Skocz do zawartości

[Szukam opinii] Hosting WWW Pod Dynamiczną Stronę Ts3

Domix_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam dobrego hostingu pod dynamiczną stronę internetową serwera Ts3.

Strona opiera się w 90% na bazach danych, więc wolałbym, aby hosting, który zaproponujecie posiadał bezproblemowe elementy, które są wymagane, aby wszelkiego rodzaju bazy danych działały.

Dodam tylko, że zależy mi również na tym, aby strona była chroniona przed różnego rodzaju atakami sieciowymi w szczególności na L7.

Oczywiście jeśli ktoś z was ma propozycję tego, że stronę lepiej by było hostowana na serwer dedykowanym, VPS to z chęcią wysłucham propozycji.

Z góry dziękuje za wszystkie propozycje.

Pozdrawiam.

Przyznam szczerze, że mnie tym poleceniem usługi zdziwiłeś. Serwer OVH Game za prawie 400 zł pod stronę internetową?
Nie ukrywam, że na pewno spełniłby on wszystkie wymagania, lecz pod niezbyt dużą stronę internetową raczej nie będzie on zbyt dobrym/kosztownym rozwiązaniem.

@carbonx  Faktycznie nie podałem takiej informacji bardzo przepraszam.

Jeśli chodzi o ruch na stronie nie jest on, aż tak duży, ale nie jest też on gigantyczny. 

Sam ruch graniczyć może w okolicach 20-100 osób. Natomiast jeśli by padło pytanie jak duża jest baza danych to przechowuje ona w okolicach 100 kont użytkowników.

Jeśli chodzi o ruch 20-100 osób będzie on raczej określony jako średni ruch na stronie w tygodniu. Co do ilości osób online w danym momencie będzie to w okolicach maksymalnie 15 osób.

Mówisz, że oferta hosting w zupełności wystarczy. Lecz z mojej strony pytanie czy mógłbyś jakiś odpowiedni hosting polecić, w którym jednocześnie jest wydajnie, bezpiecznie za dogodną cenę?

Przepraszam musiałem niezrozumiale przeczytać. 

Co do pakietów hosting z OVH https://www.ovh.pl/hosting/ sądzisz że np. oferta "Pro" starczyła by bez żadnych problemów?

Mam również pytanie co do Blazing Fast. Na innym forum trafiłem na to, że wielu użytkowników poleca tę firmę. Czy ktoś z was ma może jakieś pozytywne/negatywne opinie jeśli chodzi o Bazing Fast i ich oferty hosting??

• Aive zmienił(a) tytuł na [Szukam opinii] Hosting WWW Pod Dynamiczną Stronę Ts3