Skocz do zawartości

Adder.

 • Moderator Counter-Strike
 • MPC Winner
Moderator FIFA
 • Zawartość

  1489
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Adder.

 • Ranga
   

Metody kontaktu

 • Telegram
  Adderoo

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

18982 wyświetleń profilu
 1. Są dwie opcje: reinstal gry, albo kontakt z EA. Ale nie odpowiedziałeś na pytanie nt. spójności plików. Gra oryginalna?
 2. Zapraszam do tego subforum: https://www.mpcforum.pl/forum/454-zlecenia/ Pamiętaj o zastosowaniu się do generatora i regulaminu. :) Temat przenoszę do kosza.
 3. Próbowałeś zaktualizować sterowniki karty dźwiękowej, sprawdzałeś spójność plików? Obraz gry też się ścina czy tylko komentarz?
 4. No tak właśnie patrzyłem, no ale tak średnio bym powiedział, no tak średnio
 5. Dawno nie byłem nigdzie wspomniany a dwutygodnik masny jak za starych lat :D Edit: powinniście podać linki do postów na FB (w filmiku było mówione o latających taksówkach i zwijanym telewizorze).
 6. Możesz spróbować na Web Appie, powinno działać, ale pewny nie jestem. Co do samego bana to nie mam pojęcia, ale nie wydaje mi się, aby to było karane banem, bo o ile się nie mylę nie zmienia to plików gry. Chociaż ja bym nie próbował na Twoim miejscu mimo wszystko, bo sam Autobuyer (chyba) też nie zmienia plików gry, a można za niego dostać bana.
 7. Nie jestem w stanie Ci powiedzieć, czy lepiej online czy offline, bo nie wiem jak Ci idzie tu i tu. Sam musisz dotrzeć do tego z kim lub z czym Ci się lepiej gra. No tak jak mówiłem - ja nie gram Online przez ograniczenie. ;)
 8. Ja raczej o takich stronach nie słyszałem. Trudno jest oszacować cenę, za jaką otrzymasz paczkę, bo to zależy od wielu czynników. Paczkę wartą przykładowo 25k coinsów może Ci się udać zdobyć za nawet 0 coinsów (mając np. wszystkich zawodników w klubie), lub zrobisz go za 30k. Wszystko zależy od tego ile i czy masz zawodników w klubie oraz jak tanio uda Ci się zdobyć pozostałych. Rzeczywiste wartości paczek musisz się nauczyć samemu, analizując sklep. W nim się pojawiają różne oferty. Od paczek po 15k po paczki za 125k. Zapamiętujesz nazwy i mniej więcej ilość piłkarzy i kart rzadkich (a przynajmniej się starasz) a potem na przyszłość wiesz jaka to mniej więcej paczka.
 9. Ja osobiście przez pewno ograniczenie gram cały czas Offline. Jeżeli się czujesz lepiej w Offline to graj właśnie tam Szansy będziesz mógł przeczytać dopiero po odebraniu paczki, wcześniej się nie da. Chodzi Ci o cenę za jaką zdobędziesz daną paczkę czy o wartość danej paczki?
 10. Paczki masz w sklepie, tam też są ich ceny. Ilość kart masz wypisane obok paczki, również i ilość rzadkich. Ponadto masz pokazane % szans na dany overall.
 11. Próbowałeś aktualizować sterowniki karty dźwiękowej?
 12. Z tych wszystkich tytułów najbliżej jest Project IGI (ale raczej nie jest to samo). Na pewno zapoznam się z tym i ewentualnie poczekam na inne propozycje. Dzięki! :)
 13. Zły dział. Założyłeś nową karierę i patrzyłeś czy jest tak samo?

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...