Iezk.png1SiCGGg.png

ZsRjGwn.pngDQqtXnB.png

YIpbYzx.png

4GXROLH.png

QvQeoRC.pngTtaskpE.png

HybkSPA.pnggistTZM.png

wpUqT0Y.png7URHtFn.png

lSfUCKq.png7YaXy80.png

zkIceku.pngJJ1gghd.png

6VOn7ap.png

Wqq7I4w.pngP4eV2oF.png

JTiP3UO.pngDXhqSmF.png

w7jvDSU.pngGwbtgVl.png

QebeOwv.pngvNw6vOo.png

0m0SJTL.pngwt7uQ8N.png

CyorQ6Y.pngpE0AE2Q.png

a1ubEBh.pngU3bgeCP.png

5mCtIIV.png

NHbylZI.png

SWA3jvX.png

X0x67L0.png

yu55fiP.png

TYfeP3P.png

ENR0CPa.png

irErIoW.png

KmXzrHp.png

m8lp6va.png

PXgKtlH.png

MR1Fq97.png

Zapewne interesują Was zmiany, które na chwilę obecną zostały tutaj wprowadzone względem starej Pandory. A oto i one:

- Lekko przyśpieszony exp na poziomach +190 -

- Lekko zwiększony drop niektórych przedmiotów -

- Wyłączone spoty w Komnacie Pająka -

- Dodany BonusSwitcher na 2 przedmioty -

- Znacznie poprawiony balans postaci - 

- Dłuższe i bardziej emocjonujące PVP -

- Postać za każdy poziom dostaje więcej PŻ, przez co finalnie ma go więcej -

- Wyłączony nowy biolog -

6stWw3J.png

Tak, planujemy aktualizować Pandorę, ale w większości przypadków nie będą to zmiany, które znacznie wpłyną na mechanikę gry:

- Zdjąć limit yang lub dodać możliwość wystawiania przedmiotów w sklepach bezpośrednio za sztabki, aby ożywić handel w grze -

- Kolejne dwie strony w ekwipunku + klucze do ich odblokowania -

- Statystyki wojen gildijnych -

- Historia wojen gildijnych - 

I wiele, wiele innych. Ich dokładny opis znajdziecie w temacie na naszym forum.

wppeY3T.png

Oprawa graficzna Pandory jest już bardzo stara, przez co odbiega od dzisiejszych standardów (szczególnie względem rozdzielczości). Planujemy wprowadzić nową oprawę graficzną, która będzie odpowiadała dzisiejszym standardom. Cząstkę tej grafiki możecie zobaczyć już w prezentacji, czy nowym logo.

vFc3Lwc.png

Administrator - Max

Game Master - Pomoc
Game Master - Cruel
Game Master - M9

Community Manager Lizzy

kNhnOI7.png

mpcforum.jpg?width=833&height=469

Pani Kasia

O rety kotlety...?

Liczba graczy musi spadać, skoro z desperacji wrzucacie tutaj prezentacje.

22 godziny temu, jarekb napisał:

O rety kotlety...?

Liczba graczy musi spadać, skoro z desperacji wrzucacie tutaj prezentacje.

No tak, pewnie masz rację. Bo serwer reklamujesz tylko wtedy, kiedy liczba gracza spada. Co jeśli chcemy ją zwyczajnie powiększyć? 

Zakładając, że serwer ma 1000 online, nawet biorąc pod uwagę, że połowa z tego to boty - bo zaraz zapewne to napiszesz. Wydaje mi się, że jak na dzisiejsze warunki to nie jest jakoś szczególnie mało i dobrze wiemy, że moglibyśmy na tym pozostać, bo ta liczba trzyma się i momentami rośnie od 2 miesięcy. Jednak chcemy się rozwijać, dlatego np. tłumaczymy serwer dla Czechów (cz.pandoramt2.site).

Desperacja? Gdzie? Prezentacja została tutaj wstawiona w sumie dla zasady, bo dobrze wiemy, że spotkamy się tutaj głównie z tego typu komentarzami, a poza tym mpc zdechło.

