Skocz do zawartości

Adder.

 • Moderator Counter-Strike
 • MPC Winner
Moderator FIFA
 • Zawartość

  1524
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Adder.

 • Ranga
   

Metody kontaktu

 • Telegram
  Adderoo

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

19135 wyświetleń profilu
 1. xyz

  Czas minął, a w publikacji nadal brakuje chociażby monitoru GameTracker. Kosz
 2. xyz

  Masz od tego momentu 24h na dołączenie brakujących elementów oraz poprawienie znaków polskich, które w tej prezentacji właściwie nie istnieją.
 3. Zamiast korzystania z wersji non-steam, zachęcam do kupna gry. Zgodnie z regulaminem nie wspieramy piractwa.
 4. xyz

  Ponadto w grafice znajduje się "zachęta" do korzystania z konkurencyjnego forum. Kosz.
 5. 4-2-4 nigdy nie grałem. 4-3-3 źle mi się grało, ale to wina mojego stylu gry. Jednak wydaje mi się, że skład 3, 4, 5odpadają. 3 przez tego Wernera na ŚP, bo według mnie pomocnik powinien bardzo dobrze rozgrywać piłkę, a zawodnik, który ma podania ocenione na 74 raczej nie będzie w tym najlepszy. W 3 i 4 jest Nesta, który jest minimalnie gorszy od Campbella, który mimo wszystko jest szafą. 2 też odpada ze względu na Crespo na ŚPO, który no ma te 72 punkty podań. Dlatego myślę, że składem nr 1 będzie Ci się grało najlepiej.
 6. Wpadłem na genialny pomysł. Może wyczyść podkładkę? ?‍♂️
 7. Co do tego drugiego składu co wysłałeś, myślę, że po sprzedaniu wszystkich zawodników spoza tych z ataku powinieneś mieć kasę na ten skład: https://www.futbin.com/19/squad/5862165 Gdyby Ci jednak nie starczyło na Varana, myślę, że możesz kupić zamiast niego, nieco tańszego Umtiti'ego, a wtedy zamiast Isco kupisz Rakitica. Z czasem będziesz mógł zastąpić cały ten trójkąt na: Isco, Marcelo i Varane, którym w samej grze lepiej się gra niż takim Umtitim. Przynajmniej w moim mniemaniu.
 8. Istnieje cień szansy, że będzie Ci się źle grało N'Zonzim ze względu na tempo. Jeśli tak będzie to napisz do mnie na priv, spróbuję złożyć coś innego. ;) https://www.futbin.com/19/squad/5841804
 9. Sądząc po obecności Hazarda myślę, że nie masz nic przeciwko tej hybrydzie: https://www.futbin.com/19/squad/5841195 Po sprzedaniu Twojego obecnego PN powinno Ci starczyć na wszystko.
 10. xyz

  Jeśli chcesz sprzedać cokolwiek to odsyłam do forumowej giełdy: https://www.mpcforum.pl/forum/1369-giełda-mpcforum/
 11. Niestety, to na pewno odpada :/
 12. Ponieważ rzeczywista wartość gry oscyluje pomiędzy 120 a 150 zł. Na Allegro ceny są zbliżone do tych sklepowych. Np. pudełkowa wersja w Media Markt czy Neonet kosztuje 133 zł, czyli prawie o połowę mniej, niż zwykła wersja, którą będziesz musiał na dodatek dłużej instalować. Jednak podczas kupna przez Allegro patrz na profil sprzedającego, czytaj: opinie, punkty zdobyte, komentarze etc., żeby potem po prostu nie żałować. Oczywiście gwarancji nigdy nie masz w 100%
 13. Reklama konkurencyjnego forum
 14. xyz

  Jeśli chcesz zareklamować swój serwer to zapraszam tutaj: https://www.mpcforum.pl/forum/824-counter-strike-global-offensive-publikacje-serwerów/ Pamiętając o obowiązkowych zasadach.
 15. Skład za ~550 k

  48h minęło, wzoru nie dodałeś. Zamykam i przenoszę do kosza

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...