Skocz do zawartości

[19] Która liga jest dobra i jaką formację polecacie?

zxkalen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaka lige warto wybrac pod budowanie skladu oraz formacja ? (aktualnie mam formacie 4-3-3 defensywna ale jakos mi ujdzie ale nie czuje konfortu w budowaniu ataku czy nawet kontraataki..) wiec chciałbym posluchac was btw na hejterow olewam szczegolnie... mam wlasne zdanie o fifie ale chcialbym tez innych opinie zobaczyc jaka formacja i liga dobra jest.

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

76561198043616385.png

• Adder. zmienił(a) tytuł na FIFA 19 - potrzebuję porad do gry

Jeśli chcesz mieć skład tylko z jednej ligi to chyba najlepszym wyborem jest (przynajmniej na chwilę obecną) Premier League, która dysponuje dużym wyborem zawodników na dane pozycje. Ewentualnie LaLiga. Ja jednak osobiście polecam Ci hybrydę.

Co do formacji, to ja sam gram 4-3-3 (4) - czyli odmianą ofensywną, którą mi się gra bardzo dobrze. Jeśli Ci nie zależy tak bardzo na skrzydłach, to możesz spróbować formację
4-1-2-1-2 (2) pozbawioną właśnie bocznych pomocników. Jeżeli jednak chcesz mieć te skrzydła, to możesz również spróbować podstawową wersję tej formacji czyli bez tej dwójki w nawiasie lub bardzo podobną, w której zamiast ŚPO jest ŚP 4-1-3-2 (jest to nowa formacja, dodana została właśnie w FIFA 19, nigdy jej nie testowałem i nie słyszałem o niej niczego, ale możesz ją przetestować). Dobrą formacją może być również 4-3-2-1, która jest podobna do 4-3-3, tylko skrzydła trochę bardziej do środka.

Co do kontrataków: wydaje mi się, że dobrymi formacjami do tego mogą być 4-2-3-1, 4-2-2-2 oraz 4-5-1, ale musiałbyś do nich znaleźć dość szybkich i dobrze rozgrywających piłkę pomocników ofensywnych. 

A jeśli chodzi o temat, to przenoszę go do poddziału FIFA - Pomoc w budowaniu drużyn.

• Adder. zmienił(a) tytuł na [19] Która liga jest dobra i jaką formację polecacie?
  • 2 tygodnie później...

Ja Ci polecam lige włoską.

Gram formacją 4-3-3 (3xśp)

Na bramce oczywiście Szczęsny, pożniej polecem Handanovica

Na PO polecam na star Versaljko (piszę z pamięci on z interu chyba) i pózniej Cancelo z Juve

Na SO Gabriel Jesus i van dijk czy jakoś tak (nie ten z liverpoolu tylko z interu chyba) na LO mam Dealbert

Teraz pomoc od lewej Zieliński Kessie Allan

Na LS Machis (pozniej douglas Costa) na PS Balde pozniej Cuadrado a na Napastnika Defrel choc mam Immobile ale i tak lepszy Defrel