22 godziny temu, maslana3333 napisał:

Tyle recenzji serwera na yt daje do myślenia

Mam nadzieję, że nie piszesz tutaj o osobach typu Sh4ke, które wiedzą tyle, co zjedzą. :13_upside_down:

[HA]Aryman - banuje za urażenie jego dumy - napisałem, że serwer się wywali przy naprawie czegoś 20 razy

[GM]Cruel - orzeszek zamiast mózgu, wystarczy przeczytać jego wypowiedzi

[GM]Pomoc - "nikt z was nie potrafi grać healerem" 

[TGM]Skyrim - youtuber, tutaj chyba więcej nie trzeba pisać

1. Aukcje na allegro,
  2. Rozwalona gospodarka przez boty,
  3. Banowanie za nic (dowodów im się nawet nie chce pokazywać),
  4. Faworyzacja gildii
  5. Masa bugów 
  6. ...

Takie krótkie podsumowanie serwera. Zbanuj mnie jeszcze za to Aryman, przecież Ty taki dobry admin jesteś.

47 minut temu, PanFredzio napisał:

[HA]Aryman - banuje za urażenie jego dumy - napisałem, że serwer się wywali przy naprawie czegoś 20 razy

[GM]Cruel - orzeszek zamiast mózgu, wystarczy przeczytać jego wypowiedzi

[GM]Pomoc - "nikt z was nie potrafi grać healerem" 

[TGM]Skyrim - youtuber, tutaj chyba więcej nie trzeba pisać

1. Aukcje na allegro,
  2. Rozwalona gospodarka przez boty,
  3. Banowanie za nic (dowodów im się nawet nie chce pokazywać),
  4. Faworyzacja gildii
  5. Masa bugów 
  6. ...

Takie krótkie podsumowanie serwera. Zbanuj mnie jeszcze za to Aryman, przecież Ty taki dobry admin jesteś.

1. Jak wszędzie gdzie yang jest cokolwiek warty. Ilość aukcji i tak została dość mocno ograniczona, ale to wszystko nie jest takie łatwe i szybkie. Banować masowo nie będziemy, bo mieliście żywy przykład tego jak to się kończy.

2. Na własne życzenie. W końcu to wy stawiacie te boty, a to, że administratorów odpowiedzialnych za ich łapanie jest 3 to już inna sprawa. Staramy się kogoś rekrutować i macie też tego przykłady - [TGM]Skyrim. Nikt stąd w trzyosobowej grupie nie byłby w stanie obsłużyć 1 tyś. graczy online, a już na pewno nie 5-6 tyś. dziennie. Miesięcznie banujemy ok. 1,5 tyś. kont, co daje około 50 kont dziennie. Biorąc pod uwagę, że w większości przypadków bana trzeba udowodnić nagraniem, logami, czymkolwiek, a potem jeszcze się z wami o to wykłócać wynik nie jest zły. Szkodzicie tak naprawdę sami sobie, bo to wy tam gracie i wy się odpalacie. Może czas wykazać trochę inicjatywy z waszej strony?

3. Fakt. Na początku troszkę tak było, ponieważ uznaliśmy, że większość z was będzie miała przysłowiowe "jaja", aby przyznać się do złamania regulaminu. Niestety tak się nie działo, a wręcz przeciwnie. Niektórzy potrafią wypierać się w żywe oczy mając przed sobą logi, screeny i nagrania, a na sam koniec bezczelnie pisać, że administracja nie dała im dowodów.

4. Kogo i w jaki sposób? Tak bardzo walczycie zawsze o dowody, także zadziałajmy teraz w drugą stronę.

5. Na początku trochę ich było i nie ma co tego ukrywać. Ale są w miarę na bieżąco poprawiane, a listę informacji o przerwach technicznych znajdziesz tutaj. Błędy poprawimy zwykle na pierwszych przerwach technicznych od momentu jego zgłoszenia.

Od siebie kolego dodam, żebyś troszkę bardziej zapoznał się z tematem. Punkt widzenia zależy od punku siedzenia, pamiętaj. ;) 

Jak ktoś do screenu weryfikacyjnego dodaję "xd" to z góry jestem świadomy chociaż tego że jest upośledzony umysłowo.

Powodzenia ;)

Znowu nie działa *

Nadal mi strona nie działa.

Raz łączy raz rozłącza serwer, nie ogarniam tego. Maszyna przeciążona? Na czym to jest trzymane i czy tylko ja tak mam?

