Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Rodzaju Muzyki Najbardziej Lubisz Słuchać? :)


Gość WhiteSTAR1906

Czego najchętniej słuchacie? :)  

129 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego najch?tniej s?uchacie? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yyy... no więc tak zaczynamy , rapu dużo słuchałem , starą moleste, ostr, włodi,pele, fokus,pokahontaz, rahim. Widzę mało osób praktykujących genialny skład PFK, skład ponad składy, jak to się mówi " muzyka nie powinna nas dzielić , a powinna łączyć" , no więc... słuchałem tak jak widać PFK

paktofonika - dla pewnego swego

paktofonika - le sie zmachauem

Paktofonika - dejot rusza czarne puyty

Paktofonika - niema mnie dla nikogo

Paktofonika - a robi się to tak

no właściwie to sluchałem tego jeszcze niedawno ale właśnie spodobał mi się rock/metal ;) i słucham tera:

-Nirvana(yy no raczej każdy wie co to, yy.. raczej kto to:) )

-30stm( no to takie "dosko dosko" dla mnie:D )

- Cult to follow(polecam) :D

- breaking benjamin

- mudvayne

- Disturbed :)

słuchałem również dużo techno, trance, electro, house, stupid house no ale za dużo by tu wam o tym opowiadać ;)

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja lubię Rap, Hip-Hop czasami Techno:

-VNM

-Dj 600v

-O.S.T.R

-Rychu_Peja_SoLUfka itd...

 

synga.jpgPomogłem ? kliknij lubie to ! = )

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Casem techno , Ogólnie to Rap , Hip - Hop - RPS , Hemp Gru , Waldemar Kasta , East West Rockers < czasami > , PtP , Asort i inne :P

1390144171-U592769.png

 

Opublikowano

Rap z lat 1995-2005 . Większość nowości to chała typu JP JP , czy GURALESKO :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

Metal, Classic Rock, Industrial Metal, Black Metal, ogólnie cały rock i metal poza linkin park:

Rammstein

Iron Maiden

Arch Enemy(pewnie o tym nie slyszales :P)

Nocturnus(j/w)

Marduk(j/w)

Mayhem(j/w)

Disturbed

Metallica

Sabaton

oraz różne ciekawe nutki np. z FlatOut 3 Ultimate Carnage (32 Leaves - Waiting, Luna Halo - I'm Alright)

Motley Crue - the animal in me

Opublikowano

Ja słucham hardstyle (Zanza Labs etc. :D), Niemiecki Rap/HH (sam nie wiem jak to nazwać xD, ale chodzi mi o wykonawców typu Sido, Bushido, te klimaty ;)), i takiej typowo amerykańskiej muzy w000t.gif

Nie wiem co moi kumple widzą w tym Hemp Gru czy jak on tam ma o.O

1280314365-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...