Skocz do zawartości

Jak aktywować rosyjskie GTA V? Poradnik

Ishubito

Rekomendowane odpowiedzi

Jak taniej kupić GTA V? Jak aktywować rosyjskie Grand Theft Auto V? Przychodzę z postem, który ma na celu wyjaśnić jak aktywować rosyjskie GTA V.

1. Przechodzimy do strony G2a  i wybieramy opcję zakupu. Następnie dokonujemy zapłaty przez wybraną przez nas opcję płatności. Po kilku minutach na naszym e-mailu powinniśmy mieć już kod.

616730621_2018-08-29(1).png.6371c287dc88

2. Wybieramy VPN (np. NordVPN, ExpressVPN, CyberGhost lub jeszcze inny) i go instalujemy. Ja wybrałem CyberGhosta.

2018-08-29.thumb.png.a8b8b35bc8a8f9b9c22

3. Tworzymy konto, wybieramy aktywuj okres próbny i następnie musimy potwierdzić konto linkiem, który dostaliśmy na e-maila. Gdy potwierdzimy możemy zacząć korzystać z VPN'a.

737770649_2018-08-29(3).png.fd8a5981ad7a

4. Gdy już mamy dostęp do menu wybieramy pierwszą opcję (surfuj po sieci anonimowo) i zmieniamy kraj z automatycznego na Białoruś. Następnie wybieramy "Rozpocznij anonimowe surfowanie po sieci". 

1222634885_2018-08-29(4)_LI.jpg.f254332d

5. Przechodzimy na stronę Rockstara  (jeśli nie mamy jeszcze konta) i tworzymy konto. Pamiętaj, aby ustawić państwo na Rosje!

6. Gdy już będziemy mieć własne konto przechodzimy na Strone i wybieramy "Użyj kodu Rockstar", wpisujemy kod i go aktywujemy. 

7. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie po kilku sekundach będziemy mogli zobaczyć już Grand Theft Auto V w naszych grach. 

8. W ustawieniach zmieniamy państwo z Rosji na Polskę. 

9. Miłej gry 

źródło: https://gtaforum.pl/temat/6674-jak-aktywowac-rosyjskie-gta-v-poradnik/?tab=comments#comment-43885

Minecraft Project !
 Tryb survival+działki 
 Wersja 1.16.5 - 1.17.1

LINK: https://discord.gg/Hs7TEfdQYM

@Damian , nie wiem jaki jest stosunek do steam gdyż to jest operacja tylko na sociala sam tak robiłem i bez żadnych blokad , chyba jedynie przy odzyskiwaniu konta bd problem gdyż trzeba podać jakieś dowody SS zakupu bądź klucz .

Minecraft Project !
 Tryb survival+działki 
 Wersja 1.16.5 - 1.17.1

LINK: https://discord.gg/Hs7TEfdQYM

Poradnik został napisany przez Ciebie? Z tego co widzę, dokładnie taki sam znajduje się na innym forum – słowo w słowo. Proszę o przedstawienie mi dowodu na PW, że należy on do Ciebie bądź posiadasz pozwolenie na jego publikację – w przeciwnym przypadku po 12h temat zostanie przeniesiony do archiwum. Zmień również hosting zdjęć, aby nie było w nim odnośnika do innego forum, tak jak jest obecnie.

3 godziny temu, Ishubito napisał:

@Damian , nie wiem jaki jest stosunek do steam gdyż to jest operacja tylko na sociala sam tak robiłem i bez żadnych blokad , chyba jedynie przy odzyskiwaniu konta bd problem gdyż trzeba podać jakieś dowody SS zakupu bądź klucz .

No czy tam Social. Nie ufałbym takim rzeczom, lepiej zakupić grę z oficjalnego źródła sprzedaży na lokalnym rynku. 

• Rayzer. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Jak aktywować rosyjskie GTA V? Poradnik   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...