Edytowano przez Balvario
Zapytania

Gra się spoko, wiadomo że jakieś szmaty atakują server, można nie lubić aryma i podważać jego intelekt, ale chłopak się stara, wiadomo nerwowy i łatwo go sprowokować, ale widać że coś tam robi, szkoda tylko że robi to długo.
Co do aukcji na allegro były i będą, hajs ma się zgadzać
Boty, chuj z nimi są boty oznacza że są gracze, zrobi event gdzie wypompuje połowe yangów z servera kwestia czasu.

Wstępnie napisałem że server to gówno, ale zmienia zdanie bo jest tam odzew ludzi i są gracze, wystarczy wejść do M2 gdzie są miasta handlowe.
A ponadto jest w chooy gildii z którymi można się napierdalać o spota godzinami i to daje całą przyjemność z tej gry.

Pozdrawiam i polecam.

wjeb.png

ss.png

2 godziny temu, Balvario napisał:

Znowu nie działa *

Nadal mi strona nie działa.

Raz łączy raz rozłącza serwer, nie ogarniam tego. Maszyna przeciążona? Na czym to jest trzymane i czy tylko ja tak mam?

Jesteśmy atakowani, ale walczymy.

Pani Kasia

@Bagietka Zapodaj link do downloadu, stronka nie działa a chyba mam konto to sobie przetestuje. Może być na pw.

4 minuty temu, Sav napisał:

@Bagietka Zapodaj link do downloadu, stronka nie działa a chyba mam konto to sobie przetestuje. Może być na pw.

serwer też nie pyka

5 godzin temu, Sav napisał:

https://pandoramt2.site/

https://pl.pandoramt2.site/

https://cz.pandoramt2.site/

5 godzin temu, MS-Dekador napisał:

Polecam jak najbardziej, wiecej off niz on xD

Pilnuj Tanazwisa lepiej.

Jedyna dobra Pandora jaką znam to ta, która wystartowała po raz pierwszy gdy do av2 mogli wejść i dać sb rade nieliczni a expiono głównie w Czerwonym Lesie, później wprowadziliście za duże ułatwienie w av2 i zdecydowanie za wysoko podnieśliście exp :P to była najlepsza Pandora jaką pamiętam i jednocześnie najlepszy w tedy serwer jaki wgl istniał :) Na tym nie zagram ale powodzenia :) 

Chwalą się akcjami banowania kont magazynujących yang, przelewających duże kwoty i usuwają aukcje na allegro, twierdząc, że "Ilość aukcji i tak została dość mocno ograniczona, ale to wszystko nie jest takie łatwe i szybkie".

Efekt jest taki, że na allegro jest tylko jeden sprzedawca i to z kilkoma aukcjami z nieograniczoną ilością yang i tysiącami skrzyń Rippera. Reszta drobnicy usunięta i pobanowana. Nie trzeba być geniuszem, żeby wywnioskować, że tym sprzedawcą jest twórca serwera. Sprawnie usunęli konkurencję i na jawniaka sprzedają własne yangi, robiąc jednocześnie ze swoich graczy głupców.

Hipokryzja i zakłamanie skreśla ten serwer. Nie, dziękuje.

Edytowano przez kosikos

27 minut temu, kosikos napisał:

Chwalą się akcjami banowania kont magazynujących yang, przelewających duże kwoty i usuwają aukcje na allegro, twierdząc, że "Ilość aukcji i tak została dość mocno ograniczona, ale to wszystko nie jest takie łatwe i szybkie".

Efekt jest taki, że na allegro jest tylko jeden sprzedawca i to z kilkoma aukcjami z nieograniczoną ilością yang i tysiącami skrzyń Rippera. Reszta drobnicy usunięta i pobanowana. Nie trzeba być geniuszem, żeby wywnioskować, że tym sprzedawcą jest twórca serwera. Sprawnie usunęli konkurencję i na jawniaka sprzedają własne yangi, robiąc jednocześnie ze swoich graczy głupców.

Hipokryzja i zakłamanie skreśla ten serwer. Nie, dziękuje.

