Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Rodzaju Muzyki Najbardziej Lubisz Słuchać? :)


Gość WhiteSTAR1906

Czego najchętniej słuchacie? :)  

129 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego najch?tniej s?uchacie? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi najbardziej do gustu przypadł Rock, Metal, PoP

 

A dokładniej :

 

- Red Hot Chili Peppers,

- AC/DC,

- Michael Jackson ,

- Metalica,

- System Of A Down,

- Breaking Benjamin.

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@WhiteSTAR1906

Myślałem, ze tylko mi się podoba "Love The Way You Lie" :D Nie mogę się tego nasłuchać, bezbłędny kawałek.

@Topic

Ja tam nie słucham danego rodzaju muzyki tylko tego co mi w ucho wpadnie... Ale mam też "swoje" zespoły:

-Linkin Park

-Eminem

-Guns N' Roses (niektóre kawałki)

Modna sygnatura.

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Ehee :P Mi się też podoba ten kawałek, a szczególnie zajebiście dobrany jest bit do tej piosenki ;)

Opublikowano

Ehee :P Mi się też podoba ten kawałek, a szczególnie zajebiście dobrany jest bit do tej piosenki ;)

Ale ta (chyba) oficjalna wersja jest gorsza, jakby wolniejsza...

Jak dla mnie wersja 1 jest lepsza...

 

Wersja 1

http://www.youtube.com/watch?v=NkohaPQUKYc

Wersja 2

http://www.youtube.com/profile?user=ThislsEminem&annotation_id=annotation_415980&feature=iv

Modna sygnatura.

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Masz racje, ta pierwsza wersja jest lepsiejsza :>

Opublikowano

Wszystko lubię, bardziej chodzi o samą piosenkę niż o gatunek.

Dużym czynnikiem jest też mój nastrój.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

huuh, duużo wymieniania:D

* punk rock

blink 182, sum 41, the offspring

 

* rock

Alter Bridge , Papa Roach, Hinder, Kutless, System of a Down, Breaking Benjamin, Virgin :O ( ii duużo więcej )

 

*metal

Nightwish, Evanescence

 

*reggae

EastWest Rockers, Jamal, Mesajah, Ras Luta, Vavamuffin

 

*pop

Michael Jackson, P!nk, Jonas Brothers & Bimber :xxx xD

 

*rap

Paktofonika, O.S.T.R., 2pac'ik :3

w dupie mam to, czy dasz mi + czy - .

Opublikowano

zgadzam się z plywaczkiem ^^ rock, hardrock i metal (uwaga nie heavy metal jak ktoś nie rozróżnia). AC/DC , Tenacious D,nirvana,kravitz,gorillaz,turbonegro (1 kawałek xD), metallica, i poza tym to co w radiu nieraz zapamiętam to dołączam do playlisty. Bywają też takie chwile kiedy słucham Amy McDonald (oj ale mi się oberwie) , żadko ale nieraz nie mam ochoty na darcie mordy wokalisty próbującego przekrzyczeć gitarzystę :P

LifeSro

FusionRoad

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Jak na razie to metal, rock i rap przeważa :>

 

Jestem pełen zaszczytu, że nawet GM odpowiedzieli :D (pewnie posta tylko chcieli sobie nabić :> )

Opublikowano

Rap:

-Eldo

- Gural

- Ramona23

- Młodziak

- Czasem jakis murzynow ;p

-inni artysci mniej

@- Wczoraj doszedł jeszcze słowacki- Rytmus

 

Rock/metal:

- Linkin Park

- AC/DC

- Metaliki

- Czasem jakiegos rocka alternatywnego

 

Reggae/Raga

- vavamuffin

- Grubson

- ras Luta

- Jamal

 

Zdecydowanie przewaza HH i raga ;)

Dziwne uczucie być jednym z ostatnich pokoleń które spędzało swoje dzieciństwo na dworze, a nie przed kompem...

Opublikowano

Co wpadnie w ucho :)

A tak gatunkami to:

-Metal

-Rock

-Rap

-Techno

-I czasem jakieś HardStyle :P

-I wszystko inne co uslysze

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Ja osobiscie słucham RAP'u:

Peja

Firma

PDG

Eldo

Tede

Kaliber 44

Grubson jego piosenka to mi sie najbardziej podoba Ta podobno ja nagral jak zginela jego siostra

 

Opublikowano

hehe to konkwista 88,LegiOn,prosto,RP O.I,O.S.T.R,płomień 81,silver,kizo,ado,firma,52 dębiec,pono,berezin,orion,komplex,Pih,HiJack,zipera,bezimienni,JuRas,Ego,Sokoł,Remi,sabaton,koff

i wielu artystów z gdańskich rewirów i europy wschodniej.

 

No jeszcze molesta ale tak dużo wymieniac ze huhu.

downheader.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...