Skocz do zawartości

Cs:go - Globalna kara czasowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem nowy na tym forum i przychodzę z pytaniem do was . O co chodzi? 

No więc zaczynając . 3 listopada popołudniu moje konto zostało skradzione odzyskałem je po 3 dniach 6 listopada około godziny 15.

No i dobra wszystko ok konto odzyskane haxow w csie nie było sprawdzałem pliki gry nic nie było . Osoba która  ukradła mi konto rozegrała 3 mecze turniejowe 

z czego 2 wygrała a 1 przegrała obejrzałem je wszystkie i osoba ta nie grała jak hax w prawie wszystkich zamykała lub była nisko w tabeli . no i przez 4 dni wszystko ok nic się nie  dzieje rozegrałem kilka meczy turniejowych z kolegami albo sam , lecz dziś rano chciałem pograć w cs go parze a tam to? co robić  ? nwm czemu to dostałem, nie grałem na żadnych wspomagaczach... moja ranga to g2 miałem g1 lecz osoba która ukradła mi konto wbiła mi range prosze o szybką odpowiedź dziękuje ...

Bez tytułu.png

Na haxach nie grałem lecz nie mam tego jak udowodnić .A co do ukradnięcia konta nie jest to wymówka na brak linczu od znaj ponieważ sam mój kolega stracił przez to też konto bo osoba ta wysyłała scam linki do znaj i on się dał na to nabrać nawet moge wysłać wiadomość od supportu jeżeli chcesz

gfgfgfgfgfgfggwtwojamama.png

Od VAC się nie odwołasz więc nawet nie masz co próbować, na przyszłość radzę to co kolega wyżej.

Steam po to daje dodatkowe zabezpieczenia logowania, aby z nich korzystać.

Ex Lider Counter-Strike

CPU: i5 4460 GPU: Gigabyte r9 390 gaming g1

Ram: 8gb crucial ballistix 1600mhz cl9 Mobo: MSI H81M-P33 HDD: Seagate 1tb 7200rpm PSU: XFX 550W Case: Zalman Z3 SSD: Silicon Power S55 120GB

Mialem to samo co ty i rowniez nigdy nie czitowalem tylko bawilem sie cheatami do metina oraz uzylem kilka razy skin changera w momencie w ktorym zaczeli ponoc banowac za to.

Przez ok. 3 miesiace mialem ten komunikat i od kilku dni mam vac na profilu.

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

5 godzin temu, Mico08 napisał:

Mialem to samo co ty i rowniez nigdy nie czitowalem tylko bawilem sie cheatami do metina oraz uzylem kilka razy skin changera w momencie w ktorym zaczeli ponoc banowac za to.

Czyli wykryto ingerencje w pliki gry ;x

16 godzin temu, Vindow napisał:

Niestety nie możesz nic z tym zrobić, bo nie ma możliwości odwołania się od bana z overwatcha. Polecam ci na przyszłość mobilny token uwierzytelniający Steam :24_stuck_out_tongue:

Można się odwołać od wszystkiego w tej grze, nawet kiedyś były przypadki gdzie cheaterzy się nagrywali z przeprosinami(z kamerka) całej społeczności i wrzucali to na YT (Chodzi o lincz na te osoby) za oszukiwanie i normalnie steam odbanowywał takowe osoby, nawet jak był to ban bezpośrednio nadany przez Valve Anti-Cheat.
Od Overwatcha idzie się jeszcze łatwiej odwołać. Jedyny problem to tylko i wyłącznie VACNet od którego odwołań nie ma.

#TOPIC: Polecałbym napisać prośbę (po angielsku, polski support gówno może tak na prawdę) o unbana, jeżeli to na prawdę nie grałeś Ty.

Dnia 10.11.2018 o 21:37, Vindow napisał:

Niestety nie możesz nic z tym zrobić, bo nie ma możliwości odwołania się od bana z overwatcha. Polecam ci na przyszłość mobilny token uwierzytelniający Steam :24_stuck_out_tongue:

Ten mobilny token, to o doope można roztrzaskać...

TOP: Nic z tym nie zrobisz. Mój kolega miał taką samą sytuacje m.in Jakiś rusek wbił mu na konto, grał na odpale i kolega dostał vac'a po paru dniach. Trochę smutne, ale jakie prawdziwe i okropne...

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Dnia 11.11.2018 o 09:21, Mico08 napisał:

^^ZawszeZawsze mówiłem że za skinchanger jest vac. 

Co do tematu już nic z tym nie zrobisz. 

Widocznie ten typo co czitował używał specjalnie noiaktualnych (starych) darmowych czitów żebyś dostał vaca. 

giphy.gif

Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.