Czy Ty poważnie uważasz, że ktokolwiek z nas jest tak głupi? Aukcje na allegro można ściągać bezpośrednio przez allegro, jeśli łamie ona w jakiś sposób jego regulamin, co zresztą praktykujemy. Ten pojedynczy przypadek tego nie robi. Już po samym koncie widać, że osoba, która to robi ma dość duże doświadczenie i wie co może, a czego nie. Niejednokrotnie na forum publikowaliśmy posty z łapania kont tego człowieka - wystarczy troszkę poszukać, ale najwidoczniej go to nie zniechęciło. Po aktualizacji, którą wprowadzimy pod koniec grudnia lub na początku stycznia system banowania takich ludzi powinien być znacznie bardziej usprawniony.

Ps. Yangi na globalnych serwerach z jego aukcji to przecież też my, nie?

Głupota powala... Zacznijcie weryfikować informacje, których używacie potem jako argumentów, bo już nie chce mi uczyć niektórych używania mózgu.

Nie zagram nie mam hype na takie typy serwerów, tym bardziej że Pandory było już multum odsłon pod innymi administratorami...
Dodatkowo, może bym pomyślał gdyby była całkowita blokada na cheaty, tym bardziej glador bardziej zachęca gdyż z czitami nie ma problemów, bo ban i tak będzie :).

Edytowano przez xDefqonOnex

18 godzin temu, MS-Dekador napisał:

Polecam jak najbardziej, wiecej off niz on xD

No jak go atakujesz pizdo cały weekend i wstawiasz zdjęcia na fanpage tanavisa z swoją mordą to nic dziwnego że ch nie działają, wiedz że z czasem podejdzie ktoś tobie pod dom i zapierdoli listwe wychowawczą, bo przecież wszyscy wiemy jak wygladasz chudy byku, jesteś takim zagrożeniem jak perserga.

Polecam projekt.

24 minuty temu, Protektor napisał:

No jak go atakujesz pizdo cały weekend i wstawiasz zdjęcia na fanpage tanavisa z swoją mordą to nic dziwnego że ch nie działają, wiedz że z czasem podejdzie ktoś tobie pod dom i zapierdoli listwe wychowawczą, bo przecież wszyscy wiemy jak wygladasz chudy byku, jesteś takim zagrożeniem jak perserga.

Polecam projekt.

Daj spokój, ten człowiek kiblował w technikum na informatyce. To nie on. Nie potrafi. Albo ogarnął sobie jakiś "kumpli", albo próbuje się pod kogoś podszyć, aby zgarnąć na tym trochę uwagi, ponieważ niedługo startuje z kolejnym pseudoserwerkiem.

Nie wiem jakie tam spiny macie i z kim ale i tak nie polecam serwera ze względu na Arymana. Wyżej sra niż dupe ma, zachowuje się jak dzieciak i tak samo łatwo go sprowokować. Dodatkowo, żal mu dupe ściska na jakieś filtry.

Pani Kasia

36 minut temu, Sav napisał:

Nie wiem jakie tam spiny macie i z kim ale i tak nie polecam serwera ze względu na Arymana. Wyżej sra niż dupe ma, zachowuje się jak dzieciak i tak samo łatwo go sprowokować. Dodatkowo, żal mu dupe ściska na jakieś filtry.

Co do zachowania nikt nie będzie dawał wchodzić sobie na głowę - jak wy do nas tak my do was.

Co do „filtrów i antyddosów” to niektórzy (w tym ty) powtarzają te słowa jak papugi, kiedy nawet nie znają ich znaczenia. Pomijając - serwer od ok. 2:00 jest już ogarnięty, strona i forum będzie ogarnięta do maksymalnie jutra.

Ps. Nie bójcie się podejmować dyskusji.

ok 2? Masz na myśli 3? Ale jakie wchodzić na głowe, Arymana można sprowokować smakami danonków imo, dzieciak. Żeby coś powtarzać trzeba użyć tego ponownie a ja to powiedziałem po raz pierwszy. Zresztą nawet jeśli, nie macie ich i przez to serwer leżał a Arymanik nie potrafił go postawić, w dodatku chodził jak paw i udawał, że wie kto to. Potem jeszcze gdy mu napisałem, że wątpię by wiedział kto to zrobił bo serwer leżał tyle czasu i nie potrafił nic na to poradzić, to zagroził mi banem i nazwał głupim, ot tak. Wybacz, ale nie zagram na serwerze gdzie taką pozycję zajmuje gówniarz z nadmuchanym ego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...