Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Rodzaju Muzyki Najbardziej Lubisz Słuchać? :)


Gość WhiteSTAR1906

Czego najchętniej słuchacie? :)  

129 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czego najch?tniej s?uchacie? :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ogólnie to najbardziej lubię Thrash Metal i Alternative Metal, a czasami jak się wk****ę to coś ostrzejszego ;P

A z zespołów przede wszystkim:

Slayer, Metallica, System of a Down, Slipknot, Linkin Park (coraz rzadziej).

ver1.png
Opublikowano

Ja słucham Rapu i reggae :).

-Paktofonika

-Fokus

-Rahim

-L.U.C

-Trzeci Wymiar

-Metrowy

-Grubson

-3Oda Kru

-Uliczna Dusza (Z Mojego Miasta :P)

-Saysomething (www.mp3.teledyski.info), Tam są jego nutki :P.

To by było na tyle :P

images300.jpgPomogłem ?? to daj +sika
Opublikowano

Rock - Kręcą mnie zespoły typu Offspring (:(..) Mando Diao , AC/DC , Pearl Jam

Muzyka Clubowa.

Opublikowano

Ja tam słucham metalu i rocka :)

Bez obrazy, ale nie wiem jak możecie sluchac techno, wiem ze o gustach sie nie dyskutuje ale to mnie przeraza, przez 2 minuty dzwieki typu "usz usz usz usz esz esz esz esz pum pum pum pum" - .^

 

 

Słucham satanistycznego metalu, hard metalu, alternatywnego, no i rocka :D

 

-Gorgototh

-Behemoth

-System of a down

-Korn

-Slipknot

-Metallica

-System of a Down

-Dope

-Rammstein

-Red hot chilli peppers

-Rammstein

-AC/DC

-Three Days Grace

 

To raczej tyle :(

logo_black3.png

Opublikowano

Ja może od siebie dodam jeszcze, bo nie wiem czy każdy zna portal Last.fm

To strona gdzie można słuchać muzyki, szukać nowych zespołów wg. swojego gustu, oczywiście są wszystkie funkcje społeczne jak grupy, minifora i komunikacja między użykownikami (których można zapraszać do znajomych)

Główną ideą serwisu jest zapisywanie tego czego słuchasz na komputerze.ipodzie.telefonie i możliwości odkrywania nowej muzyki.

Cały pomysł polega na pobraniu ich programu/lub samej wtyczki do Winampa/foobara/WMP która "scrobbluje" to co słuchamy, a następnie pokazuje na stronie profilu danego użytkownika.

 

Fajne jest to, bo dzięki temu można poznać zupełnie nową muzykę, posłuchać interesujących próbek, ściągnąć darmowe utwory znanych wykonawców no i oczywiście dowiedzieć się o nich i ich koncertach.

 

Strona portalu: http://www.lastfm.pl

Grupa MPC Forum: http://www.lastfm.pl/group/MPCForum

a także mój skromny profil: http://www.lastfm.pl/user/lordmakin

 

Naprawdę zachęcam do spróbowania i przekonania się jaka to radość :D

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Ragga , Reggae . i rap : )

Z zespołów reggae / ragga to : Maleo Reggae Rockers , East West Rockers , DreadSquad , Mesajah , Junior Stress , Jamal , Pajujo , Habakuk , Grubson , Nefre , Vavamuffin , Bob One , Bas Tajpan , Druga Strona Lustra.

Rap : Peja , DonGuralEsko , Ramona 23 , Vixen , Hemp Gru , Hudy HZD , Dixon 37 , Yez Yez Yo , Słoń , Ths Kilka , Borixon , Kajman , Pih . :< nie chce mi się już wymieniać ;dd

Jeśli pomogłam, daj ' + ' < 3

Opublikowano

Widzę, ja jestem oryginalny. Słucham nacjonalistycznego metalu ^-^

Np. niemiecki ( <3 ) zespół Absurd:

http://http://www.youtube.com/watch?v=zZujQVZF88Y

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

Ja to lubie sobie posluchac hiphopu,rapu,techno a nawet rocka ;]

 

 

Słucham rapu, ale jak można słuchać Hip-Hopu? Hip-Hop to kultura...

Zmieniłem upodobania... Pomogłem ? - Lubię To !

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%,

które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Hmm... Metal: Metallica, AC/DC, Iron Maiden, Rammstein, Disturbed, Sabaton... wiele innych.. :D

trochę Rock'a (tyle, że nie Dżastin Bimber -.- czy coś tam brothers)

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

4292.gifMetallica_Userbar.jpgUserbar_Xbox_360_by_Lucifer4671.jpg

userbar_mountain_dew_copy.pngacdc_userbar.jpg

UserbarMW2player.gif9050.png

 

DrunkBartek46.png

Opublikowano

polski rap, czyli gural, pdg i te klimaty, i oczywiście pop a najwięcej to cheryl cole, loffciam ją. <33 house, dance, robert m, david guetta itd ; d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...